Ana Sayfa / Tahminler / 19 KASIM 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

19 KASIM 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

19 Kasım 2018 Bursa at yarışı tahminleri ve altılı yorumları.

Bursa'da ilk defa start alacak taylar için çalışmalarına göre tahminlerim aşağıdaki gibidir. Gün içinde tahmin yetişirse kuponda eklenecektir.

Herkese bol şanslar

1.KOŞU: Altılı dışı bu koşuda, son 1 aylık Bursa iç pist galoplarında çok güzel işler sergileyen 3 - EAGLE PAW şansı yüksek. TAGULA oğlu INVASION ve çok sevdiğim bir isim olan BENEKLİKIZ orijini ile 2 - BABAYEGA yine güzel galobu ile favoriye rakiptir.

4.KOŞU: İç pistteki güzel çalışmaları ve sonrasında 62kg ile yaptığı çalışmaların sonları çalışarak bitse de 6 - VICTOR WOLLES ve 1200m'de 1.18'i 1.03 ile dönen 5 - ÜLDES, son 800m sprinti iyi gözüken 8 - LA CASA DE PAPEL, uzunda olmasa da kısa sprintlerinde iyi 4 - SHOEMAKER ve İstanbul'daki iç pist çalışmaları ile Bursa'ya gelen 2 - GRAN BLANCO favorilerim.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
binbastar
Üye
binbastar

bu sefer de ilk biz bol sans dileyelim:)

Tugo sançez
Ziyaretçi
Tugo sançez

Bendende bursada başarılar

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Bol şanslar adminim, Bu arada benim yazı tam yayınlamaya hazırken pc kapandı yazdığım yorumlar sıfırlanmış kurtarma şansımız yok sanırım adminim :)

Yaşar mutlu
Ziyaretçi
Yaşar mutlu

Emeğinize sağlık yavuzhan bugünkü Adana yorumunu çok beğendim beste kalmış ama olsun kardeşim ustaca bir tahmin bolll şanslar

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Teşekkür ederim. Gönül isterdi ki ikramiye ile süslemek Nasip diyorum hiç beklemediğim bir yerden kaçırdık. Umarım daha büyüklerini hep beraber paylaşırız.

Yavuz bey cok teşekkür ederim senin kaçırdığın 2 numarayı ekledim beşliyi aldım
Ziyaretçi
Yavuz bey cok teşekkür ederim senin kaçırdığın 2 numarayı ekledim beşliyi aldım

Senin gözden kaçırdığın ikiyi ekleyip beşliyi aldım çok teşekkür ederim

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Altılının ilk ayağında 6_8_eklememişsin ama bol şans

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.