Ana Sayfa / Tahminler / 19 NİSAN 2016 SALI ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (BOMBACI)

19 NİSAN 2016 SALI ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar Ankara için tahminlerim şöyle oluştu.

1.AYAK: Sırasıyla beş safkana yer vereceğim. Ancak bir parantez açacağım. İlk tay koşusunda çok fazla tutulmasına rağmen istenilen performansı gösteremeyen safkan burada supriz/plase çıkıp kendisini affettirebilir. (8) LORD ilk safkanım. Sonrası sırası ile (5) GÜNDÜZ KAAN, (3) ÇAĞRILAN, (6) KATİPHAN, (7) KURYE.

2.AYAK: Eski defterleri yeri geldiği zaman açmayı seviyorum. Yine son koşusunda yanlış hatırlamıyorsam 7 li ganyanin ilk ayağı idi. (3) WIND OF HEAVEN'ın kafayı almasını GLOIN'nin de sonradan gelmesini beklemiştim. Tabi evdeki hesap çarşıya uymamış her iki safkan da tam tersi koşmuştu. Sonradan kıllanıp yarışı bir daha seyrettim. İlk 600 geçildikten sonra yarışı üçüncülüte takip eden (3) WIND OF HEAVEN ne oldu ise iç bariyerde M.Keskin tarafından bir anda dizginlenip 4.lüğe alınmış tabi sonraki atakları da haybeye olmuştu. Orada kesinlikle ince hesaplar yapıldığını düşünmüştüm. Şimdi gelelim bugüne. (4) KİNG CROWN nefis bir safkan. Özellikle yarış seçilip koşturalan safkanın fit durumda olduğundan şüphem yok. Mesafe kısaldıkça da sanki daha da avantajlıymış hissine kapılıp içimden tek at gitsin sesleri yükseliyor ise de bir defa kıl kaptım ya artık ben bu (3) WIND OF HEAVEN'IN getirinceye kadar canına okurum. Bu defa tercihli kulvar ve Ö.Kaya faktörü ile kesinlikle beyaz bayrak ayna yapmak için piste çıkacağına kanaat getirdiğim safkanı ikinci safkanim olarak bulunduracagim. 

3.AYAK: Uzun süre koşmasa da (3) AKHUN'un çalışmalarını gördükten  sonra yazmadan geçemeyeceğim. Kalite safkanın sonlarda etkili olabileceğini düşünüyorum. Bunun haricinde son dört yarışını 59-60 kg ile koşturalan (8) ARASHAN'ın bu mesafede bu kilo ile etkili olabileceğini düşünüyorum. Kendi kurgum da geriye sadece iki safkan hakkım kaldı. Karışık bulduğum koşuda dileğen arkadaşlar ilaveler ini yapabilir. (5) HASOĞLU ve (6) BOĞAZKERE

4.AYAK: Yine ince handikap hesaplarının yapılabileceği bir yarış olduğuna inanıyorum. Form durumlarına göre ve bana göre bu yarışa en istekli olacağını düşündüğüm safkan (3) JAKŞİ JİLKİ ve (4) LEGENDARY QUEEN sonrasında da ise sırasıyla tuttuğum safkanlar (5) ÇİFTÇİ KIZI, (6) AFRICAN QUEEN, (1) İLKNUR SULTAN, (2) EZGİLİ. 

5.AYAK: Galiba risk almak sırası geldi. Belkide hiç olmayacak yerde. Şunu hemen söylemek istiyorum. Bundan böyle Ankara'da koşan her programda bir Ahmet Çelik tekim olacak gibi. Umarim tek atacagım yeri iyi belirlerim:) Mehmet Kaya'nın Kocaeli ni parsellediği gibi Ankara'ya da Ahmet Çelik'in kafayı koyduğunu anladım. (3) GOCAOĞLAN BANKOM

6.AYAK: Belirtmek isterim ki inceden (1) DİRTY ile tek olan bir kuponum olacak. Kesinlikle alternatif tekimdir. Onun haricinde (2) KIZILYILDIZ ve (3) DİDİKOÇİ sonraki ihtimallerim. 

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 8-5-3-6-7

2.AYAK: 4-3

3.AYAK: 3-5-6-8

4.AYAK: 3-4-5-6-1-2

5.AYAK: 3 TEK

6.AYAK: 1-2-3

KUPON BEDELİ: 50.40,- TL

 

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

108 yorum

 1. Herkese Bol Şanslar.. Bence Ankara’da 3 Numaralı Atları Kuponlara Yazmalıyız

 2. Emegine saglik kurkularin super bu oyunu oynayan biri olarak gecerlisin

 3. BOl sanslar. Bombacı

 4. Usta 1.ayağın guzel 2.ayak da 1 3 4 kapali dedigin gibi ama 3. Ayaga 6 yi ekle ben 5 6 geçtim orayi 4.ayak h cekecem tabela ise 1 3 5 6 bende e bu kadar gelmişken son ayaga da h ceker rahat izlerim diyom var mi eksigimiz fazlamiz sence

  • Bombaci

   4. Ayak benimde gözümü çıkarıyor sinan. Tekrar gözden geçireceğim zaten.

  • silivrili

   Başkan selamlar sırf sana yorum yazmak için üye oldum tahminler süper uzun zamandır misafirdim ama sayende bende bu aileden oldum artık tabi kabul buyurur iseniz herkese bol şans seninde tahminlerin hep tutsun umarım

  • Bombaci

   Selamlar kardeşim herzaman gel katıl sohbetimize.

 5. Kesinlikle 5 ayakta tek atılmaz ayrıca program o kadar basit bir program değil bence bol sanslar size…

  • Bombaci

   Sizinle aynı fikirdeyim. Basit olmadığı konusunda. Tekimin çok riskli olduğunu bir kez daha vurgulamak istiyorum. Yanına 2 safkan daha yazsam (1) ve (5) numaralı safkanlari yazardım. Ankara programı başladığından beri geriye dönük bültenleri de baktığım da Ahmet Çelik pisten çıkmamış. Ben Ahmet Çeliğin hiç bir yerde bu kadar sahada olduğunu görmedim. Apranti gibi at çalıştırıyor. Buradaki yarışa baktığımda yine çalıştırdığı safkanlar arasında tercihi söz konusu . Sahada ki bir Ahmet Çelik ki bu adam artık profesyonel programa hakimdir. Tek atmam konusunda ki en önemli etkenlerden biri bu. Bir ikincisi safkanın babasının ATOMKARİNCA olması. Benim zaman zaman safkanlardan bahsederken bu safkanı kumda çok tuttuğumda ve sevdiğimden sürekli bu orjine vurgularim. ATOM KARINCA nin babasi HAVUÇEROL eskiler bu safkanin ne oldigunu cok iyi bilir. Aynı zamanda UCANKARİNCA nin da babasıdır. 2. Etken de bu oldu. Tekrar ediyorum tekim risklidir ve tek attığım bu safkan ilk koşusunu 13 ganyana koşmuştur. Neresinden bakarsam bakayım az cok beni bilen bilir bu faktörlere ben yayına at yazamam. Herkesin gönlüne göre olsun.

 6. Sen bir numarası bonbacı

 7. BARON44

  5li ganyanım plas3de gitti 6.000 tl verdi

 8. Barışçı

  bol şans bombacı kardeşim, başarılar…

 9. ERKAN

  GÜNAYDIN bol şanslar

 10. Erdal Balci

  BOMBACI bol bol şans diliyorum :)))

 11. Gunaydin tum arkadaslara bol sans.emegine saglik bombaci ve diger yorumcu arkadaslar.umarim herkes icin kazancli bir gun olur.

 12. Bombaci

  Herkese günaydınlar…..Bol şanslar iyi dileklerini esirgemeyen dostlara selamlar.

