19 TEMMUZ 2017 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

GOLDEN KING; Çok daha sert gruplarda dahi tatminkar performanslar serfileyen safkan bugün nispeten daha uygun grupta start alacak. Bugüne kadar gereksiz kayıplar veren safkan bugün özellikle virajdan sonra farkı açıp rahatlıkla fotoya uzanacağına inanıyorum.

RACİ; Gününde olduğu zaman üstün performanslar sergileyebilen safkan eğerki bugün de o günlerden birisiyse rahat kazanır. Lâkin özellikle son iki koşusunda pek ışık vermediğinden ötürü bugün güvenip tek bırakamadım. Eğerki yine eksik koşarsa çok ters bir ismin zaferiyle sonuçlanabilir. Bu sebeple imkanların el verdiğince kalabalık tutmakta fayda var.

COPPERFİELD; Pek fazla söze gerek olmayan bir isim. Sermayeli kazandığı koşular ortada. Bugün yine benzer bir koşu sergilemesi muhtemel safkanın binicisi rakiplerini hafife almadığı müddetçe alkışlar eşliğinde fotoya uzanır.

TORUL; Çok nitelikli olduğuna inandığım bir safkan. Bir süre sorunlar yaşayıp sonradan takılarının değişmesininde olumlu etkisiyle yavaş yavaş formunu bulmaya başladı. Bugün kendisine uygun bir grup bulmuşken maidende çıkmamış olsa bile fotoya uzanan isim olabilir.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : 2
2.AYAK : HEPSİ
3.AYAK : HEPSİ
4.AYAK : 4
5.AYAK : 1.2.3
6.AYAK : 14.1.7.5.9.11

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Özgür

Ramazan Bol Şans pistin durumu ne bi bilgin var mı? Eğer ağırsa cooperfieldın yanına at yaz derim…

kalamalka

Bol şans Ramazan bey,