19 Mayıs 2014 Bursa Yarışlarının Hasılatı Soma’ya Gidiyor

Türkiye Jokey Kulübü sitesinden yaptığı açıklamaya göre 19 Mayıs Pazartesi günü koşulacak Bursa yarışlarının kulübe kalan kısmı tamamen Soma’ya bağışlanacak. Bu güzel davranış için TJK’yı bankotahminler.com ailesi olarak gönülden tebrik ederiz.

Açıklama metni ise şu şekilde;

Türkiye Jokey Kulübü’nden SOMA’ya destek

Manisa Soma’da meydana gelen elim maden kazası tüm ulusumuzu derin bir üzüntüye ve yasa boğmuştur.

Kazada hayatını kaybeden vatandaşlarımızın ailelerinin acılarını bir nebze hafifletebilmek ve kendilerine destek olabilmek amacıyla, TC Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığımızın olurlarıyla Türkiye Jokey Kulübü olarak, 19 Mayıs 2014 Pazartesi günü koşulacak Bursa Yarış programı üzerine oynanacak müşterek bahislerden elde edilecek satışlardan Kulübümüze kalacak müessese hissesinin, Soma felaketinden etkilenen acılı ailelerimize bağışlanmak amacıyla kullanılacağını duyurur, bir kez daha tüm ulusumuza başsağlığı dileklerimizi iletiriz.

Bu arada son gelen haberlere göre Gs’nin ünlü futbolcusu Didier Drogba tam 1 milyon Euro yardım yapacağı açıklandı. Gönülden takdir ediyoruz.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x