2 EYLÜL 2019 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Bursa altılı ganyan tahminlerim şu şekildedir

1.ayak: Bana göre burada en güzel ve kalite isim (1) ESANADOLU ancak mesafe tutmuyor. Mesafe tutmuyor ama bu defa da baktığım zaman safkan 9 ayda 9 yarış koşmuş. Son derece dinç duruyor. Ben yılda 1 yarış kazanacak isim olarak göremiyorum şans vereceğim. Onun haricinde (3) ESER son derece formda ve bu isim yarış seçerek koşturuluyoruz iyi bakıldığı kesin dolayısı ile ilk sırada olmayı hak ediyor. Bu iki isim de eksik koşarsa yarış çok karışır. (3) ESER in forse edeceği yarışta bu safkanı sıkıştırmaya çalışacak çok isim var. Koyduğu tempoya ayak uyduramasalar dahi rahatsız edeceklerdir. Böyle bir senaryoda gücü sınırlı görünse de iç kulvar avantajı içen bariyer dibinden pusuya yatacak olan isim (2) BERATBEY gibi duruyor. Ben bu üç safkanın haricinde bir tane daha isim yazamam. Yazarsam oyun hepsiye doğru yol alır. Dolayısı ile bu ilk ayağı bu üç isimle riske edeceğim.

2.ayak: Hiç olmayacakmış gibi görünen isimlerin bile söz sahibi olabileceği yarış gibi görünüyor. 1500 metrelik son yarışında 20 ganyana koşarken safkana Gündüzeli’nin deklare olması dikkatimi çekmişti. Öyle tahmin diyorum ki safkan form tutmaya başladı. Bu yarışta uzayan mesafe ile birlikte siklet avantajını da göz önüne aldığım zaman sanırım (10) CESİHAN bende ilk safkan olacak. Rakip düşündüğüm isimler şablonumda olacak.

3.ayak: İstanbul’da koşup geçildiği bir çok rakibi şartlı-5 lerde KV yarışlarda cirit atıyor. Bence burada ki bir çok isimden üstün. Tabi ki gelir gelmez o ayrı mesele. Ayrıca gerçek düşüncem bu yarışta kim gelse şaşırmam. Ama hazır geri planda ve karışık görünen yarış ben tek olarak denemek istiyorum. Eküri avantajı ile birlikte piste birincilik için çıkacağına inandığım (4) numaralı ÖNERHAN BANKOMDUR.

4.ayak: (3) GLEN, (7) ILDIR BEYİ, (4) AS DE COEUR ve (1) WOUNDED arasında ki mücadele yarışın birincisini belirleyecektir.

5.ayak: Sürpriz konumda görünen bir isimle başlayacağım. Safkan son yarışını basit grupta kumda kazandı. Kendisi aslanlar gibi çimci olan bu safkanın formumu devam ettirdiğini ve günün süprizi için piste çıktığına inanıyorum. Bence kesinlikle yürekleri ağza getirecektir. (10) SONMUJARREM ilk safkanım olup rakip düşündüğüm isimler şablonumda olacak.

6.ayak: Son derece kötü durumda ki safkanların mücadelesinde formu durumu ile şans vereceğim isimler şablonumda olacak. Herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3-1-2

2.ayak: 10-7-4-8-3-2-1

3.ayak: 4 tek

4.ayak: 3-7-4-1

5.ayak: 10-5-1-3-7

6.ayak: 9-2

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
baranovici
Ziyaretçi
baranovici

Bol şanslar. Güzel yorumlamışsınız emeginize ve yüreginize saglık.Özellikle Cesihan ve Önerhan yerinde tesbitler umarım kazanırlar.

Hamit
Ziyaretçi
Hamit

Bombaci slm tebrikler twkleri yapmissin yine aksamki kosuya varmi saglam tek bomba olsun selamlar