19 OCAK 2020 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Tüm Takipçilerimize Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : İzmir programı kağıt üzerinde az atlı olması ve favori isimlerin ağır gözükmesi sebebiyle basit bir görüntü içerisinde olmuş gözükse de tahminlerim ikramiye olarak güzel bir sonucun çıkması doğrultusunda olacak. Maiden mücadeleyle start olacak yarışta AGF tablosunun net favori çıkması aşikar olan son ikinciliğinde güzel gözüken 4 DEMBE rakiplerine oranla çok ön planda isim çıkmasına rağmen bu koşuda sürpriz beklentim oldukça yüksek. Bu doğrultuda rakip olarak mesafenin orta mesafeye dönmesiyle beraber orijin hattı itibarıyla bugün çok daha etkili bir yarış ortaya koymasını beklediğim 6 MEDZAMOR öncelikli rakibi olup, ilk startından sonra bir süre geri çekilen ve bugün çıkacağı yarışında idmanlarında ki artan formuyla beraber rakiplerini geride bırakabilecek görüntü ortaya koyan 7 OMER IN MY LOVE, yarış tecrübesi oldukça fazla olup son üçüncülüğünde ciddi anlamla kıpırdama ortaya koyarak bugün ki Jokeyi ile idman pistinde ki güzel işini yarışa yansıtmasını beklediğim 1 ANTEPLİ KAYRA ve form olarak oldukça dip bir görüntü ortaya koymasına rağmen patlama yarışını bugün burada gerçekleştirebilecek son idmanlarında adeta zıpkın gibi işler ortaya koyan 8 SON OF YAVUZ maiden mücadele de şans verdiğim isimler olacaktır.

2.AYAK : 4 Yaşlı Araplara ait olan handikap mücadele de göze çarpan AGF tablosunda net favori çıkacak bir diğer isim olan 1 KARA DERE bakıldığında form olarak gayet iyi durumunda artan formuyla beraber bugünde rakiplerinin önünde yarışı kazanması beklenen isme yine ciddi rakipler ve sürprize müsait olarak nitelendirdiğim yarışta rakip olarak ; İsmail Kale ile çıktığı dört yarıştan üçünü tabela içerisinde yer bulan ve uyumunun çok iyi olduğunu düşündüğüm son iki startında ki görüntüsüyle beraber mesafede etkili olacağını göz önüne koyan idmanlarında ki güzel işleriyle 6 OVAKAYA ilk ciddi rakibi olup, uzayan mesafede etkili koştuğunu düşündüğüm bugün içinde rakip olarak ön tercihlerde olması gereken 2 CÖMERTOĞLU, son üç startında yükselen bir form grafiği yakalayan ve idmanlarında ki görüntüsüyle beraber 7 YİĞİTÖMER, Yakın ara bitirdiği son yarışında ki görüntüsünün üzerine koyan müsait kilosuyla beraber 8 MARMARABEYİ ve uzayan mesafeye çok iyi yatkınlık göstereceğini düşündüğüm orijini ile beraber etkili idman görüntüsünü yarışa yansıtmasını beklediğim 9 UÇAN ARSLAN yarış içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

3.AYAK : Araplara ait handikap mücadele de son startında kuponumda Banko tercihlerim arasında bulunup o gün için sonlarda çok etkili gelmesine rağmen rakibini geçemeyen bugün için de AGF tablosunun net favorilerinden çıkmasını beklediğim 1 PİŞKİN KIZ ön planda ki isim olup, yine sürpriz beklediğim bu yarışta rakip olarak, ön tarafta bugün çok fazla prese maruz kalmayacağını düşündüğüm ve kendi temposuyla beraber viraj üzerinde arttırmasıyla koşuyu kendine çevirebilecek 2 SULTANHAN, ideal müsait kilosuyla son ikinciliğinde çok etkili sprint atan 7 KUŞİ ve bugün gelmesi durumunda kuponların çoğunu yatırabilecek zaman zaman bu tip mesafelerde bu gruplarda iyi bir çıkış yapan 6 AÇIK KIRMIZI yarış içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

