19 OCAK 2018 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese KOCAELİ altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Bu yarışta ismini görünce tahmin vermek istedim çünkü buna değer bir safkan. Bendeki bu tarz hastalıkları biliyorsunuz. Safkanın muhtemelen sorunları tam olarak çözülmedi çünkü çözülse Kocaelinde değil 6 yarışın 5 inde kazanan İstanbul sentetikte olurdu. Pilotuna ise nasıl bir taktik verileceği çok belli olsada ne derece asılır onu bilemiyorum. Safkanın babası yurt dışında çok ciddi derbilerde mücadele eden G3 birincilikleri bulunan, G1 de üçüncülükleri bulunan son derece prestijli dünyanın en büyük düzlük yarışı olarak bilenen tam bir İngiliz karnavalı havasında geçen G1- Epsom Derby beşincisidir. Ülkemizde kendisinin haricinde sadece altı tane baba kardeşi olan safkanın ise Annesini anlatmak için bir bu kadar daha yer ayırmam gerekecek. Yarışa gelecek olursam startla birlikte yarışı son derece süratlendirecek (3) RÜZGAR GOLD ve (4) TOKATÇI nın olması beni bu yarışta safkanı tek atmak içinde oldukça cesaretlendiriyor. Son düzlük dönüldüğü zaman üçüncülükte ise (5) DISTANT RISING olmasını ve ön gruba ayak uydurayım derken karşılarda tükenmesi bekliyorum çünkü bu safkanın söz sahibi olabilmesi için öne erken sarkması gerekiyor. Bizim safaknımızın ise grubun en sonunda bekleyeceği kesin. Biraz düzeldi ve babasına çekti ise etkili düzlük atakları ile gruba hakim olmasını bekliyorum risklide olsa (6) numaralı MASTER PATRIC BANKOMDUR.

2.ayak: Zaman zaman burada ki kızlarımızdan nasıl bahsettiğimi biliyorsunuz. Bu kısrak olayı da ayrı bir hastalık. Son yarışında at başı olan (2) ALFA KIZI ve (7) ARALYN uzayan mesafe ile bu yarışta bence çok daha şanslı yine ayırmadan ilk iki safkanım.

3.ayak: Tabi söz konusu maddiyat olunca esasen pek birşey söylenmiyor çünkü bu işin külfeti büyük olduğu aşikar. Safkanların yarış hayatının başlarında kafayı alıp beyaz bayrak aynaya gitmesi ve bu yönde antre edilmesi bence işin kolay kısmı. Ancak beklemenin öğretilmesi, hırsın ve inatlaşmanın anlatılması başlı başına antrenör yeteneği olduğunu düşünüyorum. Yapı itibari ile bekleme yaparak bu tarz gruplara hakim olması muhtamel safkan için neden bu kadar acele edilip tercihli kulvar kullanılıyor bilmiyorum. Ancak bildiğim birşey var ki ilgililerinin beklemeyi öğretmekmiş, bu yarış olmasa da bir sonraki hedef yapmakmış gibi plan-programları olmadığını düşünüyorum. Bence (1) numaralı VESELY muhtemelen kazanacaktır. Ancak benim ilk ayaktan aldığım avansla tercihlediğim rakipleri şablonumda olacaktır.

4.ayak: Harika form tutan ve formunu devam ettirdiğine inandığım (2) numaralı ARZAK’ı çok kötü koşana kadar -ki inşallah öyle birşey olmaz- yazmayan her yarışta ağlayabilir ilk safkanım.

5.ayak: Başımızın belası safkanların olduğu mücadelede dileyen daha öncede tek olarak denediğimiz safkanları tek atabilir Benşm tercihim HEPSİ.

6.ayak: Süpriz arayacağım bu yarışta da tercihim HEPSİ olacak herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 6 tek

2.ayak: 2-7-5-4-1-3

3.ayak: 1-2

4.ayak: 2-5-3

5.ayak: hepsi

6.ayak: hepsi

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Bombacı. 7 – OVA KARTALI’nın son tabelaları bir şeyler anlatıyor mu, varsa yorumun alırım bir dal :)

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Bol şanslar bombacı :)))

admin
Yönetici
admin

1.Ayak : 3,6
2.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7,8
3.Ayak : 2
4.Ayak : 1,3
5.Ayak : 1,8,9
6.Ayak : 1,3,4,7,9

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şans adminim

admin
Yönetici
admin

Teşekkürler, bugün bir kaç kupon bekliyorum siteden :)

Hamit
Ziyaretçi
Hamit

Selam herkese
Bombaci ve adminim izmirden sağlam tek istiyorum
Bir altili yapcam sizd bekliyorum
Tesekkurler