Ana Sayfa / Tahminler / 2 HAZİRAN 2017 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)
bursa altili tahminleri

2 HAZİRAN 2017 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. AYAK: Sprint mesafesini ayarlaması halinde (9) SAFİR KIZ kazanmaya yakın görünüyor. Yanına kaba kumda etkili olmasını beklediğim (4) JOHNNY HANDSOME ve (3) DIVINE BOY ekliyorum. Ayrıca (8) WARM BLOODED ilave edildi.

2. AYAK: İyi formunun yanı sıra yeniden Onur Yıldız ile mücadele edecek olan (1) OSMAN DEDE'ye ilk şansı versem de sürpriz beklentisiyle (5) FIRATIN ÖFKESİ, (2) ÖZBİLGİN, (3) AYEFE ve (3) MÜDERRİS'i de yazıyorum.

3. AYAK: Ara sonrası koşusunda sürpriz beklentimi boşa çıkarmayan (1) IŞKINAT, o yarışı ağır gelmezse yine kazanmaya yakın. Yanına (2) GÖKBAKIR'ı ilave ediyorum.

4. AYAK: Süratli isimlerin fazla olması ağır kilosuna rağmen (1) ONTUĞ'un işine yarıyor. Sentetik piste iyi yarışlar koşan (5) QAVIY kaba kumda da etkili olmasını beklediğim bir isim. İkisiyle bu ayağı kazasız geçmeyi umuyorum.

5. AYAK: İlk yarışında çok rahat bir galibiyet alan (2) SILVER COIN haklı olarak büyük favori çıkacaktır. Kazanmaya yakın görünüyor ancak ikramiyeyi cazipleştirmek adına Azaraks'ın koşacak ilk tayı (5) LADY CROCUS ile sürpriz arayacağım.

6. AYAK: Son yarışını dikkate almadığım (10) HILL HEAD ilk atım. İstikrarlı (7) DEATH RACER, inatçı (4) AIRTOUC, formunu yükselten (12) HANSHI ve (2) HAKUNA MATATA şans verdiğim diğer atlar.

ALTILIM
1.AYAK: 9,4,3,8
2.AYAK: 1,5,2,4,3
3.AYAK: 1,2
4.AYAK: 1,5
5.AYAK: 2,5
6.AYAK: 10,7,4,12,2

Hakkında Mehmet28

İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.

40 yorum

 1. kalamalka

  Mehmet kardeşim başarılarının devamını diliyorum.

 2. Bol şanslar Mehmet bey

 3. Mehmet hergün takip ediyorum seni, gönüllü olmasına ragmen bıkmadan özenle kupon yapıyorsun. Çok tşk ederim emeklerin için.

  • güzel düşüncelerin için teşekkürler. inşallah doğru kurgularla kendim kazanırken takip edenlere de yardımcı olurum

 4. Admin bey biz nasil mehmet bey gibi adrian gibi.vb kisiler.gibi paylasim yapabiliriz. Ve bu paylasimlari insanlar.gorebilir. butun bu olanlar sana mi.bağli. boyle.bisey yapmak acikcasi cok isterdim

  • Yorum olarak tahminlerinizi gonderebilirsin.

  • Bu gece analizimi yapicam. Veliefendi hipodromunun orada oturuyorum zeytinburnu. Gokhan bektas….dogukan sav gibi genc kardeslerimiz mahallemizden. Buradan tahminlerimi yollayacagim. Degerlendirirseniz sevinirim. Hayirli geceler.

 5. Ramazan Yılmaz

  Bol şanslar Mehmet bey,

  • Teşekkürler sana da bol şans

  • ramazan bey benim için sizin tahminleriniz çok değerli neden yorum yapmıyorsunuz

  • ramazan bey benim için sizin tahminleriniz çok değerli neden yorum yapmıyorsunuz.özellikle.ankara ve istanbul için torumlarınızı bekliyorum

  • Ramazan Yılmaz

   Teşekkürler Zeki bey kısa bir süreliğine detaylı yorumlara ara vermiştim ters giden programlar sebebi ile ama yeniden devam edeceğim yarın itibariyle detaylı yorumlarım olacak

 6. Bursa 1.ayakta 8 numara ile koşacak warm blooded değerlendirmenizi tavsiye ederim

 7. Bursa birinci ayak 4 numara geçilemez…yada siz bilirsiniz.ben tüyoyu verdim!

 8. Ramazan Yılmaz

  Bendende böyle bir kupon çıktı tekrar bol şanslar
  1.3.4.6.7.9//
  1.4//
  1.2.3.5.6.7.8//
  5//
  4//
  2.3.4.5.6.7.8.9.10.12/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir