19 MAYIS 2019 PAZAR ADANA 2. ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

4-) KOŞU: KAYATALYA (7) : Son yarışı çimde olduğu için koşamayan safkan bir önceki yarışında 1100 metre koşuda apranti ile yakın ara 2. oldu. Bugün süpriz açık yarışta ilk ayaktan risk alıp tek yazıyorum. BANKOM 

5-) KOŞU: SOLID BROTHERS (1) : ANKARA’dan kazanarak gelen safkanın binicisi virajla liderliği alıp teşviklere başlar ise sonlara kadar direnip kazanabilir, favorim.

6-) KOŞU: REBER (2) : ADANA’da bir öncek uzun mesafeli çim yarışında (KV-8) tabela yaptıktan sonra URFA’da 2. olan safkandan bugün özlenen birincilik gelebilir, favorim.

7-) KOŞU: ŞANSLI ÇOCUK (1) : Bugün için kilosu ağırlaşan safkanın binicisi eğer hata yapmaz ise form tutma yolundaki rakiplerini yine geçmesini bekliyorum. BANKOM.

8-) KOŞU: GLEN (5) : Herşey Samet’in elinde önde kaçacak rakiplerine çok avans vermez ise sonlarda gruba hakim olacak güce sahiptir.

9-) KOŞU: ARSLANDİKENİ (4) : ANKARA’daki son yarışında 3. olan safkan bugün denk rakipleri yanında çok şanslı olacak olan isimdir, favorim.

 

1.Ayak : 7
2.Ayak : 1-4-7-6

3.Ayak : 2-1-4
4.Ayak : 1
5.Ayak : 5-1-2
6.Ayak : 4-8-2-12-13-6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.