 13. Erdal Balci

  Yine 2 kupon düşünüyorum. Hissettiğim ve mecburende olsa kupona yazıp oynadığım kupon.ama bugun tekimden hiç şüphem yok ,gönül rahatlığıyla Didi Koci.
  Dün hep keskinnazdan korktum,korktuğum da başıma geldi. Bugün o kaygıyı taşımıyorum.

 14. Erdal Balci

  ŞAHİN bugün rüyamda kobra degil ANAKONDA gördüm. Vallahi sahiden gördüm.

 15. BARON44

  ANKARA ŞABLONUM
  3,5,6,7
  4 TEK
  5,6,8,3
  3,5,7,2
  1,5,3
  1,3

  BOL ŞANS

 16. Bol şanslar Bombacı

 17. Erdal abim :). Ne kobra kaldı ne Anaconda kaldı hatta hepsine tek atacak solucanım bile yok elimde :))).bombacı yarın veliefendiye gidelim. İlk kez yarış atı göreyım.yap bi abilik :)

 18. Hepinize Selam, Ankara Altılı Tahminim

  3,4,5,6,7
  1,2,3,4,5,6
  3 Akhun
  1 İlknur Sultan
  3 Gocaoğlan
  1,2,3,4…… Kupon Tutarı 7,2 Tl Hepimize bol şans

 19. 1.AYAK: 6-3-5-7

  2.AYAK: 4-5

  3.AYAK: 6-8-5

  4.AYAK: 3-6

  5.AYAK: 6-1-5-3

  6.AYAK: 3-2-4-1

  • 1.AYAK: 6-3-5-7
   2.AYAK: 4-5
   3.AYAK: 6-8-5-4
   4.AYAK: 3-6
   5.AYAK: 6-1-5-3
   6.AYAK: 3-2-4-1

 20. arkadaşlar uzun bi aradan sonra hepinize bolşanslar diliyorum

  • Kofana hoş geldin , dostum senin de işin cok yoksa yarın veliefendiye gelme sansın var mı.ben bombacı ve Admin 2 de oradayız ..

  • Erdal Balci

   Taksimdeki saat kulesimi:)))
   Benide bekleyiiiinn

  • Bombaci

   Kofana hoş geldin. İşleri hafifletin sanırım.

  • bombacı yalovaya taşındım gece gündüz 2haftadır dükkanın tadilatıyla uğraşıyorum hala açıklar var 2 3 gün sonra sahalardayım arkadaşım görüşmek üzere

  • crone

   Hosgeldin kofana.. Gozlerimiz yollarda kaldi..

 21. hep beste kalan

  Bombaci dun ikinci ayakta uc numarayida yazsan icerdeydi kuponun

  • Eger Erdal abi benımle dalga gecıldıyse sesımı çıkartmam .. Ama yarın orda bombacı ve Admin olmazsa gerçekten cok kırılırım ..Veliefendiye hiç gitmediğim için ordada saat kulesı var diye düşünüyorum..benim için cok değerli..

  • Ne ara anlaştınız, ne ara ben geldiğimi söyledim :)

  • Abicim kuleyi ben mi söyledim :). Onu bunu anlamam yarın ordayız.

  • Bombaci

   Admin 😂😂😂

  • Erdal Balci

   Sahin bende gitmedim, googgle eart tan izledim gezdim,insan yorumluyor o zaman :)))

  • Erdal Balci

   Istanbulda cok kaldim ama o zamanda yaris oynamiyordum.gultepede kırıklar yurdunda,sirinevlerde,karsida atunuizadede,çemberlitaş ta FKM de.

  • atlara fısıldayan

   ŞAHİN sana yardımcı olmak için adminin bombacının falan resmini gönderdim birader. hemen bulursun..))

  • Haha abi gülle saat kulesini unutmuşsun

  • Bombaci

   Ahahha ya metin çok güldürdün beni. Arkadaş nereden aklına geliyor 😂😂😂

  • atlara fısıldayan

   harbi saat kulesini unutmuşuz..)))

