19 KASIM 2019 SALI ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (VELOCIVENOM)

Herkese Merhaba

Dünkü Bursa altılımız 5’te kaldı.Bestekar beklentilerin üstünde bir yarış koştu.İster istemez insanın aklına “bugüne kadar neredeydin” sorusu takılmıyor değil.Sitemizde sanıyorum MİNİMALKURGULAR adlı arkadaşın tahminleri başarılı oldu.Kendisini tebrik ederim.Umarım başarılı tahminler bugünde devam eder.

1.AYAK: Kum piste çıktığı iki yarışından birinde 2. diğerinden 3. lük çıkarmayı başaran ve son startındaki rakiplerine göre daha uygun bir grupta start alacak olan 3 DELİ TAHİR’ in kazanmaması için bir neden göremiyorum.

2.AYAK: Sürekli iyi koşmasına rağmen bitiş çizgisini önde geçmeyi başaramayan; lakin bugün koşacağı rakiplerinden eksiği yok fazlası var dediğim 2 ZÜBEYİR’in Kocakaya ile bu rakiplerini mağlup etmesini bekliyor ve ikinci tek olarak öneriyorum.

3.AYAK: Sert gruplarda mücadele ettikten sonra, bugün dişine göre rakiplerinin yanında 3 MARS ön planda düşünülmelidir.Kum pistteki ilk startını başarılı bir şekilde kazanan, daha sonraki yarışındaysa 4. lükle yetinen, bugün DB ilavesiyle çok daha etkili olabileceğine inandığım 4 KARADUMAN favorinin en ciddi rakibidir.Bugüne kadarki koştuğu 6 yarışından, 2 birincilik, 4 ikincilik almayı başaran 1 HAKEEMOĞLU ve kum pistte tatminkar yarışlarıyla 2 DRONGO dengi rakiplerinin yanında ihmale gelmezler.Koşunun sürprizini daha önce kum pistte kazanmışlığı bulunan 6 YARIŞ BEYİ’nden bekliyorum.

4.AYAK: Kazandığı son yarışında, sonlara kadar aldığı liderliği aynaya kadar taşıyıp kazanırken rakiplerine yarışın her metresinde karşılık vererek direnerek, oldukça beğenimi kazanan 2 ANGELS BOY yine en şanslı isim olacaktır.Koştukça daha iyi yerlere geleceğinin işaretlerini veren 6 BABA HANCI ve bugün kendisini oldukça iddialı gördüğüm 4 HOT CHOCOLATE favoriye sert rakiptirler.Dengi rakiplerinin yanında 1 KING SERKAN ve düzlüğe lider çıkabilirse iddialı olacağını düşündüğüm 7 MALONES şanslı diğer safkanlardır.

5.AYAK: Daha sert rakiplerine kafa tuttuğu yarışlarıyla 1 ALPERENHAN bu ayakta tek arayanların tercihi olmalıdır.Bu safkanın bekleneni verememesi halinde, kum pistte de oldukça başarılı koşacağını düşündüğüm 8 TEXAS RANGER ile, kazanacak kıvama gelen 5 FAST FANTASTIC devreye girecek isimlerdir.

6.AYAK: Günün en kalabalık yarışında birkaç safkan ön plana çıksa da, bu tarz yarışlarda iyi yer tutmak oldukça önem kazanıyor.Ben ilk şansı 3 ATILGAN KURUŞ’a vereceğim.Son kazandığı yarşı ve derecesiyle 17 O BİR REİS, bugün DB ilavesiyle koşacak 2 SİLVERTAY,son yarışını çimde kazanmayı başaran 1 ÖKTEM, bu yarışa ciddi hazırlıklarla girecek olan 9 ÜMİDİMSİN,formunda kıpırdanmalar gördüğüm 7 HAMDİ BEY, bu koşuda takı değişikliğine giden ve sevdiği pist ve mesafede starta alacak olan 6 GÜVENAĞA,iyi bir yarış beklediğim 15 GÜNPINAR, kumda tatminkar yarışlarıyla 8 MÜRÜLÜ ve startta kaldığı için gerçek gücünü bir türlü yansıtamayan 12 CERBA zorlu geçmesi beklenen yarışta benim sırasıyla önereceğim safkanlardır.Herkese Bol şans dilerim…

