19 TEMMUZ 2015 PAZAR ADANA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED ) ZEVKLİ PROGRAM..

1. Koşu İZMİR pistinde ki başarılı yarışlarının ardından ADANA pistine getirilen çalışmalarında piste uyum sağladığını gördüğüm (1) TULYARBABA çok uygun rakiplerinin yanında çokta zorlanmaması lazım BANKOMDUR.

2. Koşu Yarış hayatına beklendiği gibi başlayamayan kalite olarak bu grubun üzerinde olan (7) KIRNIÇ ZERRİN favorim. Bu safkana rakip olarak (11) YOLBİLENKIZI ve (2) BENGİSEY yazacağım.

3. Koşu Birbirine denk bulduğum safkanların mücadelesinde ATA SÖZÜ ve DÜLDÜLBİR‘i ne kadar ön planda tutsam da hangi safkanı çıkarırsam o safkanın gelebileceği bir koşu bu yüzden HEPSİ diyeceğim.

4. Koşu Sürpriz sonuç beklediğim maiden mücadele de sırası ile : (11) VALİDE, (2) BERAZİ HAN, (5) O BİR URFALI, (1) ADALI HALİL, (4) EFEZADE yazacağım.

5. Koşu Gruba baktığım zaman ayağına seri birçok safkan bulunuyor. AKDENİZLİ grubun en süratli ismi olmasına rağmen stilinde ki rakiplerinden gerek kilosu olsun gerek yıpratılacak olması geriden gelebilecek bir safkana şans vermek daha mantıklı gözüküyor. DIVINE POWER son yarışlarıyla gerilemeye başladığı için şans vermeyeceğim. ASİL TAY son yarışını kazanmasına rağmen çokta etkili bir yarış çıkardı diyemem. Diğer çoğu safkana bakıyorum çok birşey göremedim bu şartlar altında son yarışıyla sonunda kazanan (3) CHASTE düzlük üzerinde ki uzun sprintiyle gözüme girmeyi başarmıştı. Son yarışında da süratli giden koşuda sonlarda rakibini fotoda çok güzel bir sprintle avlamıştı. Bugünde bütün şartlar bu safkanın elindeyken kazanmaması için hiçbir neden yok BANKOMDUR.

6. Koşu Günün belki de en zor yarışı olan koşuda hangi safkanın kazanacağını kestirmek gerçekten çok zor. Birbirinden dengesiz safkanların koşusunda ön plana çıkarabildiğim isimler olsa da hiç güven vermiyor. Kalabalık geçeceğim bu koşuda : Starttan düzgün çıkması halinde (6) SİMTAY en şanslı isim. Sonrasında ise (1) BLUSHING GHOST, (4) HAZARHAN, (7) DIBLANZADE, (3) SHARK ATTACK, (13) RAIN OF APRIL, (15) EGE KARTAL, (14) MİTO, (9) GREEN TEA ve (8) PEPE HACI yazacağım.

7. Koşu Sürekli geçtiği rakiplerinin yanında tekrardan şanslı gördüğüm (4) DEMRE favorim. Uygun rakiplerinin yanında start alacak olan (3) FENERLİCAN, son yarışıyla dikkatimi çeken (2) GÜVENBAKAN ve toparlanan (9) YAMANER yazacağım.

8. Koşu Rakiplerine oranla daha formda olan bu rakiplerinin yanında artık maidendan çıkması gereken (9) GÜLAKAR CEYLANI jokeyi büyük hata yapmadığı sürece kazanır lakin bu safkanın yanına (8) ERSİNİM ve (7) EBRULİ HATUN yazmadan da yapamayacağı.

9. Koşu Ayağına seri isim olan (10) RAĞDA son yarışında 1400 metre mesafe de yüksek tempoda kaçmasına rağmen son metrelere kadar yarışı çok iyi idare etmişti lakin fotoda rakibine direnemedi. Bugün mesafe 1200 bu safkan kadar da seri bir ismin olmadığı koşuda yakalayabilene aşk olsun bu beyaz bayrak ayna yarışı yapmaya yakın duruyor BANKOMDUR.

1. ALTILI ŞABLONUM : 

1. Ayak : 1 TEK

2. Ayak : 7,11,2

3. Ayak : HEPSİ

4. Ayak : 11,2,5,1,4

5. Ayak : 3 TEK

6. Ayak : 6,1,4,7,3,13,15,14,9,8

ŞABLON TUTARI : 54,00 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

2. ALTILI ŞABLONUM : 

1. Ayak : 11,2,5,1,4

2. Ayak : 3 TEK

3. Ayak : 6,1,4,7,3,13,15,14,9,8

4. Ayak : 4,3,2,9

5. Ayak : 9,8,7

6. Ayak : 10 TEK

ŞABLON TUTARI : 36,00 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bycreed

Bycreed
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Creed

Adana yarışları için forumumuz aktiftir.

http://www.bankotahminler.com/forum/t/19-temmuz-2015-adana-tahminleri/

Ramazan YILMAZ
Ziyaretçi
Ramazan YILMAZ

Selamlar bankotahminler :)

admin
Yönetici
admin

Ramazan naber, karabatak moduna geçmişsin. Bir varsın bir yoksun :)

Ramazan YILMAZ
Ziyaretçi
Ramazan YILMAZ

Bugün tek verecektim sana giremedim siteye kaçırdın paracıkları onu söyleyeyim dedim :D

admin
Yönetici
admin

Son ayağı mı tek verecektin :)

Ramazan YILMAZ
Ziyaretçi
Ramazan YILMAZ

A.selam ByCreed,
aynen admin tamamen kopmayayım diye arada selam veriyorum :D

Ramazan YILMAZ
Ziyaretçi
Ramazan YILMAZ

yok pepe haciyi :D

admin
Yönetici
admin

Ha Adana koşmaz bende :) ama mevzu bittikten sonra geliyorsun devriyeye, olmuyor böyle :)

Ramazan YILMAZ
Ziyaretçi
Ramazan YILMAZ

girmedi siteye sorun vardı galiba kaç kez denedim sayfa görüntülenemedi şansına :) ama zaten adana koşmazmış sende :D

admin
Yönetici
admin

Paylaşım esastır, forum açtık gel karala git :)

http://www.bankotahminler.com/forum/t/20-temmuz-bursa-at-yarislari-genel-konu/

Ramazan YILMAZ
Ziyaretçi
Ramazan YILMAZ

karalarız admin ne demek :))

admin
Yönetici
admin

Yarın Bursa tam senlik program. En azından bir 50 bini var : )

Ramazan YILMAZ
Ziyaretçi
Ramazan YILMAZ

nasılsa adana’dan yolumu buldum bursaya sağlam bir kupon yaparım :)

admin
Yönetici
admin

Hayırlı olsun hacı boşa koşmadı yani :)

admin
Yönetici
admin

Giremedin mi?

Ramazan YILMAZ
Ziyaretçi
Ramazan YILMAZ

gündüz ben girdiğimde siteye erişim yoktu