19 TEMMUZ 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Zevkli İstabul programında herkese BOL ŞANSLAR dileyerek;

1.AYAK: Kazanma ihtimali yüksek olan 2-GOLDEN KING gruba oranla bir tık öne çıkan isim olsada; İstanbul sentetiğindeki takip taylarımdan 5-MEGNEGİ GÜLÜ ilk rakibi olacaktır.1-BAWEPIR, 3-AKKULA, heran heryerde potlayacak potansiyele sahip 6-ÖZPAR sırasıyla değerlendireceğim isimlerdir.

2.AYAK: Yarışın gidişatı ve grubun uygunluğu kendisine çok büyük avantaj olan, hele birde yarış biraz beklediğimiz gibi süratlenirse sonlardaki akınlarıyla 3-RACİ için kolay yarış olur. 1.Bankomdur. Hata yapması durumunda rakip arayanlar, önde giden isimlerin arkasına saklanıp, düzlüktede biraz avantaj alması durumunda 1-TURGUT USTA ve sprinter isimler 2-MÜCBİR ve 8-DÜŞES’i değerlendirmeye alabilirler..

3.AYAK: İlk yarışında ön planda önerilen isimlerden olan, ancak bekleneni karşılayamayan, bu defa daha hazır ve güzel çalışmalarıyla koşuya katılacak olan 7-ALESSANDRA kesinlikle kuponlara ilk sıradan yazılmalıdır. Son yarışında cok geç açılan, sprintine başladığı ve gücünü bulduğunda yarış biten 6-MY FREEDOM, kum pistte iyi yarışlar çıkarmasını beklediğim, güzel calışmalarıyla 4-HARPUT RÜZGARI, galoplarında olumlu görüntü sergileyen 3-GANANDO SOLO arasında ayrım yapılmamalıdir.

4.AYAK: Fazla yazı yazmaya ve söz söylemeye gerek duymadan, bu tür mesafelerde kimle koşarsa koşsun ilk sıradan yazacağım isim olan, yarında kendisine cok uygun rakiplerle koşup, bence yarışmadan kazabilecek potansiyeli fazlasıyla olan 4-COPPERFİELD 2.BANKOMDUR..

5.AYAK: Yine takip atlarımın en üst sıralarında yer alan, Bursadaki son yarışındada kuponlarımda tek attığım ancak beni yanıltan 3-DALİCİM bu sefer tek atmadan, ilk sıradan kuponuma yazıyorum.. 1-BÜYÜK DOĞU, 2-ASTRONOT en ufak hatada devrede olacak isimlerdir..

6.AYAK: Cok kötü bir grupla beraberiz. Bu gruba oranla kalitesi biraz daha fazla olduğunu düşündüğüm 1-SİGNORA ilk ismim olsada, galopları neticesiyle öne çıkardığım 4-BAHANE, 13-ŞENGÖNÜL ilk plandaki rakipleridir. 8-GÜLARİFE, 9-İLKADIM, mesafede bu gruba oranla iyi olduğunu düşündüğüm 5-BERİLSU, 12-SARAY CARİYESİ ve 2-GÜMÜŞBAHAR ile İstanbulu kapatmaya çalışacağım..

ALTILI TAHMİNİM

2-5-1-3-6

3 RACİ

7-6-4-3

4 COPPERFIELD

3-1-2

1-4-13-8-9-5-12-2

KUPON BEDELİ: 28.80 TL

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
Drmodu
Ziyaretçi
Drmodu

İlk önce bol şanslar dileyim 4. Ayakta banko 6 olarak şablona geçmiş oysa coperfield 4 numara benim gibi aceleci insanlar yanlışlıkla 6 yı işaretleyebilir düzeltirseniz sevinirim

admin
Yönetici
admin

Düzeltildi teşekkürler uyarı için