Ana Sayfa / Tahminler / 2 AĞUSTOS 2016 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)
ankara altili tahminleri barisci

2 AĞUSTOS 2016 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Koşu: Bu koşuyla yarış hayatlarına başlayacak arap tayların mücadelesinde favorim BATMANASLANI(3). Bu safkanın orjinini görünce gözlerim parladı, hatta bir ara tek önermeyi bile düşündüm. Özfidan, Katre ile anneden Yanlızefe, Yılmabaşar ve Enderefe ile babadan kardeş bu isim, daha ne diyeyim. Alternatif tekimdir. Rakipleri şablondadır.

2.Koşu: Zor bir koşu var sırada. Öne çıkan safkanlar olsa da aprantilerin at binecek olması daha da zorlaştırıyor koşuyu. Sadece Lady Falcon'un aprantisi daha önce bir kere binmiş bu ata onun dışındkiler ilk defa biniyor. HUMA KUŞU(1) sık koşturulmasa favorim olurdu. ÇAĞLA ÇAĞLA(3) bu tür gruplarda her zaman söz sahibi olur. Bana göre burada gelmeyecek isim yok.

3.Koşu: GARNET(4) cumartesi günü 1. koşuda yarıştan çıkmasaydı büyük ihtimalle kazanacaktı, buraya göre daha uygun bir gruptu çünkü. Son koşusunda Paspartu'nun 1 boy gerisinde kalmıştı. Formunu daha da ilerletti, rakibine göre 6 kiloluk bir avantajı var ve daha önemlisi bu sefer üzerinde Ahmet Çelik var. Tüm faktörler bu safkanın yanında, bankom.

4.Koşu: Birinci koşuda gruptan ayrılan bir safkan bulmuştum ancak bu koşu çok daha dengeli görünüyor. Gülerce'lerin tayı ABİDEM(8) hazırlıklarıyla bir adım öne çıkıyor ancak benim tercihim şablonda olacak.

5.Koşu: İstikrarsız arap atlarının satış koşusunda 1'den 8'e kadar tüm isimlerin kazanma şansı var diye düşünüyorum. Sıralamam şablonda yer almaktadır.

6.Koşu: Ankara'da beraber koşarken görmeye alıştığımız safkanların mücadelesinde mesafenin kısalması ve Özcan Yıldırım'ın ısrarla tercih etmesi nedeniyle YÜKSELİM(5) bankomdur.

7.Koşu: Günün tek açık koşusunda, GÖZYAŞI GECESİ(2) ve AMANKAYA(1) bu grubun üzerinde iki isim ancak kaba kum tecrübelerinin olmayışı beni düşündürüyor. Son dönemde ki formuyla Gözyaşı Gecesi'nin kazanma vakti geldi, dileyenler tek olarak değerlendirebilir. Bu pist ve mesafeyi seven MARİSSA(5) üzerine de Karataş'ı almış, ihmale gelmez. Süprizde önereceğim isim ise MY SULTAN(6). Kaba kumu çok seven bu safkan istediği tempoda koşuyu götürürse bitirebilir, dikkat.

8.Koşu: Kısa vade kupa mücadelesi zevkli geçmeye aday. Son uzun koşusunu ölçü almadığım BADARBUNGA(5) sevdiği mesafede favorim. Bu pist ve mesafeyi seven FLYING BIRD(6) ve KING CROWN(4) çok ciddi rakip olurlar.

9.Koşu: Çok iyi bir form yakalayan ÖZDAMAR(1) tam mesafesinde bu grubu geçecektir. Alternatif tekim. Önemli bir kilo avantajına sahip OTHARA(7) rakibidir.

1.Altılı Şablonum

1.ayak:3//2,5,9

2.ayak:3,1,2,5,7,4,6

3.ayak:4 tek

4.ayak:8,1,4,9,5,6,2

5.ayak:3,2,6,4,8,5,1,7

6.ayak:5 tek

2.Altılı Şablonum

1.ayak:8,1,4,9,5,6,2

2.ayak:3,2,6,4,8,5,1,7

3.ayak:5 tek

4.ayak:2,1,5,6

5.ayak:5,6,4

6.ayak:1//7

Herkese bol şans...

Hakkında Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...

51 yorum

 1. silivrili

  Bol sanslar barış

 2. Eline sağlık bol şanslar usta

 3. ERKAN

  Bol şanslar barışçı

 4. Savasci

  Bol şanslar barışçı….

 5. Bol şanslar Barışçı

 6. Adrian

  Başarılar Barış

 7. COMMANDANTE

  Bol şanslar başarılar

 8. Offfff beee ..yazık oldu admin

 9. Touch the Wolfu da göz hapsinde tutmak lazım yolda sprinti kesilmesine rağmen tekrar yine sprinti attı

 10. Hadi rast gelsin o zaman =)

 11. iyi para vermis altili. bugun ogle saatlerinde kuponu buraya attiydim ama yayinlanmamis. tjk hesabında para kalmadigindan, yukselimin arkasina sedatbeyi ve koralayi yazamadim. 5 liralik yapabildiydim. nasip degilmis.

 12. Savasci

  Selam ben geldim.)))

 13. Savasci

  Bol şanslar nasıl gidiyor…

 14. Savasci

  Kolacan ısrarım devam ediyor..))Dileyen ganyan basabilir.)))

 15. Savasci

  Admin kimse duymasın ama bugun iki tekim vardı.Biri kolacan digeride Loe son ayakta.)))

 16. Savasci

  Yattı zaten..kolacanın ismini duymadım.)))

 17. Savasci

  kocaelide son ayak hariç hepsi favori atlar gelecek gibi görünüyor.

 18. Savasci

  Aynen katılıyorum sana.)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir