Ana Sayfa / Tahminler / 2 HAZİRAN 2015 SALI ADANA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

2 HAZİRAN 2015 SALI ADANA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

Kısa bir aranın ardından tekrardan birlikteyiz. Bugün Adana da gerçekten içinden zor çıkabildiğim devirli bir program var. Güvendiğim iki safkan var bu safkanların üzerine oyunumu kuracağım şans yanımızda olsun.

1. Ayak Geçen sezon bu pistte harika yarışlar çıkartan sonrasında ise verdiği aranın ardından gördüğü yarışlarda çokta beklenen düzey performans veremese de kalitesine inandığım bu kiloyla koşmaya alışık olan (7) MISTIKHAN favorimdir. Çok karışık bulduğum koşuda bu safkana rakip olarak , (12) TOTAL SCORE, (4) SPONGEBOB, (3) GÜM GÜM, (2) HAZARHAN yazacağım.

2. Ayak Çim piste göre kum pistte daha iyi koşacağını inandığım (7) SAINT TROPEZ sonunda kendine uygun grup yakalamış. Safkanın son koştuğu koşularda kendisini liderliği vermeyen rakipleri vardı. Bugün ki grupta kendisinden daha seri bir safkan göremedim. Çıktığı gibi beyaz bayrak ayna yarışı yapmasını beklediğim safkan BANKOMDUR. Kendisine tek rakip gördüm grupta o da KADER SULTAN bu safkanın vermiş olduğu 3 aylık aranın ardından bir yarış görmesini beklediğimden şablonum da yer veremedim.

3. Ayak Gruba baktığım zaman kendisinin stiline göre çok uygun grup yakaladığını düşündüğüm formunu dikkate almayacak olduğum benim bu zaman kadar takip ettiğim en inatçı safkanlar arasında yer alan (2) DİLŞAR BEYİ yaşına rağmen beyaz bayrak ayna yapmasını bekliyorum favorimdir. Bu safkana rakip olarak formunun en üst düzeyini yaşayıp bir türlü kazanamayan (3) TUMBUL MUHTAR, URFA pistinde ki son yarışlarını çok iyi bulduğum (1) HÜCUMCAN ve (4) BABA SAÇAN, sürekli yazdığım bugün boş kilosuyla etkili olmasını beklediğim (11) GÜLBADEM, son olarak ise startta çok oyalanmaz ise (7) SARSAN.

4. Ayak Bugün hep beyaz bayrak ayna yarışı yapacak safkanlardan bahsettik ve gene aynı şekilde kendisini önde pres altında bırakacak bir safkan görmediğim koşuda (4) PRIZE FOR favorimdir. Bu safkana rakip olarak bu sezon ki formuna kavuşan (9) SILENT FORCE, bu pistte yabancı olmayan (1) YEGANE  sonrasında ise (2) ROYAL BEAUTY ve (3) SİNCAP GÜL yazacağım.

5. Ayak İlk etapta son yarışında UÇARLIM gibi dirençli bir safkana kolay hakim olan aslında üzerine tam stilinde ki sert jokeyiyle start alacak olmasına rağmen banko önereceğim safkanı her şartta kafama yatsa da içime sinmediğinden favori olarak önermekle yetineceğim (5) SEZAR. Bu safkanın öncelik li rakibi son yarışını mükemmel bulduğum sonlarda adeta kenter kazanan (4) MİRAZBATUR, form durumunu çok iyi bulduğum (9) BAŞKAYNAK  stili rakiplerine rağmen önde ki sert temposuyla (3) KEİTA yazıp burayı kapatıyorum.

