Ana Sayfa / Tahminler / 19 TEMMUZ 2015 PAZAR ADANA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED ) ZEVKLİ PROGRAM..

19 TEMMUZ 2015 PAZAR ADANA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED ) ZEVKLİ PROGRAM..

1. Koşu İZMİR pistinde ki başarılı yarışlarının ardından ADANA pistine getirilen çalışmalarında piste uyum sağladığını gördüğüm (1) TULYARBABA çok uygun rakiplerinin yanında çokta zorlanmaması lazım BANKOMDUR.

2. Koşu Yarış hayatına beklendiği gibi başlayamayan kalite olarak bu grubun üzerinde olan (7) KIRNIÇ ZERRİN favorim. Bu safkana rakip olarak (11) YOLBİLENKIZI ve (2) BENGİSEY yazacağım.

3. Koşu Birbirine denk bulduğum safkanların mücadelesinde ATA SÖZÜ ve DÜLDÜLBİR'i ne kadar ön planda tutsam da hangi safkanı çıkarırsam o safkanın gelebileceği bir koşu bu yüzden HEPSİ diyeceğim.

4. Koşu Sürpriz sonuç beklediğim maiden mücadele de sırası ile : (11) VALİDE, (2) BERAZİ HAN, (5) O BİR URFALI, (1) ADALI HALİL, (4) EFEZADE yazacağım.

5. Koşu Gruba baktığım zaman ayağına seri birçok safkan bulunuyor. AKDENİZLİ grubun en süratli ismi olmasına rağmen stilinde ki rakiplerinden gerek kilosu olsun gerek yıpratılacak olması geriden gelebilecek bir safkana şans vermek daha mantıklı gözüküyor. DIVINE POWER son yarışlarıyla gerilemeye başladığı için şans vermeyeceğim. ASİL TAY son yarışını kazanmasına rağmen çokta etkili bir yarış çıkardı diyemem. Diğer çoğu safkana bakıyorum çok birşey göremedim bu şartlar altında son yarışıyla sonunda kazanan (3) CHASTE düzlük üzerinde ki uzun sprintiyle gözüme girmeyi başarmıştı. Son yarışında da süratli giden koşuda sonlarda rakibini fotoda çok güzel bir sprintle avlamıştı. Bugünde bütün şartlar bu safkanın elindeyken kazanmaması için hiçbir neden yok BANKOMDUR.

6. Koşu Günün belki de en zor yarışı olan koşuda hangi safkanın kazanacağını kestirmek gerçekten çok zor. Birbirinden dengesiz safkanların koşusunda ön plana çıkarabildiğim isimler olsa da hiç güven vermiyor. Kalabalık geçeceğim bu koşuda : Starttan düzgün çıkması halinde (6) SİMTAY en şanslı isim. Sonrasında ise (1) BLUSHING GHOST, (4) HAZARHAN, (7) DIBLANZADE, (3) SHARK ATTACK, (13) RAIN OF APRIL, (15) EGE KARTAL, (14) MİTO, (9) GREEN TEA ve (8) PEPE HACI yazacağım.

7. Koşu Sürekli geçtiği rakiplerinin yanında tekrardan şanslı gördüğüm (4) DEMRE favorim. Uygun rakiplerinin yanında start alacak olan (3) FENERLİCAN, son yarışıyla dikkatimi çeken (2) GÜVENBAKAN ve toparlanan (9) YAMANER yazacağım.

8. Koşu Rakiplerine oranla daha formda olan bu rakiplerinin yanında artık maidendan çıkması gereken (9) GÜLAKAR CEYLANI jokeyi büyük hata yapmadığı sürece kazanır lakin bu safkanın yanına (8) ERSİNİM ve (7) EBRULİ HATUN yazmadan da yapamayacağı.

9. Koşu Ayağına seri isim olan (10) RAĞDA son yarışında 1400 metre mesafe de yüksek tempoda kaçmasına rağmen son metrelere kadar yarışı çok iyi idare etmişti lakin fotoda rakibine direnemedi. Bugün mesafe 1200 bu safkan kadar da seri bir ismin olmadığı koşuda yakalayabilene aşk olsun bu beyaz bayrak ayna yarışı yapmaya yakın duruyor BANKOMDUR.

1. ALTILI ŞABLONUM : 

1. Ayak : 1 TEK

2. Ayak : 7,11,2

3. Ayak : HEPSİ

4. Ayak : 11,2,5,1,4

5. Ayak : 3 TEK

6. Ayak : 6,1,4,7,3,13,15,14,9,8

ŞABLON TUTARI : 54,00 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

2. ALTILI ŞABLONUM : 

1. Ayak : 11,2,5,1,4

2. Ayak : 3 TEK

3. Ayak : 6,1,4,7,3,13,15,14,9,8

4. Ayak : 4,3,2,9

5. Ayak : 9,8,7

6. Ayak : 10 TEK

ŞABLON TUTARI : 36,00 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Hakkında Bycreed

Bycreed

18 yorum

  1. Bol şanslar Creed

    Adana yarışları için forumumuz aktiftir.

    http://www.bankotahminler.com/forum/t/19-temmuz-2015-adana-tahminleri/

  2. A.selam ByCreed,
    aynen admin tamamen kopmayayım diye arada selam veriyorum :D

  3. yok pepe haciyi :D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir