19 MAYIS 2015 SALI ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Türk tarihinin belki de dönüm noktası denebilecek bir öneme sahip olan bu önemli günde sizlere özellikle hitap etmek istedim. Kurtuluş Savaşımızın Büyük Önderi Atatürk’ün kurtuluş mücadelesinin bir meşalesi olarak; Samsun ’a çıkışının yıl dönümünü kutladığımız bugün, “Türk Ulusunun Gençlerine”, Büyük Önder Atatürk tarafından bayram olarak armağan edilmesi onlara verdiği değerin ayrı bir göstergesi olmuştur. Ve öyle ki 19 Mayıs’ı kendi doğum günü olarak da ilan etmiştir. Atatürk’ü anma gençlik ve spor bayramımız kutlu olsun.

19 Mayıs'ta doğdum

Bu önemli güne yakışacak zevkli bir program var.Ankara altılı ganyan tahminlerim aşağıda yer almaktadır, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.AYAK: Son iki yarışını küçük farklarla kaybeden 10 (KONYA GÜZELİ) önceliğim. Karataş’ı tercihleyen 4 (FİRST EMPİRE),binici istikrarını şimdiden yaklamış iyi bir sürpriz olabilecek 8 (POWER OF BROTHERS) son yarışıyla çimi sevdiğini gösteren iyi de gelişim gösteren 3 (ERENTAY) ile bu ayağı noktalıyorum.

 

2.AYAK: Devam eden kalabalık programın ikinci ayağını da kalabalık tutuyorum. Sıralamam Kocaeli’den kazanarak gelen fakat çimi sevmeyip tekrar kuma geçen 9 (ŞALT APAY), istikrarlı dereceleriyle 3 (KANIK), son yarışını burunla kaybeden formda 1 (DERSPLAY), binicisinin bugünkü tek yarışı olacağı ve idmanda da dikkat çeken görüntüsüyle 11 (GENAROTOR), alıştığı binicisiyle yarışacak olan 8 (NERGİS) ve bincisi nezaretinde son galibiyetini alan 5 (AĞVA) şeklinde olacaktır.

 

3.AYAK: Çok iyi bir performans ve form yakalayan 5 (MERAM) ve idman pistinde çok iyi görünen Ankara çiminde farklı kimliğe bürünen 1 (PRİZE FOR) arasında geçecek zevkli bir yarış olacağı düşüncesindeyim.

 

4.AYAK: Süt koşusunda yine iki isim arasında kaldım. Tahmin edileceği üzere bu isimler öncelikle 7 (YILMABAŞAR) ve 3 (İLGİLGE) olacaktır. Dileyen tabii ki Yılmabaşar’ı tek atabilir.

 

5.AYAK: Bu pistte iyi bir istikrara kavuşan 4 (BABA ADEM) günün en güvenilir ismi olarak banko tercihim olacaktır.

 

6.AYAK: Hem kısa mesafe bir o kadar da kalabalık bir yarış. Her sonuca açık olabilecek yarışı ekonomik yapıyı muhafaza edecek kadar sıralamam şöyle olacak. 5 (AHPAR), 9 (LİDER), 17 (FAKI BEY),15 (MAVİ MELEK), 13 (ARAPKIR), 6 (DURMAZBEY), 8 (GÖRKEMBEY) şeklinde olacaktır.

 

Şablonum:

1.Ayak: 10-4-8-3
2.Ayak: 9-3-1-11-8-5
3.Ayak: 5-1
4.Ayak: 7 /// 3
5.Ayak: 4
6.Ayak: 5-9-17-15-13-6-8

Küçük kupon tutarı: 20,16 TL /// Geniş kupon tutarı: 40,32 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
19 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mustafa Kemal

Yazdığınız gibi gelmesi dileğiyle,Bol şanslar

hakkı zorlular

selam zaman zaman takip ediyorum ve bilginizden yararlanıyorum fkat ben bugün 3 tane tekle gieceğim herşeyi sizden beklememek gerek demi arasırada biz tahmin yollayalım benim altılım şöyle:1. ayak.(10).2. ayak(13.3.11.4.7.8.)3.ayak.(7).4. ayak.(7).5.ayak(4.9.3.2.7).6.ayak.(5.9.15.14.19.) herkese bol şanslar

emin

can hoca yine iyi gidiyorsun,hadi nazar degmesin..

admin

Geçmiş olsun fena ikramiye vermedi.

admin

Son ayağın ganyana aldanmayın 11.at. Tebrikler.

soner

geçmilş olsun can abi çok kötü kaçırdın gene abi patlatacaksın büyük bir ikramiye çok yakınsın eminim.

Anonim

Abi senin kuponlar aynısını yazıyorum bülteni bakmadan.2 gündür 5 de kalıyoruz inanıyorum 6 bulacağız helal olsun sana giden param

hilal

Siz yarından yorum yapacakmısınız

emin

can abi geçmiş olsun, şom ağzımızı açtık anında o ayakta yattın :) sağlık olsun.. ama ben inanıyorumki sizde çok güzel bir miktar tutturacak yetenek var.

emin

Can abi bizde sana teşekkür ederiz kafa yorup tahminlerinizi bizimle paylaştiginiz için..

Anonim

Ankara tuttumu

hilal

Sizin tahminlerine göre kupon yaptım 5 te kaldı inanıyorum ki tutar bir kupon yapacaksınız sizden ricam cuma günü bursa için tahmini bir kupon emin olun benim için çok önemli yoksa sizden hafta içi yazmanız istemezdim

19
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x