bursa altili tahminleri bombaci

19 MAYIS 2017 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Daha önce de bahsettim (3) AŞKARBEY‘in olduğu her yarışta hiç bir favorinin birinciliği garanti olmadığı gibi mücadele bir o kadar da zevkli geçmeye adaydır. Benim yarış karakterine bayıldığım safkan ilk defa Gündüzeli ile sahne alacak ve bu safkana uzun-kısa demeden istediğiniz gibi ayar verebilirsiniz. Gündüzeli en ufak teşviğe yarışın her metresinde cevap veren safkanın dilinden anlarsa-ki ben öyle umuyorum- photalaması uzak ihtimal değildir ve benimde ilk safkanımdır. Artık son yarışın da arka grubun nefesini kesti ve koşabileceği daha doğrusu son 3 yarıştır grubun yükünü çekebileceği en ağır yarışları koştu. Son düzlüğe kesin lider olarak dönecek olan (1) RUAT ikinci safkanımdır. Soğuk almamak için bence pencereyi kapatmakta fayda (2) KUTLUERİN OĞLU son şans verdiğim isimdir.

2.AYAK: Alan memnun satan memnun mu bilmiyorum. Bildiğim şey artık bazı safkanların kabak tadı verdiği. Ancak hemen belirtmem gerekir safkanlar uzerinde takı denemeleri tam gaz devam ettiģinden aklımda çokta soru işareti yok. (8) KABATER ilk safkanım olup rakip gördüğüm ilk isimler (10) BANG BANG ve (7) KING KAISER dir. Adana da oldukça beklentisi olan 40 günlük ara sonrası Burhan Kilic ile Bursa da sahne alacak olan (12) FADO yarışta süpriz bekledigim isimdir.

3.AYAK: İlk iki ayakta da riskli gittiğimin farkındayım. Ters oynadigiminda farkındayım. Çünkü bugün Türkiye ilk iki ayak 1 den başlayarak asağîya kadar çizecek. Bense bugün uzun aradan sonra teksiz altılı yapabilirim ne çıkacak bilmiyorum. Verdiği aradan sonra gördüğü yarışla hazır olduğunu ispat eden safkan bu mücadeleye formda pilotu ile birlikte yüzde yüz birincilik için çıkıyor. (5) FANCYCHANCY ilk atım. Son düzlüğe hemen arkasından donup avlamaya çalışacak olan (1) MISS MELODY ve (2) KÜLÜNK SULTAN sonraki tercihlerimdir.

4.AYAK: (2) RUN FOR DERYA ve (1) AKYAZILI SILA arasına at girmeyecekmiş gibi duruyor. Dolayısı ile burayı ikramiye anlamında da bu iki safkana geçiyorum.

5.AYAK: Kocaeli’nde koştuğu yarışlarda istediği sonucu alamayan safkan sürekli olarak TIMSAL-TOVIN-BALYECİ SALIH-AD HOC gibi safkanlara çarpıldı. aslinda hem gruba baktığımızda, hem mesafeye baktığımızda artı bunlara ilave olarak yarış tecrübesi anlamında yukarı da saydiğım safkanlara baktığımızda bile bu safkanı ihmal etmemek için iyi bir neden diye düşünüyorum. Tabi arası var ve son yarışı da pek iç açıcı değil. Ancak ben yüklenilmediğini ve bu yarışın galobunu yaptığını düşünüyorum. Eğer kendisine geldiyse yarışın gidişatı da lehine olacak olan safkan nefes yönünden etkilenmez ise bence bunları yürüyerek geçer. Lafı daha fazla uzatmadan gününde olduğu taktirde gruba rahat hakim olmasını bekledigim (1) numaralı GOLDEN HARD çok risklide olsa BANKOM dur. 

6.AYAK: Süpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ olacak. Şimdiden herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 3-1-2-8

2.AYAK: 8-10-7-12

3.AYAK: 5-1-2

4.AYAK: 2-1

5.AYAK: 1 TEK 

6.AYAK: HEPSİ

NOT: Çıkan safkan yetine birinci ayakta (8) YURTTAY ilave olmuştur. 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Aşkarbey koşmaz

crone

bol şanslar bombacı..

admin

2.ayakta bakalım yarışı kim çakaçak :)

5
0
Tahmin paylaş.x
()
x