4.AYAK : 4 Yaşlı Arapların Kısa Vadeli yarışında kısa bir süre önce Bursa pistinde yüksek AGF oranıyla beraber yarışseverin gelmesini beklediği o gün için yarışta çok fazla etkili olamayıp yarıştan ikincilikle ayrılan bugün kısa bir süre sonra tekrar İzmir pistine getirilip uzayan mesafede nasıl bir sonuç  alacağını merak eden yarış severler muhtemel şablon doğrultusunda tekrar güven verip favori çıkması net olan KARDEŞCAN benim bugün için kendisine inanmadığım ve güvenmediğim bir isim olması sebebiyle son startında ki yarışında çok fazla da iştahlı görmemem sebebiyle son yarışında ki ikinciliğinden sonra kısa bir ara verip düzenli idmanlarla bu yarışa hazırlandığını düşündüğüm mesafenin kendisine yarayacağını düşünüp geri planda yarışı takip edecek olan ön planda şarlo kardeşcan ikilisinin ön planda ki liderlik yarışı mücadelesinin sonlarda dökülmelerine sebep vereceğini düşünerek yarış karakteri zor bir isim olsa da bugün üzerinde ki Jokeyi Gökhan KOCAKAYA idaresinde yarışı kazanmasını beklediğim 1 ANAYURT’u kuponumda BANKO olarak tercih ediyorum.

5.AYAK : İngilizlerin şartlı mücadelesinde normal şartlarda bugün kendisinin çok fazla zorlanacağını düşünmediğim bir isim olmasına rağmen yanına bir sürpriz ismi ilave etmeyi kendi kuponum şablonu açısına uygun gördüm. Yarış hazırlıklarında ki idmanlarında bugün için koşuda ön planda çıkacak olmasını beklediğim son yarışında ki apranti yarışını görmezden geldiğim bugün için üzerinde sert Jokeylerimizden kadir Tokaçoğlu idaresinde net bir yarış ortaya koyacak olan idman görüntüsünün yanı sıra mesafeye uygunluğuyla beraber bugün koşuyu kazanmasını beklediğim 4 POWER KİNG rakiplerinin oldukça önünde gördüğüm isim olup, yanına tek bir rakip olarak sürpriz bir ismi ilave etmek istiyorum. Ters bir yarış ortaya koyması durumunda yarışı kazanmasıyla beraber İzmir ikramiyesinide oldukça yukarıyla taşıyacak olacak idmanlarda ki etkili kısa sprintiyle beraber 2 ÇINAR BEY bugün için sürpriz beklediğim isimdir.

6.AYAK : Bölünen Maidenin ikinci ayağıyla kapanış yapan İzmir Altılısında kolay gözüken bir yarış olsada sürpriz bir kapanışla veda edebilir. Koşu üzerinde ön planda değerlendirdiğim ve tuttuğum isimler ayırt etmeden sıralamam 3 COLDGRAY, 4 FRESH MONEY,6 OPPORTUNIST, 7 PATLICAN ve 8 SON OF ZU yarış içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 4,6,7,1,8

2.AYAK : 1,6,2,7,8,9

3.AYAK : 1,2,7,6

4.AYAK : 1 ANAYURT

5.AYAK : 4,2

6.AYAK : 3,4,6,7,8

TUTAR : 84 TL

Yazar: yavuzhan41

Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

** 19 OCAK 2020 İZMİR ALTILI KUPONUM **

Bol şanslar YAVUZHAN. Herkes için iyi ve şanslı bir pazar günü olsun. Özellikle ilk iki ayağın zor olacağını sandığımdan İZMİR altılısını yine klasik görüntüden uzak olacak şekilde bazı koşularda farklı isimlerle cazip kılan bana özel bir kupon oynuyorum, arzu edenlerin faydalanması ve değerlendirmesi için de paylaşıyorum….
Kısaca Ya tutarsa da denebilir. :))

1.AYAK: 4-2-6-7-1-3-5-8
İlk ayakta sevgili adminin dediği gibi bence de (4) DEMBE oldukça öne çıkacak ve belki de çoğu kuponlarda tek yazılacak ama maiden bir koşu olması, koşan tüm atların iki ila beş hafta arasında değişen süreler boyunca bu yarış için Şirinyer pistinde hazırlıklarını sürdürmesi ve bir çoğunun önceki yarışlarını da İzmir’de koşmuş olmaları nedeniyle piste yatkın olmaları zor bir yarış ihtimalini ortaya koyuyor benim nazarımda…Sürpriz beklenebilir, ummadık bir isim kazanırsa epey can yanar, oldukça güneşli görünse de bugün hava soğuk burada, eğer ilk ayaktan bomba ile başlarsa hipodrum buz keser valla, İzmir’de örneklerini şahsen çok yaşadım. :))
Yukarıdaki sıralamama göre HEPSİ diyorum…

2.AYAK: 6-4-3-1-8-7-2-10
Aynı jokey ile koşacak olan son yarışlarını oldukça başarılı gördüğüm, hafifleyen kilosu ile start alacak bir ismi başta tutuyorum ve (6) OVAKAYA kazanır diyorum. (4) DEMİRBARS ilk rakip, Bursa’dan iki yarışını kazanarak gelen, pisti yadırgamazsa (3) ÖZÇEVİK üçüncü defa kazanırsa şaşırmam. Ağır kilo olsa da Gökhan Gökçe faktörüyle (1) KARADERE ihmale gelmez, Mertcan Çelik iyi idare ederse (8) MARMARABEYİ, farklı bir yarış çıkartabilecek (7) YİĞİTÖMER, İzmir’de dört yarış koşan (2) CÖMERTOĞLU ile formda isim (10) GÜÇLÜKAYA’yı da yazarak kalabalık geçiyorum.

3.AYAK: 1 <<< PİŞKİN KIZ
Kilo dezavantajına rağmen Kalitesi ile (1) PİŞKİN KIZ kazanır diyorum. En çok güveneceğim isimdir.

4.AYAK: 5-3-1
Kupalı KORDON koşusunda favorim Mustafa ÇİÇEK ile (5) TUMBULAĞAM olacaktır, aslında tek de yazabilirim. Ama isimleri ve jokeyleri favori olan diğer iki atı da yazıyorum.

5.AYAK: 1 <<< BIG DADAŞ
Güzel koşularına bir yenisine daha şahit olacağımızı düşündüğüm isim olup, buradaki rakiplerine üstünlük sağlayarak Mustafa Çiçek ile kazanır.

6.AYAK: 5-1
Sahibi kesin kabzımal olsa gerek :))) son ayakta ekürileri ilk yazacağım ve özellikle (5) KURUSOĞAN'ın kazanmasını umuyorum. Rakip olarak da bomba bir isim öneriyor ve (1) ANGELITO diyorum.

Herşey gönlünüzce olsun.

Bol şanslar Buca :)

Teşekkürler adminim, size de bol şans diliyorum.

Bol şanslar Yavuz

Marmara beyi günün sağlam bankosudur, yanına at yazan kaybedecek.

Ovakaya yarıştan mı çıktı?

izmir

1.ayak = 1.4.2.7.6.3
2.ayak = 9.10.3.4
3.ayak = 7.5.3.2.1
4.ayak = 5-Tumbulağam
5.ayak = 3-Pettit Blue
6.ayak = 7-Patlıcan
bol sanşlar…

1.ayak.4tek
2.ayak1.2.3.4.7.8
3ayak2.5.7
4ayak1 3.4
5ayak4tek
5ayak3.4.5.6

11
0
Tahmin paylaş.x
()
x