Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 19 KASIM 2106 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ (BOMBACI)
istanbul altili tahminleri bombaci

19 KASIM 2106 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ (BOMBACI)

Selamlar iyi haftalar sonları herkese. Baştan sona acaba suprizi nerede arasam diye dönüp durdum. Hemen hemen her ayakta tek adayı safkanım var. Çok ön planda safkanların olduğu programda oldukça supriz konumda olacak olan ancak beklentinin yüksek olduğu ve bu yarışta da düzlük aksiyonlarını bozmaz ise söz sahibi olabileceğini düşündüğüm bir safkana şablonumu bağlayıp her ayakta supriz aramaya karar verdim. Şimdiden herkese bol şanslar.

1.AYAK: Son yarışında banko olarak önerdiğim safkan bu yarışta da ilk atımdır olacaktır. Yine son düzlüğe en geriden dönecek olan safkanın grubu toplaması muhtamel (1) HAYAL DÜNYASI ilk safkanım. Son yarışında AGF de gerilerde olmasına rağmen supriz hazırlığında olduğunu söylediğim (11) MAVİŞ HANIM ikinci safkanımdır. Son yarışına aldırış etmediğim TURBO yavrusu (9) ASTURBO üçüncü şans verdiğim isimdir. Bu üç safkanın da kötü koşması durumunda gücü oranında devreye girebilecek olan çok sayıda safkan var. (4) AHUBALASI, (5) SOYU GÜZEL ve (2) SELVİHAN sonraki tercihlerimdir. 

2.AYAK: Kazanma özürlü safkanların mücadelesine baktığım zaman iyi bir kan haddına sahip olduğu belli olan (2) FIRTINA DERESİ ilk şans verdiğim isimdir. Son yarışında ağır çime rağmen iyi koştuğunu düşündüğüm ve bu yarışta eküri destekli çıkacak olan (6) ÖNDEREFE bu yarışta olmasa da en kısa zamanda gelecektir ikinci safkanımdır. Son yarışında yine çarpılan garibim (12) TETİNA ya mecburiyetten yine şans vereceğim. Bu üç safkanın kötü koşması durumunda ise (4) HABERŞAH ve (11) LEYLAŞKA'nın devreye girebileceğini düşünüyorum.

3.AYAK: Yarışın (3) VİCTORY SUN ve (2) CAĞ TUFANI arasında geçmesini bekliyorum. Bu iki safkanın kötü koşması durumunda ise 6 ay sonra alakasız çim yarışı ile nefes açan (8) VEFAKAR'ın burayı hedef yapması muhtamel dolayısı ile üçüncü safkanımdır. Yarışın suprizini ise (10) WHO İS THAT CHICK ten bekliyorum.

4.AYAK: Aslında sözlerimin başında nasıl bir yarış beklediğimi söyledim. Kendine güvenli bir şekilde yarışı bariyer dibinden 3-4 te takip ederek son düzlükte sabırlı bir bekleme ile en dıştan yapacağı ataklar ile grubu toplamasını bekliyorum. Ancak üzerinde Sado nun olması beyaz bayrak aynaya gideceğinin de bir işareti olabilir. Her iki ihtimalde olsa günün en tatlı süprizine imza atabilecek kalitede olan safkanın bu yarışı hedef yaptığından adım kadar eminim. (3) numaralı ADIVAR çok risklide olsa BANKOM dur. 

5.AYAK: Türkiye'nin teki durumunda ve en yüksek oranda agf çıkacağını düşündüğüm (7) SAYGON için grup gerçekten çok hafif görülüyor. Dolayısı ile dileğen elbette tek atabilir ve haklıdır. Yazacağım rakipler çok maceraperest görülse de son ayakta ki güvenim den dolayı ikramiyeye gitmeyi kafaya koydum. Sıralamam şablonda olacaktır.

6.AYAK: Programda en güvendiğim safkanlardan biri (8) MAHİR BEY dir ve yine alternatif banko adaylarımdan bir tanesidir. Formunu geliştiren ve burada suprize imza atmak ihtimali gördüğüm takviyeler ile şablonumu bağlamak istiyorum. Sıralamam şablonda olacaktır. 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 1-11-9 /// 4-5-2

2.AYAK: 2-6-12 /// 4-11

3.AYAK: 3-2 /// 8-10

4.AYAK: 3 TEK

5.AYAK: 7 /// 9-5

6.AYAK: 8 /// 9-10-4-12

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 3-1-4

2.AYAK: 1-11-9-4-5-2

3.AYAK: 2-6-12-4-11

4.AYAK: 3-2-8-10

5.AYAK: 3 TEK

6.AYAK: 7 TEK

7.AYAK: 8 TEK

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
ReLaX
Ziyaretçi
ReLaX

Bombacı günaydınlar. Emeğine saglık çalşmalarn gayet tatminkar. 2. Ayakta KARAÇAM yazmanı tavsiye ediyorum ;))))

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Günaydın bol şans..Cazip ve güzel bir çalışma olmuş emeğine sağlık..

Ferhatx
Ziyaretçi
Ferhatx

Bombacı kardeş eline sağlık. Bu nasıl programdır ya son zamanların en zor programı. Günün beşinci ayağında bana göre 5 önde boş kalacak ve avansı alırsa kazanacaktır. Son ayakta Adalı ekürisi çok ama çok şanslı

crone
Ziyaretçi
crone

bolşanslar bombacı…

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Altılı oynamadım beşli yaptım ☺

admin
Yönetici
admin

19 KASIM 2106 :)

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.