ADANA ALTILI GANYAN

1.A: 3

2.A: 2

3.A: 3-4-1-2-6

4.A: 2-6-4-1-7

5.A: 1 // 8-5

6.A: 3-17-2-1-9-7-6-15-8-12

TUTAR: 17.50 TL – 52.50 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: VELOCIVENOM

VELOCIVENOM
19 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
RISING

Bugün güzel bir Adana programı var,şansımız yanımızda olursa daha da güzel olur:)
Admin,Velocivenom,Legrunt,Baranovici,Bakırköylü68,Buca06,Darksweet,Veysel,Minimalkurgular ve adı şu an aklıma gelmeyen tüm site takipçi,yorumcu,paylaşımcısı arkadaşlarımıza bool bol şanslar diliyorum:)

BİRİNCİ AYAK: İlk ayağı incelediğimizde hemen iki isim göze çarpıyor.Bunlardan biri 3 numaralı DELİ TAHİR ,diğeri ise 6 numaraya kayıtlı TALUZEK..Her iki safkan da grubun gerisinde bekleyip oldukça akışlı sprinter yapıları ile dikkat çekiyorlar.Yanlarında bir üçüncü isim, her iki ismin aksine önlerde yer tutan YILDIZLI ASLAN gözüküyor.Şimdi bunlardan Deli Tahir’de Mücahit Bayır, Taluzek’de Özcan Yıldırım var. Mücahit Bayır’ın avantajı her iki safkanı da tanıyor olması.Bundan dolayı bir adım önde bana göre..İkincisi Taluzek kısa bir ara vermişken Deli Tahir 14 gün önce güzel bir yarış görmüş olduğundan bir adım daha öne çıkmış oluyor.
Üçüncü faktör bu safkan 5 şartlı koşudan geliyor ve bir maiden safkana göre oldukça başarılı koştu ki o 5 şartlı koşuda bugün üçüncü ayakta H15 koşan Karaduman,Drongo ,Yarış Beyi isimleri geride bırakmıştı. Toparlarsak Taluzek’in kısa da olsa ara vermiş olması, Mücahit’in her iki safkana son yarışlarında binmişken bugün Deli Tahir’de olması ve bu gruba göre üst grup sayılacak 5 şart yarıştan geliyor olması benim gözümde DELİ TAHİR’i net favori yapıyor. Maiden’dan çıkmak istemesi yeterli. İlk rakibi de bana göre vermiş olduğu aradan sonra Bursa’da bir koşu gören Yıldızlı Aslan olacaktır. Tabi ki üçüncü isim Taluzek..Ama ben kendi kuponuma DELİ TAHİR’i banko yazacağım..Geniş kupo yapanlar için Yıldızlı Aslan ve Taluzek garantili olmuş olur.

İKİNCİ AYAK: Kızıltuğ,Alyayla,Golden King gibi safkanların tempo vereceği hemen arkalarına Zübeyir ve Kara Atik’in yatacağı 1300 m. Mesafeli oldukça zor bir koşu. Yarışın süratli gideceğini düşündüğümden dolayı MAHZUNKRAL ve ALBUENA şans tanıdığım ilk iki isim.Öndekilerin temposuna kapılmadan iki,üç giderek önde bekleyebilen ZÜBEYİR, DÜNÜR, bu tip mesafelerde etkili koşan KARA ATİK , mücadelelen kopmadan temponun içinde olacak GOLDEN KING yazılacak isimler.Geniş oynayan kuponlarda Hepsi denilebilecek bir koşu.

ÜÇÜNCÜ AYAK: Birolağa ve Hayalet Kız gibi iki kalite rakibe karşı o gün için yapacak fazla bir şeyi olmayan MARS bugün uygun grupta net banko..

DÖRDÜNCÜ AYAK: HOT CHOCOLATE ve BABAHANCI süretli gidecek yarışta etkili olacak isimler bana göre. KING SERKAN ,ANGELS BOY da önlerde diri kalırlarsa etkili olacaklar.

