Ana Sayfa / Tahminler / 19 MART 2017 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )
izmir altili tahminleri bycreed

19 MART 2017 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1- Ayak 3 safkan arasında geçmesini beklediğim koşuda aslında ayrım yapmamak için kendimi zorladım lakin başarılı olamadım. Bu koşuda TORUNUM MİRA'yı çok tutuyordum lakin start problemi olan safkanı elemek zorunda kaldım. Diğer isim ise MASTER OF THE WIND safkan pist değişimden son 2 yarışıyla etkilenmiş gözüküyor ki bunu da eleme ihtimalini elime aldım. Bunları varsayarak her koşu üzerine daha fazlasını koyan ve istikrarlı formuyla iyi biniciyle start alacak olan (2) ALL I NEED BANKOM olacak.

2. Ayak Uzun süredir start almamasına rağmen rakiplerinin vasat olmasıyla 2. startında yarışı kazanmasına yakın baktığım KAIZBERT yavrusu (1) BABATAY favorim. Safkana ilk rakip olarak (7) UÇANSAĞANAK öneririm. Geri planda ise (2) BEĞ AĞA ,(9) İZEMKIZIM ve (10) KISIRDÖNGÜ öneririm.

3. Ayak Süratli geçmesini beklediğim koşuda ön grupta yürüyüp düzlük üzerinde rakiplerini atlayıp çok uygun kilosuyla kazanmaya yakın gördüğüm (3) POWER KING net favorim. Safkana ilk rakip olarak formda isim (1) PIN UP geri planda ise önde boş kalırsa bitirebilecek potansiyeli sahip (5) BLUE ISLAND öneririm.

4. Ayak Aslında ne yaparsam yapim sonucunu kendimin bile kestiremediği koşuda safkanları ayırmadan HEPSİ diyeceğim.

5. Ayak Yine tam karakteri oturmamış vasat safkanların yarışında ön plana çıkan (3) DOST SALİM, (6) POYRAZEFE ve (9) TUNCAL HANIM olsa da sürprizde (4) ERDEK EFESİ yazılır.

6. Ayak Günün kapanış ayağında ara vermesine rağmen rakiplerinden çok önde gördüğüm (2) NORTH VALLEY favorim. Aradan etkilenir ise bu safkana tek rakip yazacağım o da (3) SKY HERO olacak.

ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : (2) ALL I NEED

2. Ayak : 1,7,2,9,10

3. Ayak : 3,1,5

4. Ayak : HEPSİ

5. Ayak : 3,6,9,4

6. Ayak : 2,3

ŞABLON TUTARI :  36,00 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici

Bol şanslar ByCreed.

admin
Yönetici

PANIGALE’nin önde temposunu bozacak at var mı?

Adrian
Üye

Bol şans Bycreed, şansın daim olsun

Ramazan Yılmaz
Üye

bol sanslar

Aytunc
Ziyaretçi
Aytunc

Adana yorumların olacakmı senin yorumun olmadan altılı yapmayacağım

Yazar: Bycreed

Bycreed