Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 19 Mart Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

19 Mart Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

Son günlerde şanssızlıkları bir türlü üstümüzde atamadık.Analizlerimde bir hata olmamasına karşın kurgu hatası sebebiyle günlerdir birçok altılıyı kaçırdım.Az atla geçebileceğim ayaklara gereksiz sürpriz arayışımdan diğer tuttuğum safkanları şablonumda eleme sonucu kurgu hatası oluyor.Umarım bugün bu şanssızlığı kırarız.Şimdiden herkese bol şanslar.

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 7-AHLATLI favorim.Bir süredir yarış görmemiş olsada galoplarında hazır görünen 6-BULUTAĞA favorinin en yakın rakibi.1-İLKAYHAN ve 5-NURGÜLÜM sonraki isimler.

2.AYAK : Bir süredir yarış görmemiş olsada galoplarındali etkili görünüşüyle 2-BARREN SUMMER favorim.8-KONTESİM, 1-ALTINSOY, 9-NAZMİNA ve 10- PRINCESS FATIMA şans verdiğim diğer safkanlar.5-CEM KIZI sonraki ihtimal.

3.AYAK : Neredeyse tüm hipodromlarda strar alan ve hepsindede etkili olabilen 1-ÇELİKPENÇE son üç koşusunda daha sert gruplarda start almasına rağmen yinede gücünü ortaya koydu.Bugünse seri birincilik elde ettiği binicisi hemde kendine uygun rakiplerinin yanında fotoya uzanacaktır.

4.AYAK : Muazzam form grafiği çizen 3-WATANABE favorim.Son koşularında kötü bir görünüm yansıtsada 1-KÜLÜNKOĞLU çok ciddi kesinlikle ihmale gelmez.Kalitesine inandığım 2-FORZATO gruba oranla iyi görünen derecesi ile bugün adından söz ettirebilir.4-SPRING BREEZE siklet bakımından değerlendirmeye alınabilir.

5.AYAK : Galoplarındaki dereceli işleriyle adeta uçmuş detirten 3-GİZEMİM hazırlıklarındaki görüntüsünü yarışa lanse ederse herhalde uzak çekmesi normal sonuç görünüyor.Şahsen ben galoplarında bu dereceyi yapan safkanın yanına rakip yazmam ama illede rakip arayanlara 9-SWORD OF THUNDER, 1-ALVINA, 8-STARIN KIZI ve 6-PRENSES NAZ önerebileceğim safkanlardır.

6.AYAK : Günün kapanış koşusunda yükselen form durumuyla 2-MİYAZAKİ favorin.Küçük çaplı kuponlara tek bırakılabilir.1-TEMEL TAŞI, 6-KOCAMANTINAZ, 8-PETRINO ve 3-HATİPOĞLU önerebileceğim safkanlardır.

1.AYAK : 7 - 6 - 1 - 5

2.AYAK : 2 - 8 - 1 - 9 - 10 - 5

3.AYAK : 1

4.AYAK : 3 - 1 - 2 - 4

5.AYAK : 3

6.AYAK : 2 - 1 - 6 - 8 - 3

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
admin
Yönetici
admin

Aynısını yatırdım, bol şanslar

admin
Yönetici
admin

At değil jokey kazandı, arkasından gelenler utansın :)

aslnjk
Ziyaretçi
aslnjk

uzun süredir bankotahminleri takip edip faydalanarak oynuyorum. (herkes gibi) fakat son 4 aydır çalışmadan sadece handikap puanlarına göre tahmin ve yorum yapıyorsunuz. bunu bir eleştiri olarak dikkate alıp biraz daha ağırlık verirseniz seviniriz. çünkü büyük bir çoğunluk eski günlerinize dönmenizi istiyor.

admin
Yönetici
admin

Şu duruma netlik kazandırmak istiyorum, tahmincilerimiz bu işi karşılıksız yapmakta ve sitemizde üyelik dahi olmadan ücretsiz yayın yapmaktadır. Sitedeki reklamlarda sunucu maliyelerini karşılıyor. Geleceğim nokta şudur ki buradaki arkadaşlar bu işi keyifle yapmaktadır. Handikap puanına göre tahmin verip mesai doldurmak isteyeceklerini sanmıyorum.

Yinede yapıcı eleştiriniz için teşekkür ederiz. Talebiniz göz onunda bulundurulacaktır.

Şansınız daim olsun.

sowietweapon
Ziyaretçi
sowietweapon

Ben Ramazan bey in uzun zamandır bir takipçisi olarak yorumlarına emeğine saygı duyuyorum. ve bugun kü kuponumu onun tuttugu atlarla kendi tuttgum atları harmanlayarak bir oyun yapıyorum bugun altılı kurgumu:

1.ayak13567
2ayak 18910
3ayak 1 tek
4ayak hepsi
5ayak 3 tek
6ayak 1,2,3,6,8
yatırarak ramazan beyin büyük katkılarıyla tutturdum.

Burda değinmek istediğim guti yi ramazan bey getirmiyor sonucta. tutuyorsanız ekleyin yatmayın.

Dünkü gündüz programınında da yorumlar gayet başarılıydı

1 ayaga kandemiri ekleyerek ufakta olsa tutturdum

Yorumlarınızın ve başarılarınızın devamını dilerim.

Yasar
Ziyaretçi
Yasar

Merhaba Kardesim Bende ASLNJK katılıyorum ve onun dediklerine biraz daha koyup yazmak istiyorum ve eksik yazar yorumu oluyor ADMİN Size Beni yazar olarak denemenizi istiyorum mesela günde 1 aradas Admin sen ALTILI UZMANI YAZIYOR RAMAZAN YAZIYOR yanı ortalama 2 kişi yazıyor bu siteden tahmin alan arkadaslarımız 2 kişiye bakıyor baska sitelerde bütün herkez yazıyor…Bu yazdıgımı dikkate alın lütfen!!!!! Ve Beni 1 kereliginede olsa beni denemenizi rica ediyorum…

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.