istanbul altili tahminleri

19 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1 - AYAK: Geçen yıl hem çim hem kum pistte kazandıktan sonra genelde tabelada bitiren isim 2 - LUSINGA, iyi idare ile denk gözüken rakiplerine rağmen farklı bir yarış sergileyebilir. Karataş idaresinde, zorlu günü kolaya çevirmesi ümidi ile bankomdur. Bu ayakta sürpriz arayanlar için Lusinga'nın 3. olduğu yarışta tabelada bitirmek üzereyken bariyer dibinde sıkışan 3 - BEREN SULTAN önerebilirim.

2 - AYAK: Zorlu ayakta şimdilik tuttuğum isimler; 19 - YİĞİT ALP,  8 - STEEL WIRE,14 - KARAMELEK. Diğerleri şablonda.

3 - AYAK: 12 - VICTORY IS OURS ve 9 - MEMEDİM güzel işleri ile kafa atlarım.

4 - AYAK: 3 - BUDAKHAN ve güzel formuyla 6 - KIRKPINAR'ı ayıramadım.

5 - AYAK: 5. ayak 1 - GÜLENYÜZ ve 6 - ADINI SEN KOY favorilerim. 1-3-4-5-6-7-8-9-10-12-15 kuponumda olacak isimler. Hepsi olarak değişti.

6 - AYAK: Geçen sene tabelada bitirdiği çim yarışı ve mükemmel galobu ile 13 - BLANEGIRL banko tercihimdir.
Kupon

2 //
4-6-8-14-19 //
3-8-9-12 //
3-6 //
H //
13 //

Yorumlarınızı ve kuponlarınızı bekliyoruz arkadaşlar.

Herkese bol şanslar

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
ETC
Üye
ETC

Önemli Düzeltme: Son gözlemlerime göre 1.ayağa LUSINGA’yı da eklemek istiyorum. Yorumumu tekrar yayınlıyorum.. Yönetici dostum, yapmış olduğum ilk yorumu kaldırabilir bunu yayınlayabilirsiniz..

Tercihlediğiniz atların, bu defa da ayaklarıyla sizlere uğur getirmesi dileğiyle…

1.Ayak: Son koşularında ağır sıkletleri ve önemli rakiplerine rağmen önemli bitiriş süresiyle 1.liğe ulaşan ZEYNEPSU ve YAĞMURUN FISILTISI bu defa da daha hafif sıkletlerde dikkat çekici bir yarış sergileyeceklerdir. Ama burda daha dikkat çekici bir detay var. O da yine son koşusunda elde ettiği 1.lik ve bitiriş süresi diğerlerine oranla daha iyi durumda olan ÇINARLI ve aynı koşuda 1.liği yarım boy farkla kaçıran HATCHE de özellikle jokey avantajlarıyla bu atların en belirgin rakipleri olacaklardır. Ayrıca KARATAŞ idaresinde start alacak LUSINGA’nın son 1300 KUM koşusundaki 3.lüğe değinmek gerekirse bu defa etkili sprintlerle liderliği zorlayacak olması da dikkatlerden kaçmamalıdır.

2.Ayak: Bu koşuda bilhassa dikkat çekmek istediğim bir şey var. Kum pistte ilk koşularında SAILING KNIGHT ve STEEL WIRE ilk olmasına rağmen etkili tabela dereceleriyle göz doldurdular. Bu atların bu defa ilk çim pist sınavını verecek olmaları her açıdan dezavantaj gibi görünse de, atların geçmiş koşularına oranla daha tecrübeli olarak yarışa çıkacaklarını, ama özellikle de bu 2 attan SAILING KNIGHT’ın bu defa yine tecrübeli jokeyi Uğur POLAT ile bu koşuda tabelanın üst sıralarını zorlayacağı olasılığını önemsemeliyiz. Son koşusunu ölçü almadığımız ve KARATAŞLA bu sınava katılacak olan DIAMOND DASH ve artık maidene veda etmek isteyen, bu defa daha hırslı bir yarış çıkaracağını öngördüğüm YİĞİTALP’e de bu koşuda dikkat edilmesi taraftarıyım.

3.Ayak: 6 aya yakın bir aradan sonra FLY BY ME ve VICTORY IS OURS isimli kaliteler çim pistte birbirlerine rakip olacaklar. Yalnız bu iki atın birbirleriyle rekabet içerisinde olmalarından faydalanma olasılığı bulunan ve etkili jokeyleriyle tabelayı kollayacak olan atlardan BEHRAMKALE ve CURTARALO’ya dikkat edilmelidir. Bu dikkatin nedeni ise KAYA kardeşlerin bir arada olmasıdır.

4.Ayak: KIRKPINAR’ın yakın zamanda grubunun en iyi bitiriş süresini elinde bulundurması ve bu koşuda önemli jokeyleriyle ŞAHİNTER, MERİH gibi atlarla kapışması bu koşuda bu atı tercihlemek için artı puandır. Bu koşu da Ahmet ÇELİK avantajını da göze alarak tek atılması yönünde görüş belirtmek isterim.

5.Ayak: Önceki koşuda istediğini alamama olasılığını gözönünde bulundurmamız gereken KARATAŞ, bu defa uygun grubunun en etkili atıyla zirve mücadelesi içinde olacak, zevkli bir yarışı finişle noktalayacaktır. İkinci tekim de bu koşu da ADINI SEN KOY’a dır.

6.Ayak: Tartışmasız grubun en kalite atının IRISH COUNTRY olması, jokeyinin de SELİM olması, son koşusundaki bitiriş süresinini diğerlerine oranla grubun en iyi bitiriş süresi olduğu gözden kaçmamalıdır. Etkili jokeyiyle liderliğe en yakın at konumunda olan bu atın en azılı rakibi ise henüz 2.koşusunda beklenenin üstünde bir performans sergileyen ve bu koşuda daha tecrübeli koşacak olan, KARATAŞ’la start alacak ALTIN ÇİLEK’tir.

1.AYAK: 2 – 4 – 5 – 8 – 9
2.AYAK: 6 – 8 – 12 – 19
3.AYAK: 2 – 3 – 7 – 12
4.AYAK: 6
5.AYAK: 6
6.AYAK: 10 – 16

TUTAR: 9.60 TL

Bayram
Ziyaretçi
Bayram

Çok iyisin dostum
Helal sana etc

Bakimci
Ziyaretçi
Bakimci

Son ayak 6 numarayi iskalamayin

levent
Ziyaretçi
levent

Supersin etc sayande altili buluyoruz..

levent
Ziyaretçi
levent

Bu arada ist 3kosu yigitalp gecilmez ordan yatana kupon parasini iyade ediyorum (:

ETC
Üye
ETC

Tesekkur ederim dostlarim. Umarim bugun altili tahminlerimizle hedefi 12den vururuz

ETC
Üye
ETC

Cepten yaziyorum bu nedenle yazdiklarimda yazi ve karakter bozukluklari olursa, okunamazsa affiniza siginiyorum. Dedigim gibi bugun guzel seyler olacak. Epey detayli ve kontrollu tahminlerle her zaman huzurunuzda olacagim.

Ugur
Ziyaretçi
Ugur

Son ayak deniz yıldız var

Ugur
Ziyaretçi
Ugur

Tabala hopa beyi adını sen koy iki saf yeterlidir….

Wiskhi
Ziyaretçi
Wiskhi

8-2-4-9
8-19-12-6-2/h
3///12-7-4-8
1-3//6
6-3-1-8//h
16-10-13//h
süprize açık yarışlar

Ilyas öksüz ömer
Ziyaretçi
Ilyas öksüz ömer

Abiler akşam mı başlıyor

ETC
Üye
ETC

Aynen dost.
Akşam saat 19’da heyecanı hep birlikte yaşamaya başlayacağız

ETC
Üye
ETC

Kuponumu huzurlarınızdadır.
Herkese bol şans dilerim.

GÖÇMEN 123
Ziyaretçi
GÖÇMEN 123

Son sözü ben söylemedim daha :)

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Buda benim İstanbul kupomum, herkese bol şanslar

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

ikinci ayak 4 yerine 5 eklendi yanlış işaretlenmiş

ofsayt
Ziyaretçi
ofsayt

Azor bi tahminde bulunucakmisin usta

GÖÇMEN 123
Ziyaretçi
GÖÇMEN 123

ISTANBUL
***********
2.3.4.5.6
8
3.4
3
6.7
1.2.5.6.9.13.14.16.18
Bol şanslar

GÖÇMEN 123
Ziyaretçi
GÖÇMEN 123

Son ayak 10 numarada olacak çıkmamış veya ben yazmayı unuttum : )

GÖÇMEN 123
Ziyaretçi
GÖÇMEN 123

5 lisinide aynen yatırttım

ETC
Üye
ETC

KIRKPINAR’ı tercihlediğim koşuda, 2.olması hasebiyle yine 5’te kaldım dostlarım.
Bunun üzgünlüğü bir yana sanırım levent dostumuza yol gösterici olmanın mutluluğu içindeyim..

Wiskhi
Ziyaretçi
Wiskhi

Bende fly by me yi tek yazdım oradan yattı