19 TEMMUZ 2020 PAZAR İSTANBUL 1. ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

İstanbul İlk altılı saat 13:30 da başlayacak olup şimdiden herkese bol şanslar dilerim.

1.ayak: Safkanın son iki yarışına bakarsanız her iki mesafede de RING OF FIRE ile son düzlüğe Lut yaparak gelip son düzlükte dağıldığını göreceksiniz. Gerek 1800 gerekse 2200 mesafede burada ki rakiplerinden daha güçlü safkanlarla sahne alan safkanın 2400 lük bu mesafede ağır kilosuna rağmen yarışı ilk iki de takip ettiği taktirde son 300 den sonra rakiplerini ekarte edebileceğini düşünüyorum. Eğer bu safkan ara sonrası gördüğü yarışlar ile nefes açığını kapattıysa bana göre beyaz bayrak aynaya bile gider. Bahsetmiş olduğum safkan (2) Numaralı MORTODELA anlaşılacağı gibi ilk tercihim olacak. Olası bir problemde uygun sikleti ile (5) MİRAHOR’a şans verip bu yarışı bu iki safkanla riske edeceğim.

2.ayak: Günün tahmini oldukça zor yarışlarından bir tanesi olduğunu düşünüyorum. Mevcut safkanlar içinde son yarışı başarısız olsa da bu mesafe de rakiplerini ekarte edebilecek ilk safkanın (5) MALIBUNUN OĞLU olduğunu düşünüyorum. Son düzlüğe 3-4 e yaslanıp girecek olan bu safkan son 300 den sonra yapacağı ataklar ile arka grubu ayırmaya çalışacak. Çalışacak ama bunda ne kadar başarılı olur işte o biraz muamma gibi duruyor. Eğer eksik koşar ise arkadan gelip geçemeyecek safkan yok gibi. Şans vereceğim isimler şablonum da olacak.

3.ayak: Koştuğu son yarışta temposunun çok üzerine çıktığını düşünüyorum. Düşünüyorum çünkü rakipleri zorlu da olsa bu derece dağılmazdı. Hadi diyelim sentetiği eksik bu defa yarış çim ve üzerine mesafe de biraz da kısa. Ben önlerde temposunu bozacak bir isim olmaması ve bu defa has pilotu ile piste çıkacak olmasından dolayı (4) ŞAHİN SEMİH’e ilk sırada şans vereceğim rakipleri şablonum da olacak.

4.ayak: Halen daha ara sonrası kapasitesinin yarısı ile koştuğunu düşünüyorum. Bu defa uygun rakiplerinin yanında çıkacağı bu üçüncü yarışında yarışa ağırlığını koymasını bekliyorum. (8) STALIION FALCON ilk safkanım olup rakipleri şablonum da olacak.

5.ayak: Eküri isimlerin rakiplerine oranla oldukça hazır olduğunu düşünüyorum (7) WINNER GETS IT ALL ilk sırada şans vereceğim isim olacak. Eksik koşmaları halinde rakip düşündüğüm isim (11) RED CLOUD.

6.ayak: Tercihim HEPSİ

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2-5

2.ayak: 5-4-6-1

3.ayak: 4-2-1-6

4.ayak: 8-3

5.ayak: 7-11

6.ayak: hepsi

tutar: 80 lira 64 kuruş

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
hamolyozlu

güzel analizlerin için teşekkürler bombacı.

COMMANDANTE

bol şans reis

Adrian

Bol şans Bombacı

Mustafa 1324

Üstad bol şans olsun
Ne güzel seni ve commandante yi tekrardan burada tahminlerle görmek 2 niz geldiniz valla benim için efsane tahminci olan azor ahai de gelse pazar günü sayfada bi şov yapılsa? Benden selam olsun hepinize

admin

Rastgelsin Bombacı

Mustafa 1324

Sen her zaman bombasın üstad ben teşekkür ederim

inspector34

Bolşanlar bombacı ve tüm arkadaşlar

inspector34

İlk ayak fazla kafa karıştırdı o yüzden küçük birşey yaptım bevliye ağırlık vereceğim beşli için önerin varmı bombacıcomment image