Ana Sayfa / Tahminler / 19 KASIM 2016 CUMARTESİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

19 KASIM 2016 CUMARTESİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Son yarışını kazanırken böyle bir grubu geride bırakan ve hiç zorlanmayan 10-ESMER EFE'nin bugünde hafif kg avantajıyla katılacağı bu koşuyu sonlarda yapacağı atakları ile önde bitirmesini bekliyorum. BANKOM.

2.AYAK: Son yarışında son 200'de birinci ile arasında 5 boya yakın fark olmasına rağmen yaptığı müthiş atakları ile yarışı fotoda boyunla kaybeden 10-SOYDAN favorim. Tek rakip olarak gördüğüm isim ise son yarışında hiç işlemeyen o yarış için anlık bir problem yaşadığını düşündüğüm 5-MAHREM bugün iyi koşacaktır.

3.AYAK: Start aldığı ilk yarışta büyük bir talihsizlik yaşayan rakibinin ayağına basması sonucu büyük avantaj kaybeden ve binicisi tarafından fazla üzülmeyen 3-ÇELEKAN bugün çok farklı koşacaktır. Hep iyi koşan hep tabelada kendisine yer bulan ama kazanamayan 4-KAYIKÇI ilk rakibi olur. Daha sonra ise son yarışında sergilediği mücadelesini çok beğendiğim 7-OĞLUMEJDER, son üçüncülüğü tatminkar 8-TEKBABA, bir koşu görüp tecrübe kazanırken üzerine fazla gidilmeyen 9-TORON ve yarış hayatına bu koşu ile başlayacak olan hazırlıkları başarılı 2-BATINHAN.

4.AYAK: Son üçüncülüğünü çok beğendiğim 7-SEE YOU AGAIN, son yarışında bariyer dibinden yaptığı müthiş atakları ile gözüme takılan 8-SENOŞ ve Ankara'da çok daha sert gruplarda koşup başarılı olmuş 4-RUMET'e eşit şans veriyorum.

5.AYAK: Kalite olarak bu grubun çok üstünde gördüğüm 9-BOTANVADİSİ favorim ve ekonomik kuponlara banko önereceğim isimdir. Son yarışındaki sprintini çok beğendiğim mesafenin 200 metre uzamasının da kendisine avantaj olduğunu düşündüğüm 2-CANLI HEDEF, bugün çok iyi koşmasını beklediğim 4-GUNNER, sonlarda sıkı gelecek 1-APIKO DORA, son yarışını kazanan 7-SPLENDOR ve son olarak Akın Sözen'in bineceği 11-SAKE BOMB sırasıyla önereceğim isimler.

6.AYAK: Son yarışında beni hayal kırıklığına uğratsa da 9-TEKİRDAĞLI bugün yine favorim. Son ikinciliği ve hafif kg avantajı ile 6-HATAYLI ilk rakibi olup daha sonra ise istikrarlı 1-BÜYÜK LODOS, ilk kez koşacak olmasına rağmen iyi koşacaklarına inandığım 5-GEZGİNCİ ve 7-KAFKASSOYU, son olarak da bugüne kadar start aldığı yarışlarda istenileni veremese de bu kadar kötü koşmasını şaşırtıcı bulduğum 10-TİREBOLU sırasıyla yazacağım isimler.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 10

2.AYAK: 10-5

3.AYAK: 3-4-7-8-9-2

4.AYAK: 7-8-4

5.AYAK: 9/2-4-1-7-11

6.AYAK: 9-6-1-5-7-10

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

8
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Bombaci
Üye

COMMANDANTE son ayak ÇAKILTAŞI anladın sen :):) allah yardımcın olsun 😂😂😂

Bombaci
Üye

Burası Adanaymış yaa :)

Onbasi
Üye

kumandan bol şansların olsun

Savasci
Üye

Adana.))

Savasci
Üye

ADana 5 li.))

admin
Yönetici

Tebrikler Savaşçı

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.