19 MAYIS 2015 SALI ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (MUSTAFA KEMAL)

Öncelikle programdan hiç zevk almadığımı belirtmek isterim,oyun oynayacak arkadaşların da bunu bilerek oyun kurmalarını isterim.Herkese bol şanslar.

1.AYAK: Aksiyonlarına ve hızlarına hayran kaldığım bir isim var oda 1-DAYTIME IRON aslında bana göre geçilmesi mucize olur zira ayağına inanılmaz şekilde seri ki zaten kendisi HAKUNA MATATA ile anne kardeşi.Alternatif banko adayımdır.Rakip yazmak isteyen yine ayağına çok seri olan 12-RENESME yi yazabilirler.Ben bu iki atın dışında bir ihtimal sezemedim yarışlarını izlediğimde safkanların.Ben iki isimle geçeceğim bu koşuyu.

2.AYAK: Bu koşuda öyle bir isim varki ciğeri beni benden aldı.Hem yarışın yükünü çekiyor hem yanından gelen safkana direniyor,geçildiğinde tekrar tazeliyor 3-TAKIL BERİ alternatif bankomdur .2- BABA SÖNMEZ onu yarışta en yakından takip edecek isim olarak göze çarpıyor olurda durursa ilk şanslı isimdir,ihmal edilmemesinde fayda var.Her ne kadar sekizinciliğinde son 100 de önü kapansa ve rakiplerini geçebileceğine inanmasam da sprintini bildiğim 7-KABAHAYDARDAĞI,1-ATMACA BEYİ,kalitesiyle 5-ANILKAYA bana göre bu koşu için yeterli isimler.Aksi bir sonuç olursa zaten bulamam ben :)

3.AYAK: Benim sizlere banko önereceğim isim 8-OFSAYT olacak,önde kendisini rahatsız edecek herhangi bir safkan bulunmuyor bu koşuda,Ö.Yıldırım ı da bulmuş kazanamaması benim için süpriz olur.

4.AYAK: En fazla güvendiğim isim kesinlikle 3-BAYSAL ZAFERİ dir.Bana göre tek rakibi 4-DİZDARBEY…

5.AYAK: Koşuya baktığımız zaman 5-KOLBASTI,7-YALINAY önde çok süratli olan isimler,iki ihtimal canlanıyor gözümde bu koşuda;

1.si:7-YALINAY ve 5-KOLBASTI grupdan uzak ayrılırlar yani ikiside geriden gelebilecek tüm sprinterleri (zaten bir tane var) çaresiz bırakabilirler,yarışı el ele kol kola bitirirler,

2.si:İki ismin de temposu viraj dönülür dönülmez düşer ve yarışı 3. ve 4. takip edebilen isimlerin kazanma şansı artar bunlar kimler ?

1-CAMUZAĞA kilosuna aldanmayın çok karakterli bir isim,viraj dönülür dönülmez yanlarında bitebilir yukardaki iki ismin,zaten dökülen rakiplerini ayırması zor olmayacaktır,

4-İMPARATOR mesafe kısa gelmezse 11-TUNAHANBEY ve 5-KOLBASTI 7-YALINAY yazıp arkamıza yaslanabiliriz diye düşünüyorum.Yeri olanlar 9-COŞARTAY yazabilir.

6.AYAK: Süpriz bir netice umuyor ve sıralamamı şablonda belirtiyorum.

ALTILI ŞABLONUM:

1.AYAK: 1//12
2.AYAK: 3,2,7,15
3.AYAK: 8
4.AYAK: 3,4
5.AYAK: 1,4,11,5,7
6.AYAK: 4,11,14,1,2,5,6,10,9,15,3

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Mustafa Kemal

Mustafa Kemal
Adım, Mustafa Kemal 1979 doğumluyum.
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
soner

Şablonum
1
1-3
7-8-1-2
4-2
5-2-1
2-8-6-11
Bol şanslar hepimize.

Anonim

Sa mustafa abı 3 ayakdakı 8 cok guvenıomusun

Anonim

Bugun cok kotu gectı

admin

Moralinizi bozmayın, daha 5 tane tahmin gönderdiniz 4 tanesi başarılı oldu. Her gün başarılı tahmin olsa mucize olurdu zaten.

Anonim

Evet bı tahmınınız yattı abıcım yarın daha fazla calısırsınız admıner sızın gıbı bırını nasıl atsınlar yarına zararımızı cıkartalım mustafa abıcım

Özgür

Evet dün şansız oldu takip ediyorum sizi bozmayın çok i atlar veri yorsunuz yine beklerim aynı tüyoları

istanbullu

Bugune yorumunuz varmi acaba.

10
0
Tahmin paylaş.x
()
x