Ana Sayfa / Tahminler / 19 NİSAN 2018 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

19 NİSAN 2018 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1 - AYAK: 6 koşulu Ankara yarış gününde ilk ayak zorlu bir koşu ile başlıyor. Ayda 3 yarış koşmasına rağmen güzel bir sezon geçiren 4 - FIRATIN ÖFKESİ, başarısız İzmir koşusundan kendisini affettirebilir. Geçen sezon Ankara'da bu mesafede G3 kazanan 2 - MAKBER GÜLÜ bu sene Adana'da 2 koşu gördü. Ankara çalışmaları olmadığı için ne yapacağını kestirmek güç, kuponumda yer alacak. Sürekli tabelada olan ve kazanmasını bilen bir diğer isim 3 - SULTANLAR SULTANI ile bu ayağı geçiyorum.

2 - AYAK: Uzun Urfa dönemi sonrasında Adana kum pistinde 4 kere koşan ve tabeladan düşmeyen 8 - EXCELLENCE, her koşusunda sütüne ekliyor gibi gözüküyor. Uzun bir ara sonrasında İzmir de çalışmalarını tamamlayan 3 - WHIPLASH güzel orijinin hakkını kum pistte farklı koşarak verebilir. Burada olmasa bile takip. Ağır kilosuna rağmen 2 - STRIKE HARD ve istikrar sağlayamasa da uygun grupta 7 - ROYAL STORY yazılmalılar.

3 - AYAK: İzmir'den formda gelen 2 - NİLSULTAN'ın bu grubu geçmesini bekliyorum. Gerçi bu atı son 3 yarıştır herkes bekliyorum ama kazanmak kısmet olmadı. Sürpriz arayanlara 5 - STAY STRONG öneririm.

4 - AYAK: 4 - FALEZ, hem Adana'da güçlü rakibi arkasından tabelası hem de sonrasında yaptığı galopları ile uygun grupta kazanır gözüküyor. Rakip seçemedim, bankomdur.

5 - AYAK: Adana'dan kazanarak gelen ve Ankara'daki ilk yarışını da uzak kazanan 1 - AKAĞAÇ favorim. Geçen sezonki Ankara performansı gayet iyi olan 3 - ASTRAKHAN ve 2 - ESERALP rakipleridir.

6 - AYAK: Son ayağa bakmak için vaktim olmadı. Şimdilik Hepsi bırakıyorum, risk alsakta son ayağa iyi bir birim ile geldik. Zaman olursa güncelleme geçerim.

Güncelleme yapıldı, Stay Strong olmadan kuponu yatırdım.

Herkese bol şanslar

Kupon

4-2-3
8-3-2-7
2 / 5
4
1-3-2
1,2,3,4,8,9,11,12

6
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
Mehmet28
Üye

bol şanslar adminim. %80i zorlayacak agf çıkacak görünüyor. ne misli yapabilecek oranda küçültebildim ne de bu para verilir denebilecek şekilde normal kupon çıkartabildim. yarın izmire bakarım uyku bastırdı iyice

COMMANDANTE
Üye

bol şanslar adminim ilk ayak birbirimizi tamamlıyoruz 🙂

Hamit
Ziyaretçi
Hamit

Slm izmir bekliyoz adminim

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.