Ana Sayfa / Tahminler / 2 AĞUSTOS 2015 PAZAR ADANA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

2 AĞUSTOS 2015 PAZAR ADANA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1. Ayak Adana pistinde bu tip mesafelerde harika yarışlar çıkartan jokeyi ile çok iyi anlaşan (10) ALTIN BABA favorim. Bu safkana rakip olarak (11) ZEMZEMKIZI,(3) HATİCE SULTAN ve (4) UÇANBİR yazacağım.

2. Ayak Günün en zorlu koşusunda (4) EFEZADE favorim olmakla beraber sırası ile : (1) ATAKAN FIRTINASI, (11) DİZDAR YILDIZI, (5) KARAKOÇ, (12) İÇİL, (9) ZEMZEMOĞLU yazacağım.

3. Ayak Son yarışını dikkate almadığım koşarsa bu grubun üstünde olan (3) INSTRUCTION favorim. Grupta form durumlarını beğendiğim (6) TEA SPOON ve (2) COM LIDER öncelikli rakipleri. Sonrasında ise (13) RAIN OF APRIL ve (7) MAVERAÜNNEHİR öneririm.

4. Ayak Günün en zorlu ayağında çalışmalarım sonucu ön plana çıkarabildiğim isimler : (14) HIRÇIN TAY, (3) SURUÇKAN, (13) KURTHINÇ ve (5) UÇAN GÜL'dür.

5. Ayak ARAMKIZI'nın süratlendireceği koşuda kendisini rahatsız edecek birçok safkan görüyorum gerilerden gelebilecek etkili safkanlardan yarış hayatının ilk startında mükemmel ataklarıyla 2.liği kolaylayan (10) VİCDANSIZ bugün ismi gibi hiçbir rakibine acımayacaktır BANKOMDUR.

6. Ayak Süratli isimlerin bulunduğu koşuda ön plana çıkan çok fazla safkanın olmadığı çok şanslı gördüğüm 2 safkandan birinin kazanacağını düşündüğümden PANABELLE'nin 3 aylık aranın ardından koşmasından dolayı tercihimi daha tecrübeli yetenekli aprantisiyle start alacak olan (3) VIRGIN PEARL BANKOM olacaktır.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 10,11,3,4

2. Ayak : 4,1,11,5,12,9

3. Ayak : 3,6,2,13,7

4. Ayak : 14,3,13,5

5. Ayak : 10 TEK

6. Ayak : 3 TEK

ŞABLON TUTARI : 28,80 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

19
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar Creed

can911
Üye

Bahsettiğin konunun ucu bucağı açık istediğin yere yönlendirebilir daha farklı yorumlar da çıkarabilirsin kardeşim. Bak 2.ayağı 1.21.03 derece ve 8,85 ganyanla kazandılar, önerdiğim isimlerin çoğu bu dereceden daha üst seviyede değil yarış idman bile yapmışlar. Sonuç olarak diyeceğim şu ki, güçlü irade ile bunları görerek göğüsleyebilmek önemli olan. Sen yine de bahis yapma dilersen, görüş güzelliğin ve yorumlu yazıların baki kalsın. Sevgilerle

mafyaserkan35
Ziyaretçi
mafyaserkan35

ADANA ALTILI TAHMİNLERİM……………
1)AYAK… 6 NUMARALI HULUSİ BEY BANKO.
2)AYAK…9 NUMARALI ZEMZEMOĞLU BANKO
3)AYAK…4-5-13-14-3-7
4)AYAK…3 NUMARALI SURUÇKAN BANKO
5)AYAK..HEPSİ DİYORUM EN ZOR AYAK
VE KİLİT NOKTASI BU AYAK BENCE
6)AYAK..1-2-3-7-12-4
HERKESE BOL ŞANSLAR ….

Ganyancı
Ziyaretçi
Ganyancı

By Creed geçenlerde bende aynı konuyu paylaşmıştım türkiyede paranın döndüğü hic bir mecranın temiz kalmadığından Tjk nın da denetlenmeden temiz kalmasının mümkün olmayacağı aşikar
Yabancı yarışlara yöneldim ben yabancı yarışlarda yorum verseniz eminim haftada minimum 1 kez altılı yakalarız

samsunlu
Ziyaretçi
samsunlu

Bycreet kardesim sonuna kadar haklısın

gündüz
Ziyaretçi
gündüz

Bak Bycreed kardeşim daha önceki yorumlarımda hatırlarsın belki,artık dereceymiş kiloymuş iyi at formsuz at bunlar hikaye.hergün yeni bir şikeye imza atılıyo.jokeyler olsun at sahibi olsun hatta tjk bile bunun vebalini ödeyemeyecek.bizim yapmamız gereken yorumlarımızla mücadele etmek.gerekirse ağır eleştiriler yapıcaz , oynamama konusunda sana katılıyorum ama yorumunu yap derim.sen ben kızar bu işin peşini bırakırsak yine bunlar istediği atı koşturur.biz takipçiyiz elimizden bişey gelmiyo ama siz sesinizi herzaman duyurabilecek güçtesiniz bundan sonraki yorumlarını bizim için yap,bizler sonuna kadar senin arkandayız maddi manevi.öyle yorumlar yapki vicdanları sızlasın uykuları kaçsın ş……
Saygılsr

Ertan
Ziyaretçi
Ertan

Altili yapmadım adanaya 5li yaptim

8 tek Taşçı pehlivan
Hepsi
1.4.6.10.14
5 tek dira ndan
1.2.3.4.5.6.7.8.9.12

Arkadaşlar 5.ayaktaki diranşan bir Jokey arkadaşımın tavsiyesi ben tek attım. Rakip yazmak isteyenlere 10.3.8.1

2.ayaktaki 8 Taşçı pehlivan çok hazır bir tay.
Galoplarinda ayaklari yere degmiyor bi aksilik olmasa uzak kazanir. .
Herkese bol şanslar

falcon
Ziyaretçi
falcon

beğenmiyorsanız bakmayın.son 2 ayak tek taşçıyıda siz yazın.bence başarılı en azından iki tek var.

Beydağı
Ziyaretçi
Beydağı

By creed emeklerinize saglik 2 tekinde geldi

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Arkadaşlar burda insanlar kendi fikirlerini paylaşıyor. 2 tek vermiş ikiside geldi. Kaldı ki onlarda gelmeyebilirdi. Alın bu kuponu oynayın kazanırsınız diye birşey yok ki ortada. Bazen herkesin tekini 6 atta veremez bazen herkesin 6 atta yazmadigini tek verir. Sonuçta at koşar baht kazanır. Herkes kendi çalışmasına göre bazı atları tutar. Burada insanlar paylasiyo ki gözden kaçırdığımız bazı atlar olabilir birilerine faydası olabilir diye. Sonuçta her yarışı bilseler sanırım burda bu işle ilgilenmezler evde oturup para sayıyor olurlardı.

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Demek istedigim tahminleri takip etmek kuponu oldugu gibi yatirmak olmamali. Herkes bi kere kendi tuttugunu mutlaka yazacak sonra tahminlerden inandigi atlari butcesine gore ekleyecek. By creed 2. Ayak 8 numarayı 6 atta vermediyse sen paylaş yada niye o ati tutmadığını sor. Yani kimseyi böyle tahmin yapma falan diye eleştirmek doğru değil. Tahminlerinde %100 başarı garanti eden varsa paylassin hepimiz bulalım altilıyı.

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Bugün ıstanbul 7 no world stage dün ankara miss wolf benim için imkansız atlardi. Hep derim nasıl buluyorlar bu atları diye. Böyle siteleri takip etmenin artısı böyle atlar zaman zaman birileri tarafından paylasilabilir ve bizlere faydalı olabilir ki oluyor. Örneğin geçenlerde kocaeli yarışında kagizman i 12 ganyanla verdiler. Jokey hatasından fotoda yaris kaybetti bi sonraki yarışını kazandı benim için fotoda kaybettiği yarışı bile kazandı ve müthiş bi tahmindi tekrar teşekkür ederim ekmeklerine. Kimseye haksızlık etmeyelim ve kimseyi kirmayalim lütfen. Aklıniza yatmayan tahminleri değerlendirmeye almazsiniz olur biter.

admin
Yönetici

Adam bombayı bırakıyor, muhatap alıp cevap veriyorsunuz. Onaylamayın dengesiz yorumları.

BOLT PROF 7 & 6
Ziyaretçi
BOLT PROF 7 & 6

BURSA. ALTILI TAHMİNİM.KOŞU. 4

1.AYAK.5.8.3.1.10.11.6.2.
2.AYAK.1.7.
3.AYAK.14.2.4.10.15.1.9.6.7.12.
4.AYAK.5.8.6.7.9.1.3.2.
5.AYAK.2.TEK.
6.AYAK.12.TEK.
KUPON BEDELİ. 76.800.TL. ÇOK.ÇOK.BOL ŞANSLAR.

Yazar: Bycreed

Bycreed