  • Erdal Balci

   Tarzan rifkida var di kırmızı gül falan. .

  • Bombaci

   Hiç sorma kardeşim. Birde düşün 3 at çıktı kuponum 17 liraya düştü inad ettim eklemedim. Çıkardığım 3 atı yazsam kupon yine 30 lira olacaktı.

 22. crone

  Bol sanslar bombaci…. 🐴

  • Bombaci

   Crone hoş geldin. Kupon var mı? Yoksa yatırım akşama mi?

  • crone

   1) 3,6,5,7,8
   2) 4
   3) 6,5,1,2,8,4,3,9
   4) 3,4,6,7,1,2,5
   5) 3 / / 1,5,6,7
   6) 3

   Sablon boylede 5. Ayakta kararsizim..

  • Bombaci

   Crone küçük şablonun 16 TL eğer 5. Ayak ta at yazmak istersen ben (1) numaralı safkanın çalışmalarını çok beğendim. (5) numaralı safkanı A. Çelik ilgilenip çalıştırmasına rağmen özcan yıldırım atlamış. Teşvik kıralı Özcan eğer safkan giderim derse gözünün yaşına bakmaz son düzlükte safkani teşvik manyagi yapar. Benim ilk 3 safkanım bunlar. Bunların dışına çikarsa Allah yardımcımız olsun:) Dediğim gibi eğer ben 2. Ayakta (4) numaralı safkanın tek atsaydım muhtamelen burayı bu 3 safkanla geçerdim. Ama acele etme daha vakit var. İyice bak sende

 23. atlara fısıldayan

  bombacı ve tüm arkadaşlara bol şans. 8 numara Lord hakkındaki alt yazı dikkate alınmıştır.).. sayı kombinasyonuna göre kupon yaptığımdan saçma bişey oldu ama yinede havalı durdu..

 24. AFRICA QUEEN bugün hiç geçilmez arkadaşlar 4.AYAK Nurettin şen ganyan olur bir aksilik olmazsa herkese canı gönülden bol şanslar

 25. Görüyorsun dimi Erdal abi. Bu saf duygularımı kevgire çevirdiler.. Ne istemişim, bombacı abim veliefendiye gidelim o ortamı seninle birlikte yasayayım istedim. Cok sey mi istedim.. Admin saat kulesi , Metin hele sen benim yanımda olman gerekirken bir darbede sen vur.. Vay arkadas tamam ya tek giderim ..

  • Bombaci

   Şahinim ben zaten görücü usulünden yanayım. Sen şöyle eli yüzü düzgün bişey beğen ben alırım :)

 26. Bombaci

  Galiba olmayacak 3. Ayakta (6) BOĞAZKERE kupona ilave edildi.

 27. Herkese bol sans ankarada 4. Ayakta 7 nolu KAR LEOPARİ yeri olanlar degerlendirsin derim. 6 lim
  3,5,6,7
  4 tek
  6,5,3
  7,3
  3,1,5,6
  1,3

 28. 3. ayak mecburi tek oldu. Bol şanslar herkese

 29. Erdal Balci

  ŞAHİN gel bugün benim kuponu oynayalim,beraber kazanalım, olmazsa yarın senin kuponu oynarız. Içimden bir ses bu kupon tutacak diyor.kimin sesi bilemiyorum ama:)))

 30. Erdal Balci

  Arkadaşlar ben dimdi admine şu şu atları çıkar diyecem,siz o atlari yazin.çünkü kime şu atı çıkar gelmez demişsem o atlar gelmiştir, noter onaylı:))))
  Admin; 1.ayaktan katiphani çıkar gelmez.2.ayaktan 3ve4 numaralı atları çıkar kesinlikle gelmez, 3.ayak kesin gelir hiç degistirme (arkadaşlar siz digerlerini yazın )
  4.ayak oooo harika bir tek atmişsin (arkadaşlar siz inanmayın gelmez),5.ayak cok tutmasin 1ve 3 ü çıkar. Son ayak 3 tek olur.:))))))

 31. mrb..yeni üye oldum sitenize..kardeşim takip ediyormuş..yeni bir site vardı takip ettiğim..bir girip bakmanızı öneririm.zira tahminler virgülüne kadar aynı..dikkatimizi çekti..

