FFOS LAS altili tahminleri

2 AĞUSTOS 2018 FFOS LAS BİRLEŞİK KRALLIK ALTILI TAHMİNLERİ (KAIZBERT)

Bugün Galler’in Trimsaran bölgesinde, yemyeşil bi doğanın tam ortasında yer alan bölgenin nadide hipodromlardan Ffos Las’da birlikte olacağız.

Ffos Hipodromunda 7 koşuluk bi program bizi bekliyor. Altılı ganyan günün 2.koşusunda saatler 20:05’de başlayacak olup herkese bol şanslar diliyorum.

1.Ayak; Genelde Ingitere’de hiç koşmamış taylar tam bir kapalı kutu ve hep süprizle sonuçlanmış oluyor. Günün ilk ayağında da buna benzer bi durum görünüyor, 1 numaralı ISAAN QUEEN ilk şansı verdiğim tay. İlk koşusunu 18 temmuzda class 5 koşuda favori çıkıp zorlanmadan birinciliğe ulaşan bu tay büyük ihtimalle ülkemizde agf tablosunda baya yüksek seviyelerde karşımıza çıkacaktır. Ancak tabiki başta yazdığım gibi doğanın ve yeşilin tam ortasında birde üstüne galler gibi bol yağmur alan bi bölgede olunca üstüne birde şartlı koşu olunca durum değişiyor. Olası bi hava muhalefeti durumunda ise ilk karşımıza çıkacak isim olan 2 numaralı Tamayuz yavusu olan BAROSSA RED , ilk koşusunda Qatar şirketlerinin sahip olduğu ve 3 tayın katıldığı koşuda 3. yani sonuncu olarak tabelayı tamamlamıştı. Bu koşuda gördüğü yarış sonrasında daha deneyimli çıkacak olan tay devreye girip favoriyi yıkabilir, yıkmakla kalmayıp bütün günümüzü daha ilk ayaktan mahvedebilir. Çalışmaları muazzam görünen ilk kez koşacak olan Al Maktoum’un sahip olduğu 8 Numaralı TANQEEB , 11 numaralı SUFFICIENT , 4 numaralı HOLD STILL , 3 -DERRY BOY , 7 -SUMMA FORCE ise ilk ayağı sağlama aldığımızın belgesi niteliğindedir.

2.Ayak; 2 numaraya kayıtlı LOVEISILI isimli safkan katıldığı 3 farklı hipodrom da katıldığı koşularda 2 kez tabela yapmış ancak maiden’a veda edememişti. Özellikle son koşusunda favori çıktığı koşuda godolphin ekürisine ait safkanın gerisinde kalıp 3. bitirmiş ve 64 günlük aradan sonra bu kez 4.farklı hipodromda Maiden koşuda sahaya çıkıyor. Günün ağır favorisi olacağına inandığım safkanı BANKO olarak öneriyorum.

3.Ayak ; Günün sürprize açık görünen koşusunda 14 safkanın katıldığı koşuda güzel bir üçüncülük elde eden Al Maktoum ekürisine ait 5 numaralı ERAAD başta yazılmalı. Rakip olarak 9- SWEET PURSUIT, 4-KINGLAMI, 8-STORM MELODY,6-CHARMING GUEST rakip arayanlara önerimdir.

4.Ayak; 2000 metrelik handikap koşuda , son 3 koşusunda sürekli tabelada gezinen 3-KABRIT ilk isim. 1-SKY ROCKET , 5-RAINBOW JAZZ (IRE) ve 2- BANKSY’S ART eklediğim isimler.

5.Ayak ; Bayan jokeylerin katılacağı ve her türlü süprize açık koşuda ; koşmuş olduğu 5 koşuda 3 kez kendine tabelada yer bulmuş 4-DREAM CATCHING ve 1-LA MAQUINA çekişmesinde son iki koşusunda daha üst gruplarda 1 üçüncülük ve 1 dördüncülük almış 5-BEZOS katılacaktır. Doncaster’da katıldığı class 4 koşuda bu yıl ilk kez koşup süpriz olarak dördüncülük elde eden 3-YORBELUCKY hata kollayacaktır. Buranın muhtemelen agf’de 1-2’leri görecek ve saatli bombası ise son haftaların formda ve tecrübeli bayan jokeyi Hollie Doyle’nin idaresindeki 6-CONTROVERSIAL LADY olacaktır.

6.Ayak; Denk güçlerin mücadelesinde 3-SWENDAB , 2- EVERKYLLACHY , 4 -COMPTON ABBEY, 1-JAGANORY’i ekleyerek kuponumuzu tamamlıyoruz.

ALTILI KUPONUM;

1-2-8-11-4-3-7

2

5-9-4-8-6

3-1-5-2

4-1-5-3-6

3-2-4-1

Herkese bol şanslar, bir diğer yurtdışı koşusunda görüşmek üzere..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Kaizbert

Avatar
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Kaizbert

Teşekkürler. Bol şanslar.

PINARBASILI

Bol şanslar hocam.

Kaizbert

Sağolasın. Bol şanslar.

İlker

15 milyar veren altılı bulmak kolay değil ama altıda iki de yapılmaz.Zaten 2 ayakta az at koşuyordu..Ayrıca tek attığınız atın numarası 4 olacaktı, kimsede farketmemiş, gitmiş 2 yazmışsınız..

admin

Yabancı yarışlar için tahminler yeni verilmeye başlandı. Yazarımızın henüz 2. tahmini, bazı hatalar olabilir. Yalnız adı üstünde tahmin bu, sıfırda çekebilir. Destekleriniz ile daha iyileri gelecektir.

DELİMAVİ

Herkese iyi geceler …..Bursa da 4 gün önce Gelin almasını bugüne erteledim

4.Ayakta Türküm hazır,, Karahisar kalesi

Hatice Yıldız Annemize kayıtlı ,,,ama sevgili kardeşimiz Emre,,,, Ulanbatur olmak üzere tüm atlarla birebir ilgileniyor….
Başarılarının devamını diliyorum. Ayrıca böyle güzel atları kazandirdiklari için de tebrik ediyorum….

DELİMAVİ

Herkese bol şanslar. Güzel bir yarış günü diliyorum.

Bursa Altilim

1.Ayak…… Çok ilginç bir yarış bekliyorum.. Sevmesen de

İlk ayak. hepsi..
.
Ama siz imama uymayin,,,Bir küçük kupon da tüm atların acaba si var ken!!!…pist olmasa da mesafe avantajı ile 8 numaralı Fatmagelini ,Tolga Yılmaz ile tek aticam…..

2.Ayak…. Maşallah 11 ivanka herkes de tek,,,,, amaaa

Statta kalmaz ise,,, mancınık gibi çıkarsa. Arkayi sonlar da. Dağıtır….. Demedi demeyin. 5 numaralı Takayama,,,10 numaralı
Harlan Creek,,,9 numaralı Floradante ,,,,,,

3.Ayak……4 numaralı Kocerbey banko

4.Ayak……6 numaralı Kara hisar… 3 numaralı obrada..7 numaralı santarua,

5.Ayak……5/6/7

6.Ayak…… Mutlu olmak güzel,, ekurisi ile Happy Lady….
Gelsin mutlu olalım….

Sevgiyle kalın hoş kalın….

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x