BEŞİNCİ AYAK: Yine sprinter yapısı ile dikkat çeken ama bir türlü kazanacak sprinti atamayan bir isim dikkat çekiyor:ALPERENHAN..Tabi şunu da söylemek gerekir ki maiden yarışlarda atın kalitesi ya da durumu kadar at sahibinin maidendan çıkmak istemesi de önemli..”Hele birkaç maiden daha koşup tabeladan para toplayalım” düşüncesi kaç kez maiden koşularda yarışseveri yatırmıştır şimdiye kadar. Onun için maiden yarışların tahmini biraz daha sıkıntılı. Hepsi dediğiniz yerde yarışın favorisi gelir, 3,4 isimle geçmeye çalıştığınız yerde akle hayale gelmedik bir isim maidendan çıkarken o maidenın favorisi başka bir maidenda favori olarak koşmaya devam eder.Neyse Koşuya dönecek olursak , ilk yarışında gayet güzel koşan fakat ilk yarışı olmasından dolayı sonlarda istediği gibi arttıramayınca ikincilikte kalan TEXAS RANGER de şanslılardan biri olacak.Aydemirbey,Caracas gibi kaliteli safkanların anne kardeşi OCEAN POWER ve Cara Vaggio’nun kardeşi FAST FANTASTIC de diğer şanslı safkanlar.

ALTINCI AYAK: O BİR REİS, ÖKTEM, ATILGAN KURUŞ , yarışa tempo verecek olan GÜVENAĞA , HAMDİ BEY ve GÜNPINAR rakiplerine göre daha şanslı gözüküyorlar.

ADANA:
1-) 3
2-) 7,5,2,8,9,6
3-) 3
4-) 4,6,1,2
5-) 1,8,11,5
6-) 17,1,3 / 6,7,15

20,16 TL / 40,32 TL

Herkese tekrardan bol şanslar..

admin

Bol şanslar Rising

RISING

Teşekkürler admin, sana da:)

RISING

Sana da bol şanslar velocivenom:)

Buca06

Bol şanslar, analiz süper olmuş teşekkürler üstad.

baranovici

Bol şanslar RISING

veysel

Emeğine sağlık arkadaşım. Umarım karşılığını alırsın..Elbette takipçilerin olarak bizlerde nasipleniriz bundan :)) Ben bu gün Deli Tahir, Kara Atik ve Alperenhan üçlüsünü tek atıp beklemeye çekileceğim hayırlısı bakalım..Herkese bolşanslar..

Adrian

bol şans VELOCIVENOM

admin

Bol şanslar Velo :)

baranovici

Bol şanslar Velocivenom..

legrunt

Tüm ailemiz’e bol şanslar dilerim.

ilk kupon

1. Ayak : 3
2. Ayak : 6,5,7
3. Ayak : 6,3,4,5
4. Ayak : 6,5,2,1,8,4
5. Ayak : 1,8
6. Ayak : 17

İkinci kupon

1. Ayak : 3,6
2. Ayak : 2,6,7,8,9
3. Ayak : 3
4. Ayak : 2,5
5. Ayak : 8
6. Ayak : 17,11,18,6,12,1,2,3

Bu aralar biraz yoğunum. En kısa sürede daha fazla iştirak edeceğim.
Selamlar,sevgiler

legrunt

İlk kupon 2. Ayak 5 değil!! Doğrusu 8 olacak. Yani 6,7,8 :))

RISING

Bol şanslar legrunt:)

Buca06

Bol şanslar üstad.

Buca06

** ADANA ALTILISI **

1. AYAK: 11 << SERSERİ KIZ / 3-6-4-8
İlk ayakta riskli olsa da tek tuttuğum isim olup iyi bir jokey olan B.KILINÇ ile kazanabilir.
(Büyük kuponumda yanına 11-3-6-4-8 geçtim.)

2. AYAK: 2 <<< ZÜBEYİR
Koşunun bence mutlak favorisidir, rahat kazanması lazım.

3. AYAK: 7-4-3-1
ATANUR bu yarışta farklı koşabilir…Dört atla şans aradım.

4. AYAK: 7 <<< MALONEZ / 6-5
Son üç yüzde mesafeyi ayarlayıp sprinte kalkarak gruptan ayrılabilirse Bombayı patlatır ve kazanır, çok zevkli bir koşu olacak. ( Büyük kuponumda 7-6-5 geçtim.)

5. AYAK: 5 <<< FAST FANTASTIC / 11-12
Ankara pistlerinde kum ve çimde denenen Fast Fantastik Adana kumunda iş yapabilir bir kaliteye sahip düşüncesindeyim. ( Büyük kuponumda 5-11-12 yazdım.)

6. AYAK: 2-8-15-18-12
Sürpriz ve oldukça yüksek ganyanlı bir atın kazanmasını beklediğim koşu olduğu için kendimce önde gördüğüm beş ismi yazdım.

Sağlık içinde herşey gönlünüzce olsun, bol şanslar…

19
0
Tahmin paylaş.x
()
x