izmir altili tahminleri adrian

19 MART 2017 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Start problemini çok fazla yaşamaz ise PANIGALE(5) burada da kazanabilir, favorim. ÖZBELGE ekürisinin favori safkanı ALL I NEED(2), bu sefer O.YILDIZ ile şansını deneyecek olan PLEIN CIEL(4), grubun etkili ismi MASTER OF THE WIND(1), TORUNUM MİRA(3) ve maiden’dan sonraki ilk ciddi sınavına çıkan UÇAK KAÇTI(6) rakipleri olacaktır.

2.) Grubun en formda atı İZEMKIZIM(9) burada kazanmalıdır. Güvenemeyenler yanına KISIRDÖNGÜ(10) eklesin.

3.) Son yarışını kazanırken beğendiğim BLUE ISLAND(5) aynı yarışı sergileyebilirse kazanabilir, favorim. Hata yapar ise PIN UP(1), POWER KING(3),  YEŞİLLİ BEY(2) ve AĞVA(7) rakipleridir.

4.) Burada son koşuları kötü olsada ATASOY(1) benim Ö.YILDIRIM ile tekim. Yedili ganyanın ilk ayağında 2 numara da yarıştan çıkmış, kafanızı karıştırmak istemem ama Ö.YILDIRIM’ın binip de kazanacağı tek yarış burası kaldı.

5.) Maiden mücadelede son yarışı ölçü olmayan TUNCAL HANIM(9) benim favorim. Piste akışlı gözüken POYRAZEFE(6), ne zaman iyi koşacağını bilemediğimiz DOST SALİM(3) ve burayı hedefleyen, pistte zıpkın gibi gözüken CAFER AĞA(2) ALPAGUT’da ne zamandır yarış kazanamıyor, bomba olarak önereceğim isimdir.

6.) Uzun aradan sonra geçen yarışacağı koşudan son anda çıkarılan NORTH VALLEY(2-7) altılının kaderini belli edecek. Eğer bir arızası yoksaki eğer öyleyken koşturuyorlarsa lanet olsun derim. Yoksa bu at Şartlı 3 koşuda bence diğer atlar rakibi bile olamaz. Rakipleri SKY HERO(3-5), UTKUNKAN(8) ve NERUDA(1) olacak.

 
ALTILIM

1.) 5-2-4-1-3-6
2.) 9-10
3.) 5-1-3-2-7
4.) 1
5.) 9-6-3-2
6.) 2 // 3-8-1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan Yılmaz

bol şanslar abicim 5.ayak 4 neden yazmadın kosu eksiğinden dolayımı

Ramazan Yılmaz

bende cok tutuyorum aksine umarım çakışmayız:)

elektrik

Herkese selamlar,
1.Ayak: 5 nolu panigele favorim misli oynayanlara tek.Buraya 6 Uçak Kaçtı , 1Master Of The Wind ekleyerek geçebilirsiniz
2.Ayak: 9 İzemkızım tek yada 10 Kısırdöngü , 7 Uçansağanak , 6 Uçanhisar , 4 Kır Saçlı , 2 Beğ Ağa
3.Ayak: Ayrımsız 1 in Up , 2 Yeşilli Bey , 3 Power King , 5 Blue İsland, 7 Ağva
4.Ayak: Son yarışları ne olursa olsun bu gruptan farklı olan 1 Atasoy Banko
5.Ayak: 9 Tuncal Hanım favorim. 4 Erdek Efesi , 3 Dost Salim , 6 Poyrazefe
6.Ayak İki at yeterli. 9 North Valley , 8 Utkunhan.
Bol şans herkese…

Ramazan Yılmaz

Buda benim kupon

silivrili

bol şanslar

Ramazan Yılmaz

heba olan 7li ganyan kuponum