Ana Sayfa / Tahminler / 2 HAZİRAN 2019 ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

2 HAZİRAN 2019 ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Son yarışında viraja kadar çok kolay gelen 8-EYTUA sonrasında iç kulvarı tercihlemişti ve gayette etkili ataklar ile bir ara kazanıra girmişti fakat dışarıdan birbirini sürükleyerek gelen üç isim vardı ve o içeride yalnız kaldı ve yakın ara 4. oldu bugün ise koşuyu sonlarda yapacağı ataklar ile lehine çevireceğini düşünüyorum BANKOM.

2.KOŞU: Son yarışında, son düzlükte 1.ve 2. bitiren attan daha çok beğendiğim ve bugün ilk kez çim piste çıkacak olan 9-GEZMİŞ TAY yarışı çok gerilerde takip etmez ise sonlarda yapacağı ataklar ile koşuyu lehine çevirebilir tek rakip 11-ROJİN GÜLÜ.

3.KOŞU: 1-NESTOR ve 5-ANKARALI arasındaki mücadele birinciyi belirler diye düşünmekteyim.

4.KOŞU: Bu koşudan huylandım tercihim HEPSİ.

5.KOŞU: Bu ayakta da öne çıkan hiç bir isim göremedim tercihim HEPSİ.

6.KOŞU: Eski takipçilerim bilirler bu koşuda koşan bir isim ile hatırı sayılır bir ikramiye kazanmıştık o isim 2-MÜCBİR bugün de iyi koşmasını bekliyorum favorim. Uzunu seven 11-ŞEKER SULTAN ilk rakibi olup sonrasında 10-DÜŞEŞ, 8-ŞERİFE ABLA, 6-SİVEREKBEYİ ve 1-YAKUTİYE şanslı olabilecek isimler.

7.KOŞU: Çok sürpriz bir netice çıkabilecek bu yarışta tercihlediğim ismler şablondadır.

8.KOŞU: Önde STARBİR ve BİRKASIM'ın ciddi tempolara gireceğini düşündüğüm bu yarışta yetenekli aprantisi ve uygun sikletiyle sonlarda etkili gelecek 6-TEMİZKAAN'ın koşuyu kazanacağını düşünüyorum BANKOM.

9.KOŞU: Sevdiği mesafeye dönen 2-BARTOLOMEO, son startını önemsemedigi iki isim 4-KEPHISSOS ve 5-LIFE IS A PARTY dışına çıkmayacağını düşüyorum.

10.KOŞU: İlk yarışı olmasına rağmen çalışmalarında gayet tatminkar dereceler ortaya koyan ve rakipleri de uygun olan 8-GÖKÇECAN favorim. Tek rakip gördüğüm isim ilk yarışı sonrası yaptığı çalışmalarında farklılaşan Şimşeğinoğlu temsilcisi 7-ANZILHA.

1.ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 8

2.AYAK: 9-11

3.AYAK: 1-5

4.AYAK: HEPSİ

5.AYAK: HEPSİ

6.AYAK: 2-11-10-8-6-1

KUPON TUTARI: 131,04 TL

2.ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: HEPSİ

2.AYAK: 2-11-10-6-8-1

3.AYAK: 3-8-9-12

4.AYAK: 6

5.AYAK: 2-4-5

6.AYAK: 8-7

KUPON TUTARI: 131,04 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Tarık E.
Ziyaretçi
Tarık E.

Adana yorumları yokmu grup uyeleri…:)))

admin
Yönetici

Bol şanslar Arda.

Sallama bir oyun çıkardım.

1.Ayak : 1,5
2.Ayak : 3,8,11,13
3.Ayak : 9
4.Ayak : 2,3,6,9
5.Ayak : 5
6.Ayak : 1,5,6,7,8,11,13,14

Ozgur
Ziyaretçi
Ozgur

Komutan yılın penceresı bence yok boyle bişey

İlhan
Ziyaretçi
İlhan

Tebrikler çok güzel kupondu, yazık oldu

admin
Yönetici

Geçmiş olsun Arda.

Bülent Saadet
Ziyaretçi
Bülent Saadet

Kardeş gecen yıldan bu yana seni takip ediyorum son donemde yoktunuz bugün gördüm kurgunuzu oynamadim ama hissettim inanın bombaları bulacaginizi yüzyılın penceresi 4.attan yattı çok yazık oldu kupona tebrik ediyorum seni

Tarık E.
Ziyaretçi
Tarık E.

Tebrikler arkadaşım, gerçekten çok üzüldüm.mukemnel kurgu mükemmel oyun.saglik olsun demekten vaska bisey yok ama inanıyorum daha guzel bir ikramiye ile bizlere cok yakinda bi kupon bulduracaksin… eminim.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.