Ana Sayfa / Tahminler / 19 Nisan Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

19 Nisan Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

Bugün Ankara programı zayıf görünsede özellikle önereceğim bankom ve diğer ayaklardaki geliri yüksek gördüğüm sürpriz isimlerin kazanması sonucu tatminkar bir ikramiye verebilir.Şimdiden herkese bol şanslar.

1.AYAK : Çim pist koşuşarında oldukça güzel performanslar sergileyen 2-ABAKAY daha öndece geride bıraktığı rakiplerinin yanında bügünde en şanslı isim.Küçük çaplı kuponlara tek bırakılabilir ancak koşusun yamaklara ait olması sebebiyle 7-ŞAHENŞAH ve 4-BAŞKENTLİM geniş kuponlara bulundurmakta fayda var.

2.AYAK : Altılı ganyanın ve diğer bahis oyunlarının kaderini belirleyecek önemli koşulardan birisi olan bu ayakta birkaç isim ön plana çıkıyor ancak ben yüksek ikramiye hedefiyle oyun kurduğum için sürpriz şansını değerlendirmek açısından HEPSİ diyorum.

3.AYAK : Gruptaki diğer isimlere nazaran seri bir stile sahip olan 6-CESUR HİSAR mesafeninde verdiği avantajla startta alacağı numarayı fotoya taşıyacaktır.Zira önde rahatsız edecek rakibide olmadığı ve grubun kalabalık olmayışı yol bulma ve kapanma gibi sorunlarıda ortadan kaldıracağı için aprantisine rağmen kazanmasını beklediğim isimdir.

4.AYAK : Gruptan çok üstün olan 5-ALİŞİRİN OĞLU favorim.Hernekadar strat problemi yaşasada mesafenin oldukça uzun olması şansını dahada artırıyon ancak gereğinden fazla oyalanırsa 1-KOCABATUR ve 6-BOZOVALI ikilisinden biri fotoyu önde geçer.

5.AYAK : Son koşusundan ikincilikle ayrılan 1-BE MY SHADOW favorim.6-HATİCEM ve 5-UNAWARES sonraki ihtimaller.

6.AYAK : Günün kapanış koşusunda 4-SUWAKO favorim.10-BANDİDAS favorinin en yakın takipçisi olur.Küçük çaplı kuponlara için bu iki isim yeterli görünüyor ancak geniş oynayanlar için sıralamam şablonda.

1.AYAK : 2 // 7 - 4

2.AYAK : HEPSİ

3.AYAK : 6

4.AYAK : 5 - 1 - 6

5.AYAK : 1 - 6 - 5

6.AYAK : 4 - 10 // 2 - 1 - 8 - 9 - 6 - 7

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.