Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 19 KASIM 2016 CUMARTESİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

19 KASIM 2016 CUMARTESİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Son yarışını kazanırken böyle bir grubu geride bırakan ve hiç zorlanmayan 10-ESMER EFE'nin bugünde hafif kg avantajıyla katılacağı bu koşuyu sonlarda yapacağı atakları ile önde bitirmesini bekliyorum. BANKOM.

2.AYAK: Son yarışında son 200'de birinci ile arasında 5 boya yakın fark olmasına rağmen yaptığı müthiş atakları ile yarışı fotoda boyunla kaybeden 10-SOYDAN favorim. Tek rakip olarak gördüğüm isim ise son yarışında hiç işlemeyen o yarış için anlık bir problem yaşadığını düşündüğüm 5-MAHREM bugün iyi koşacaktır.

3.AYAK: Start aldığı ilk yarışta büyük bir talihsizlik yaşayan rakibinin ayağına basması sonucu büyük avantaj kaybeden ve binicisi tarafından fazla üzülmeyen 3-ÇELEKAN bugün çok farklı koşacaktır. Hep iyi koşan hep tabelada kendisine yer bulan ama kazanamayan 4-KAYIKÇI ilk rakibi olur. Daha sonra ise son yarışında sergilediği mücadelesini çok beğendiğim 7-OĞLUMEJDER, son üçüncülüğü tatminkar 8-TEKBABA, bir koşu görüp tecrübe kazanırken üzerine fazla gidilmeyen 9-TORON ve yarış hayatına bu koşu ile başlayacak olan hazırlıkları başarılı 2-BATINHAN.

4.AYAK: Son üçüncülüğünü çok beğendiğim 7-SEE YOU AGAIN, son yarışında bariyer dibinden yaptığı müthiş atakları ile gözüme takılan 8-SENOŞ ve Ankara'da çok daha sert gruplarda koşup başarılı olmuş 4-RUMET'e eşit şans veriyorum.

5.AYAK: Kalite olarak bu grubun çok üstünde gördüğüm 9-BOTANVADİSİ favorim ve ekonomik kuponlara banko önereceğim isimdir. Son yarışındaki sprintini çok beğendiğim mesafenin 200 metre uzamasının da kendisine avantaj olduğunu düşündüğüm 2-CANLI HEDEF, bugün çok iyi koşmasını beklediğim 4-GUNNER, sonlarda sıkı gelecek 1-APIKO DORA, son yarışını kazanan 7-SPLENDOR ve son olarak Akın Sözen'in bineceği 11-SAKE BOMB sırasıyla önereceğim isimler.

6.AYAK: Son yarışında beni hayal kırıklığına uğratsa da 9-TEKİRDAĞLI bugün yine favorim. Son ikinciliği ve hafif kg avantajı ile 6-HATAYLI ilk rakibi olup daha sonra ise istikrarlı 1-BÜYÜK LODOS, ilk kez koşacak olmasına rağmen iyi koşacaklarına inandığım 5-GEZGİNCİ ve 7-KAFKASSOYU, son olarak da bugüne kadar start aldığı yarışlarda istenileni veremese de bu kadar kötü koşmasını şaşırtıcı bulduğum 10-TİREBOLU sırasıyla yazacağım isimler.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 10

2.AYAK: 10-5

3.AYAK: 3-4-7-8-9-2

4.AYAK: 7-8-4

5.AYAK: 9/2-4-1-7-11

6.AYAK: 9-6-1-5-7-10

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
Bombaci
Üye
Bombaci

COMMANDANTE son ayak ÇAKILTAŞI anladın sen :):) allah yardımcın olsun 😂😂😂

Bombaci
Üye
Bombaci

Burası Adanaymış yaa :)

Onbasi
Üye
Onbasi

kumandan bol şansların olsun

Savasci
Üye
Savasci

Adana.))

Savasci
Üye
Savasci

ADana 5 li.))

admin
Yönetici
admin

Tebrikler Savaşçı

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.