6. Ayak Süratli tempoda gitmesini beklediğim koşuda bu tür yarışlarda ne kadar etkili performans sergilediğini kısa mesafede çok etkili koşamayan ama uzun mesafe de çok etkili bir sprinte sahip olan son geçtiği rakiplerine baktığım zaman burada kendisine tek rakip çıkardığım ASİL TAY var lakin onunda bu safkanın şuan ki performansına kafa tutamayacağını düşündüğümden sonlarda ki etkili sprinti ve uyum sağladığı jokeyiyle kazanmasını beklediğim (4) DELGİRMA BANKOMDUR.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 7,12,4,3,2

2. Ayak : 7 TEK

3. Ayak : 2,3,1,4,11,7

4. Ayak : 4,9,1,2,3

5. Ayak : 5,4,9,3

6. Ayak : 4 TEK

ŞABLON TUTARI : 36,00 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
emin
Ziyaretçi
emin

hoşgeldiniz BYCREED,çok memnun olduk… acaba ankara tahminleriniz olacakmı??

Özgür
Ziyaretçi
Özgür

Senin evin zaten komik olsun hoşgeldin emeğine sağlık şans yanımızda olsun

Özgür
Ziyaretçi
Özgür

İşte bu yorumlarını okumak ne kadar güzel:))))

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
mustafa kemal

Abi tekrar hoş geldin :)

Çok sevindim döndüğüne.Bol şanslar diliyorum şimdiden.

gökhan
Ziyaretçi
gökhan

Tekrar hoşgeldiniz tahminlerinize ihtiyacımız var BYCREED

siradisi
Ziyaretçi
siradisi

Oncelikle hosgeldin bycreed yazdigin gibi gelsin

Efsane geri dondu arkadaslar bycreed hepimize hayirli kismetli olsun herkese bol sanslar

Ahmet Ziya
Ziyaretçi
Ahmet Ziya

Öncelikle HOŞGELDİN tekrar burada görmek; seni seven biz takipçilerine iyi gelecektir.Yarış yorumlarını özledikBazen yarışların sonucunda üzülsektesenin yorumlarını okumak İyi geliyor.sen de kendini olmadı tutmadı diye üzme keyifle yap yorumları.
He bu arada senin yüzünden çok atın yarışını gece iş yerinde tek tek izledimne kadar emek verdiğini oradan biliyorum Herkese bol şans

Adana
5 6 1 // 2 7 8 4
2 3 9 7 11 10
4
3
5 3 10 1 6
2 /4 7 6

yuksel
Ziyaretçi
yuksel

Tekrar hsqq by creed

ufuk
Ziyaretçi
ufuk

Sayin by creed adana altilisi devirli oldugu icin ozel bi calismaniz oldu muu daha detayli ve derinlere indiniz mi…Saygilarimla…

Huseyin
Ziyaretçi
Huseyin

Tekrar hosgeldin by creed ve bir daha gitmemen bizi daha yarislar kosmadan yarislari izletme mahrumiyetinden birakmaman dilegiyle bol sanslar

takoz
Ziyaretçi
takoz

Hocam ismini gordum sablona hic bakmadan hos geldin demek istedim bol sans

mustafa
Ziyaretçi
mustafa

Tekrar dondunuz cok tsk ler biz sizlere inandik yolumuz acik losun hepimizebol sanslsr

Adanalı
Ziyaretçi
Adanalı

Adanaya suan yagmur yagiyor ıslağı seven atlardan önereceginiz isim var mi

İbrahim
Ziyaretçi
İbrahim

Kardeşim hoşgeldin valla o kadar çok sevindim ki
Babamı görsem bu kdar Sevinmezdim
Bi daha gitme kardeşim

Adanalı
Ziyaretçi
Adanalı

Adanada yer gök yere iniyor çamurcu atlarini bekliyoruz..

Adrian
Üye
Adrian

Hoşgeldi kardeşim. üzmeyesin kendini..

ayıp olmaz ise Adana altılısı ile ilgili buraya şablonumu paylaşmak isterim.

1.) 7-4-8
2.) 7
3.) 4-3-1-2-11-5-7
4.) 2-3
5.) 5
6.) 4-5-1-6

cemo
Ziyaretçi
cemo

Bycreed oncelikle adana devirli altiliyi dogru verdigin teklerle 225 tl kazandirdigin icin tesekkur ederim. :) bende araniza yeni katildim ve sizin verdiginiz teklerle altiliyi kazandim. Basarilarinizin devamini dilerim.

Yazar: Bycreed

Bycreed