Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 19 OCAK 2018 CUMA KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

19 OCAK 2018 CUMA KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

19 Ocak 2018 Cuma KOCAELİ tahmin ve yorumlarımı siz yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir gün dilerim.

1.AYAK: 5 Ocak tarihli Kocaeli 1500 Kum koşusunda rakiplerinin önünde uzak farkla liderlik elde etmesini bilen ve bu defa Furkan KARAKURT idaresinde izleyeceğimiz RÜZGAR GOLD ile sürekli mekan değiştirmesine rağmen, hem de hatırı sayılır zaman aralıklarıyla koşmasına rağmen tecrübesinden ve kalitesinden ödün vermeyen DISTANT RISING bu defa TOKAÇOĞLU idaresinde RÜZGAR GOLD'un en belirgin rakibi olacaktır.

2.AYAK: 12 Aralık tarihli Kocaeli 1800 Kum koşusunda grubun en kalite atı görünümünde olan REACH THE TOP'un gerisinde elde ettiği 2.liği çok önemsediğim ve bu defa da Doğukan SAV idaresinde izleyeceğimiz ASHRAQA, 27 Aralık tarihli Kocaeli 2000 Kum koşusunda ARPELLO'nun az farkla gerisinde kalmasına rağmen, şu anki grubunda bulunan WEMBLEY FIRTINASI ve DİLBAR ikilisini de ezmeyi bilen ALFA KIZI, bahsettiğim koşu haricinde ele alacak olursak, 20 Aralık tarihli Kocaeli 2000 Kum koşusunda bu defa ALFA KIZI – DİLBAR ikilisini ezerek, hatta REACH THE TOP gibi kalite isme de üstünlük sağlayarak liderliği Fatih Rüstem BEBEK idaresinde elde etmesini bilen WEMBLEY FIRTINASI ve bu defa uzun mesafede hafif sıklette izleyeceğimiz, son 2 koşusunda Muhammed Bedir SAKALLILAR idaresinde Kocaeli'nin altını üstüne getiren KÖREBE bu koşudaki kareasımdır. DİLBAR da yukarıda ismi geçtiğinden ayrıca gözönünde bulundurulmalıdır.

3.AYAK: Yarış yaşamının ilk 4 koşusundan 3'ünü tabelanın 1-2 ve 4.sıralarında tamamlayan ve bu defa Özcan YILDIRIM idaresinde grubunun en ağır sıkletinde olmasına rağmen grubun en şanslı atı izlenimi veren VESELY bankomdur.

4.AYAK: Uzun zaman sonra İzmir'de katıldığı son Kum koşusunda mükemmel rakiplerle çekişen ve tabelanın 4.sırasında yer edinen ADINI SEN KOY ile Özcan YILDIRIM idaresinde ADINI SEN KOY'a göz açtırmayacağını düşündüğüm ATASOY bu koşunun garantisidir.

5.AYAK: Son koşusundaki performasını önemsemediğim, ondan önceki koşusu olan 29 Aralık tarihli Kocaeli 1200 Kum koşusunda Doğukan SAV idaresinde eli kulağında izlenimler veren ŞERİFEBACI, bu koşuda da Doğukan SAV idaresinde dikkat çekici performans sergilemeye hazır durumdadır. Bankomdur. KAYA'ların eküri isimleri kafa karıştırabilir ama koşularını incelediğinizde tedirginlik hissettirecek bir durum olmadığını anlayacaksınız.

6.AYAK: Mesafe – mekan ayırt etmeksizin son 2 koşusunda çok parlak liderlikler elde eden BOZDENİZ bu defa Özgür GÖNÜLTAŞ idaresinde, yavaş yavaş jokeyine alışmaya başlayan BABALARIN BABASI da yeniden Burak AKÇAY idaresinde tercihlemek istediğim isimlerdir.

KOCAELİ

1.AYAK: 3 – 5 (Rüzgar Gold – Distant Rising)
2.AYAK: 1 – 2 – 3 – 4 – 5 (Ashraqa – Alfa Kızı – Wembley Fırtınası – Körebe - Dilbar)
3.AYAK: 1 (Vesely)
4.AYAK: 1 – 3 (Adını Sen Koy – Atasoy)
5.AYAK: 9 (Şerifebacı)
6.AYAK: 1 – 4 (Bozdeniz – Babaların Babası)

TUTAR: 2.40 TL

Şansınız bol olsun dostlarım.

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

hakan bulut
Ziyaretçi
hakan bulut

1. ayak : 3/ 7.4
2. ayak : 5/ 3.2.12.7
3. ayak : 4/ 2.3.1.6
4.ayak : 4.2.3.1
5.ayak : 9
6.ayak : 4.6.3.1.2

Mustafa
Ziyaretçi
Mustafa

Hakan bey gerçekten tahminlerin süper , Şanlıurfa son ayak tek ve bomba at.. Tebrikler

hakan bulut
Ziyaretçi
hakan bulut

mustafa bey çok kötü hissediyorum sormayın tabela 3 tek son ayak 10 tek 36tl lik deşlim dididen 3 numaradan yattı 95 milyar çer çöp oldu altı at yazdım o yok

hakan bulut
Ziyaretçi
hakan bulut

bugün birdr yedil oynadım çok çalıştım gece olur olmaz biemiyorum ama şöyle bir şey çıktı bende

4
3
5
4
1.2.3.4.5
1.2.5.9
1.3.4.6

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Bol şanslar Etc :)

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Sevgili arkadaşlar. Bugün farklı bir açıdan tahminlerimi sizinle paylaşacağım. Bu tahminde öne çıkardığım atların daha önce koştukları koşulardaki zorluk derecelerine göre başarılarını göz önünde bulundurarak kuponumu hazırladım. Bu arada zorluk derecesine gore başarılı olupta kupona koymadığım atlar form durumu iyi olmadığı içindir. 2,3 gündür üzerinde çalıştığım bu kocaeli programını sizlerle paylaşıyorum, başarılı olursa izmir de hazır.başarı oranlarını % olarak ifade edeceğim. Bir nevi benim oluşturduğum agf tablosu…

✔ üzülme darılma olası varsa olur, kısmetle kavga edilmez.

✔ at koşar baht kazanır

Kocaeli..

1.ayak :
-rüzgar gold (bende banko) % 80
-distent rising % 10
-ova kartalı % 10
2.ayak :
-ashraqa %20
-alfa kızı %20
-wemley fırtınası %20
-dilbar %20
-konıgın %20
3.ayak :
-mazarat %80
-wesely %20
4.ayak :
-kırdeniz %40
-adını sen koy %30
-atasoy %30
5.ayak :
-baturkaya(eküriler) %90 (bende banko)
-şerife bacı %10
6. ayak :
-bozdeniz %55
-babaların babası %45

Not: bankolarla 3,60 tl

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Kupon olarak yatırılmış hali

comment image

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Kuponun şablon hali

comment image

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

7’li plase ve 7’li ganyan için ;

Livacan % 99.99

Cyrone
Üye
Cyrone

Altılı şablonum

1.ayak 3 banko
2.ayak 10.6.8/hepsi
3.ayak hepsi
4.ayak 1.2.5.3/4.6.7
5.ayak 1.2
6.ayak 4 banko

Herkese bol şanslar

Yazar: ETC

ETC