 32. 1.ayak 3-5-6-7
  2.ayak 1-3-5
  3.ayak 1-3-5-6
  4.ayak 6
  5.ayak 1-3-6
  6.ayak 3

  Herkese bol şanslar…

 33. Erdal Balci

  Bu 2 cok kötü oldu çok, pis oldum valla,kafadan gitti bir 100 lük, bari biraz heycan yaşasaydı k Allahım. Elim kolum düştü, kalkim bir bardag su icim.:(((

 34. katiphan tek atıp şansımı denedim olmadı ne yapalım ama bombacının 5 atıyla buranın kapanacağını düşünüyordum sağlık olsun

 35. ERKAN

  ADMİN DIŞINDA 2 YAZAN YOK SANIRIM

 36. Erdal Balci

  Yıkılmak yok öyle hemen arkadaş.
  Yikilmadım ayaktayım ama zor duruyorum.

 37. ERKAN

  VE GENE 5 DE KALDIĞIMIZ TESCİLLENDİ:))

 38. Bence Admin hırsının kurbanı oldu. 2 ayaktaki atı yıkmak istedi , ama kendini yıktı.. Kuponun Hakkını vermedi

  • Hirs degil de diger atlarin o kadar kotu olmadigi dusunmustum. Tek ariyordum yoksa. Yanlis tercih sadece.

  • Ama 2. Ayaga konu komşu, dost akraba kim varsa çağırmışsın..yık eyvallah , ama agfde % 60 almış bir at için sence fazla at yokmuydu. Ben atları bilmem , koşuşunu görünce haksızlık yapmışsın gibi geldi .. İlk ayakta 2 yi bulmasan bu kadar yüklenmezdim sana cok basit yerlerden kaybediyoruz, önce sağlamcı oynayalım , kazandıktan sonra riskleri düşünelim. Üzgünüm aşırı derece kaybetmene :(

  • atlara fısıldayan

   şahin agf deki %60 lık atı gerektiğinde korkmadan yıkmazsan bu iş olmaz. dün bombacı 5.ayakta sürprizi gözünü kırpmadan tek salladı.. ben adım gibi eminim burdan biri 50bini tek hamleyle alacak. o yüzden ne kadar renkli değişik kurgular paylaşılırsa bizde o kadar yararlanırız.. o yüzden hep diyorum kimse seyirci kalmasın herkes kuponunu paylaşsın..

  • Ah Metin’im ah.. Bir sen beni anladın, Onuda yanlış anladın. Ölmüşe çare yok , konuyu uzatsamda fayda yok :) . Ama ben yine diyorum yıkın ama ıkı atla örneğin bombacı bunu cok güzel yapmış. 4/5 ile. Yada 4 e güvenmiyormusun yaz bombacı gibi tek , gelmez ayrı konu . Anlatmak istediğim bu.sakın yargıladıgımı düşünmeyin,

  • atlara fısıldayan

   şahin doğru dersin harbi açıklayınca anladım.. )) son harfe kadar haklısın..

 39. Erdal Balci

  Valla Admin, şom agizlik olmasın diye sustum,şimdi konuşacağım, yazık ettin kupona,ilk ayak harikadaydi maiden koşu, yarış karakterleri oluşmamış atlar hepsi gelebilirdi, tabela içinde öyle, ama 2.ve son ayaktan birini daha tek atabilirdin.inanki
  Son ayak 3 tekti, 100 liralik kupona guvenip tek attık, kafayi 4 atla bulamadım. Bence kurguda yanlış yapiyoruz.neyse;en iyisi Zuhal Topal in evlilik programına katılmak. Biraz dtres atarim en azindan yoksa kim alacak beni:))))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir