Ana Sayfa / Tahminler / 19 MART 2019 SALI ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

19 MART 2019 SALI ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Adana ALTILI tahminlerim şu şekilde

1.ayak: Safkana son çim yarışında H-15 koşturdular. Haliyle pek varlık gösteremedi ancak önce ki 1400 kum yarışında son 400 e elde geldi ve iterek üçüncülükle ayrıldı. Görebildiğim kadarı ile safkan son düzlükte teşviği aldığında dağılıyor. Uğur’da safkanın pek üzerine gitmedi zaten gitseydi de sonuç değişmezdi. Safkanın bir takım sorunları olduğu belli. Bu defa üzerinde Ahmet Çelik var safkana ayar verir mi verirse nasıl verir bilmiyorum. Ama bana kalırsa Ahmet Çelik 1200 metrelik bu yarışta kafayı alıp beyaz bayrak aynaya gidecek ki aksi halde safkan yine sallanabilir. Tek atmak için uğraştım ama olmadı (4) FORE EVER IN LOVE ilk safkanım. Rakipleri şablonum da olacak.

2.ayak: Yarış (9) KADHAN ve diğerleri şeklinde duruyor. Dileyen bu safkanı da tek bekleyebilir ben yanına rakip gördüğüm üç safkan iliştireceğim şablonum da olacak

3.ayak: Zor bi yarış ve zor olduğu kadar da çok güven veren bir görüntü de olacağını düşünmüyorum. Agf de 3-4 safkanın yakın ara sıralanabileceğine inanıyorum. Bana göre grubun yüzde yüz en iyi ismi. Vermiş olduğu ara sonrasın da iki yarış gördü. Adana kumu için ne kadar hazır tabi ki şüpheli ama bu safkanı böylesi bir yarışta tek olarak yakalamak istiyorum. Çok riskli de olsa (7) numaralı DENİZİM BANKOMDUR.

4.ayak: Yarış (1) GÜZİDE ZEYNEBİM ve (2) FARA FERN arasında görünüyor. Bu iki safkan birden eksik koşarsa ortalık toz duman olur. Ben bu iki safkanın yanına çok geride kalacağını düşündüğüm bir isim yazacağım. Safkana üst üste iki defa Ahmet Çelik bindi Maiden’dan çıkarttı. Sonrasında KV-6, H-14, H-15 koştu başarısız oldu. Tercihimin çok fantastik olduğunun farkındayım ama BAVİ REŞ, DUQUAN, BEDWULF gibi kumun domuzu denebilecek kardeşleri olan (5) numaralı ARBITRATOR rakip olarak yazacağım isimdir.

5.ayak: Gerek mesafeye yatkınlığı gerekse form durumu itibari ile (3) numaralı ÖZBİLDEN’i karışık görünen yarışta riskli bir tek olarak beklenebilecek bir başka safkan olarak görüyorum. Benim rakip gördüğüm safkanlar şablonum da olacak.

6.ayak: (9) numaralı PURO ilk safkanım olup rakipleri şablonum da olacak. Bol şanslar

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 4-2-10-3-8-9-5

2.ayak: 9-5-3-4

3.ayak: 7 tek

4.ayak: 1-2-5

5.ayak: 3-1-2-4

6.ayak: 9-1-4

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Okan şık
Ziyaretçi
Okan şık

Kaç TL tutuyor

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar bombacı

Thyponic rising
Ziyaretçi
Thyponic rising

Levent bey in yarısını begenmedinizmi bombacı kardeş son ayak yakmasını milleti geçen hafta ilistirdik kupona sonlarda gelemedi ama bu sefer ben umitliyim bolsanslar herkese

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.