Ana Sayfa / Tahminler / 19 MART 2016 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)
istanbul altili tahminleri can911

19 MART 2016 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Herkese keyifli bir hafta sonu dileklerimi sunarak yazıma başlıyayım. Kısa bir süre işim icabı toplantı ve seminerler nedeniyle yazılarıma ara vermek durumunda kaldım. Kısır devam eden programlarda sadece bir Bursa programının zengin geçtiğini gördüğüm için çok da üzülmedim. İki tane üçlü ganyan veya ilk iki koşuda çifte yapılabilecek sekiz koşulu kalabalık bir İstanbul programı var bugün. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.Ayak: Dişilere ait bölünen 2.maiden ayağında yarıştaki koşu tecrübesi fazla olan isimlerden 6 (MİSS NİLAY) ilk önerim olmakla birlikte küçük oynayacaklara alternatif tek önerim. İlk defa koşacak olmalarına rağmen çalışmalarıyla öne çıkan üç isim 9 (PULLOVER), 8 (PİANİSTİN KIZI), 5 (MİSS LEGEND) henüz fikir sahibi olmamamız nedeniyle ilave edilebilir. İlk yarışından aza farkla tabela dışı kalan 1 (AUF WİEDERSEHEN) bize almanca tekrar görüşmek üzere diyebilir. İdmanda etkili çalışmalarını artık yarışa yansıtma zamanı gelen 4 (LADY DANGER) kuponların tehlikesi olacaktır.

2.Ayak: Uzun mesafeli tecrübeli arapların yarışında istikrarlı performansıyla ve mesafeye yatkınlığıyla 4 (SİBİRYALI) önceliğim. İdeal binicisiyle start alacak olan 11 (HÜRDAĞ), son yarışlarına nazaran daha uygun grup bulan 9 (SONYAĞMUR) devreye girebilir. Ekürisiyle 8 (KOLARAFET) sürdürdüğü formuyla mutlaka yazılmalı.  Kilo avantajı olan isimlerden 14 (HASAN ABİ) bir diğer sürpriz yapabilecek isim adayım.

3.Ayak: Yeni takısı sonrası daha başarılı ve dereceli koşan 2 (BUDAKHAN) uzun mesafe tecrübesi eksik önemli rakiplerinin yanında benim banko önerim olacaktır.

4.Ayak: Hazır bugün önemli rakibi Wolf Prince de koşmazken 4 (İMPULSİVE) oldukça önde görünüyor. Fakat kazandığı son koşusunda Radyocu gibi isme bile uzak yapan 2 (DAYIM BENİM) kuponumda yer vereceğim bir diğer isim olup yarış yaşamında sadece bir kez geçilen 1 (ANGEL HORSE) sentetik performansı nasıl olur demektense Mevlana koşusunda ilave edeceğim son isim olacaktır.

5.Ayak: Günün ikramiye kaderini tayin edeceğini düşündüğüm dişilerin son maiden koşusunda tercihlerim biraz kalabalık olacak. Sıralamam 7 (MONETA), 12 (SECRETT PRESS), 1 (ADA KIZIM), 10 (ÖZGÜ), 3 (CHARMANT) ve 5 (FLY KHAN) yeterli olacaktır.

6.Ayak: Form durumları ve mesafe yatkınlıkları gereği 5 (PAİX) ve 7 (WON CALM) ikilisi küçük kuponlara yeterli olup ayrımsız yazılmalı. Sorunları giderildiyse binici faktörüyle birlikte 8 (REDENTÖR) ve koşunun temposu süratli olursa uygun kilosuyla birlikte 11 (VİCTORY SUN) bunu fırsata çevirebilecek isimler olup sürprizde değerlendirilebilir.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 6-9-8-5-1-4

2.Ayak: 4-11-9-8-14

3.Ayak: 2

4.Ayak: 4-2-1

5.Ayak: 7-12-1-10-3-5

6.Ayak: 5-7 /// 8-11

Kupon Tutarı: 64,80 TL (1.Ayakta sondan itibaren eleyerek kuponu küçültebilirsiniz. İlk iki koşu çifte bahis önerisi olarak 1.Koşuda 5 (Montego)/ 2.Koşuda 7 (Keisha),11 (Safkan) şeklinde oynanabilir)

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

9
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Hoşgeldin abi, bol şanslar.

Barışçı
Üye

can abi hoşgeldin bol şans

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Hoşgeldin Can. Bol şans.

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Bu arada satış işi hangi sektör?

Hikmet
Ziyaretçi
Hikmet

5 ata yatık üçüncü ayakta böyle şansa tüküreyim

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla