Ana Sayfa / Tahminler / 19 Mayıs 2014 Bursa Yarışlarının Hasılatı Soma’ya Gidiyor

19 Mayıs 2014 Bursa Yarışlarının Hasılatı Soma’ya Gidiyor

Türkiye Jokey Kulübü sitesinden yaptığı açıklamaya göre 19 Mayıs Pazartesi günü koşulacak Bursa yarışlarının kulübe kalan kısmı tamamen Soma'ya bağışlanacak. Bu güzel davranış için TJK'yı bankotahminler.com ailesi olarak gönülden tebrik ederiz.

Açıklama metni ise şu şekilde;

Türkiye Jokey Kulübü'nden SOMA'ya destek

Manisa Soma’da meydana gelen elim maden kazası tüm ulusumuzu derin bir üzüntüye ve yasa boğmuştur.

Kazada hayatını kaybeden vatandaşlarımızın ailelerinin acılarını bir nebze hafifletebilmek ve kendilerine destek olabilmek amacıyla, TC Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığımızın olurlarıyla Türkiye Jokey Kulübü olarak, 19 Mayıs 2014 Pazartesi günü koşulacak Bursa Yarış programı üzerine oynanacak müşterek bahislerden elde edilecek satışlardan Kulübümüze kalacak müessese hissesinin, Soma felaketinden etkilenen acılı ailelerimize bağışlanmak amacıyla kullanılacağını duyurur, bir kez daha tüm ulusumuza başsağlığı dileklerimizi iletiriz.

Bu arada son gelen haberlere göre Gs'nin ünlü futbolcusu Didier Drogba tam 1 milyon Euro yardım yapacağı açıklandı. Gönülden takdir ediyoruz.

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.