Ana Sayfa / Tahminler / 19 MART 2017 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )
izmir altili tahminleri bycreed

19 MART 2017 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1- Ayak 3 safkan arasında geçmesini beklediğim koşuda aslında ayrım yapmamak için kendimi zorladım lakin başarılı olamadım. Bu koşuda TORUNUM MİRA'yı çok tutuyordum lakin start problemi olan safkanı elemek zorunda kaldım. Diğer isim ise MASTER OF THE WIND safkan pist değişimden son 2 yarışıyla etkilenmiş gözüküyor ki bunu da eleme ihtimalini elime aldım. Bunları varsayarak her koşu üzerine daha fazlasını koyan ve istikrarlı formuyla iyi biniciyle start alacak olan (2) ALL I NEED BANKOM olacak.

2. Ayak Uzun süredir start almamasına rağmen rakiplerinin vasat olmasıyla 2. startında yarışı kazanmasına yakın baktığım KAIZBERT yavrusu (1) BABATAY favorim. Safkana ilk rakip olarak (7) UÇANSAĞANAK öneririm. Geri planda ise (2) BEĞ AĞA ,(9) İZEMKIZIM ve (10) KISIRDÖNGÜ öneririm.

3. Ayak Süratli geçmesini beklediğim koşuda ön grupta yürüyüp düzlük üzerinde rakiplerini atlayıp çok uygun kilosuyla kazanmaya yakın gördüğüm (3) POWER KING net favorim. Safkana ilk rakip olarak formda isim (1) PIN UP geri planda ise önde boş kalırsa bitirebilecek potansiyeli sahip (5) BLUE ISLAND öneririm.

4. Ayak Aslında ne yaparsam yapim sonucunu kendimin bile kestiremediği koşuda safkanları ayırmadan HEPSİ diyeceğim.

5. Ayak Yine tam karakteri oturmamış vasat safkanların yarışında ön plana çıkan (3) DOST SALİM, (6) POYRAZEFE ve (9) TUNCAL HANIM olsa da sürprizde (4) ERDEK EFESİ yazılır.

6. Ayak Günün kapanış ayağında ara vermesine rağmen rakiplerinden çok önde gördüğüm (2) NORTH VALLEY favorim. Aradan etkilenir ise bu safkana tek rakip yazacağım o da (3) SKY HERO olacak.

ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : (2) ALL I NEED

2. Ayak : 1,7,2,9,10

3. Ayak : 3,1,5

4. Ayak : HEPSİ

5. Ayak : 3,6,9,4

6. Ayak : 2,3

ŞABLON TUTARI :  36,00 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Hakkında Bycreed

Bycreed

7 yorum

 1. Bol şanslar ByCreed.

 2. PANIGALE’nin önde temposunu bozacak at var mı?

  • Bycreed

   Teşekkürler admin. PANIGALE son yarışını kazanmış olsa da bu grupta önde bomboş dahi kalsa biyere kadar koşacağını düşünüyorum. Kaldı ki PLEIN CIEL ve tabela için koşacak olan TINAZLI onu rahat bırakmayacak. Onu da geçtim o iş onlara da kalmaz önde yürümeyi seven ALL I NEED numarayı bile alabilir ki ben alırsa çok daha rahat kazanacağını düşünüyorum. İlgilileri son yarıştan böyle bir taktik izlemeleri daha mantıklı duruyor çünkü safkan rakip atlatmakta zorluk çekiyor. Önde tempo kurar ise geride ki rakiplere fazlasıyla direnecek güce sahip.

  • PLEIN CIEL 5 boy startta kalmasına rağmen kazanırken müthiş bir yarış çıkarmış ama sonraki A3 yarışında sert tempoya ayak uyduramayıp sonuncu kalıyor. Yine startta kalması cabası. 2.5 aydır koşmaması ve uzun galopları çalışarak olduğu için eliyorum, artık koşu görsün gelirse gelir. TINAZLI’nın işi zor. ALL I NEED son koşusundaki gibi koşacak o zaman. PANIGALE kaçar ALL I NEED virajdan sonra yüklenir. İkisini yazalım bari. Kafam rahat oldu en azından, teşekkürler yorum için.

 3. Adrian

  Bol şans Bycreed, şansın daim olsun

 4. Ramazan Yılmaz

  bol sanslar

 5. Adana yorumların olacakmı senin yorumun olmadan altılı yapmayacağım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir