19 KASIM 2015 PERŞEMBE KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Bir türlü istediği yarışları yapamasada VALHALA(4) favorim. Son çim yarışlarını ölçü almadığım GALLOPING WISDAM(6) istim üstünde olup sert rakibidir. Bu iki safkan bekleneni vermez ise, mesafede  MÜYESSERS GIRL(3), BALIKESİRLİ(2) ve VINNIE VANGO(8) kuponlara eklenebilir.

2.) Son yarışını üst grupta HALİSBEY önüde kazanan BÜYÜKBAŞ(7) favori. İstanbul’dan formda gelen TİBET(5) ve son yarışını yakın ara 5. bitiren KOŞUCU(3) rakipleridir.

3.) Etkili formu ile URLA ZAMANI(5) kazanamaya devam edebilir. Kısa aradan sonra koşacak olan PEPE(2) ve HAPPY VALENTINE(4) rakipleridir.

4.) Devam eden formu ve binicisinin de tercihi ile GIGABYTE(3) tekim.

5.) Uygun grupta CESURTAY(3) ın artık kazanması gerekiyor.

6.) Uzun aradan sonra koşacak olan MAKTOUB(1) favorim. Son yarışı ile ZAPPA(6), URAGAN(8), artan formu ile PRENSES DEHERE(9), KHALASAR(5), müsait kilosu ile SARAJEVO(10), İSTANBUL BEYİ(4), OĞLUM OZAN(13) ve süprizde CATCH(3) rakipleridir.

 

 

ALTILIM
1.) 4-6 // 3-1-8
2.) 7-5-3
3.) 5-2-4
4.) 3
5.) 3
6.) 1-6-8-9-5-10-4-13-3

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ERTANBEY

1,2,3,4,5,6,7
1,3,4,5,6,7,9
7 tek
3 tek
1,3,5,7
1,4,5,6,9,13
Kocaeli Altılım

Bol şanslar üstad

ERTANBEY

5te kaldim yine nolacak böyle yaa :(

admin

Geçmiş olsun bu GIGABYTE’a ayarım bende. Yakmış senide.

George Thomas

Ertan 3. Ayakta 7 yi neye göre bu kadar tuttun yorumunu paylaşabilirmisin.

ERTANBEY

Bundan 2 yarış öncesi kv 7 yarışında gözüme takıldı bu at cok iyi aksiyonlari vardı. O gün ekuri koştuğu için bir nevi ekürisine fedailik yapim derken kötü bir performans gösterdi gibi gozuksede Bence tabelayi tamamlayabilirdi.o yarışı playfellow kazanmıştı.bir önceki yarışta da ışık huzmesi ve my gold gibi atları çok rahat geçmişti 1200 metrede.bende kara kaplı deftere bi dahaki uygun gurupta rahat tek olur dedim ogün bugündü George Thomas üstad..

George Thomas

teşekkürler dostum. Yorumsuz tahminler ilgimi çekmiyor. Şimdi görünce merak ettim. ben hiç tutmuyordum.yorum olunca işte bu yüzden fark ediyor. Çok mantıklı bir seçim tebrikler. Yarın için Tahminlerin olursa sevinirim.altılıda yorum ufuk açar. Çünkü sadece matematiksel hesaba göre şablon yazanlar gördüm bu oyunda :) adama diyorum Niye 5 tek. önceki yarışın 2. Si 5 numaraydı bu yarış 5 birinci olur diye diyor :) o yüzden yorumu önemsiyorum.

ERTANBEY

Bu arada matematiksel arkadaşta iyiymiş :)))

George Thomas

Kısacası benim için bi atın niye tutulduğu yada niye tutulmadığı önemli.

ERTANBEY

Ben teşekkür ederim george thomas.ben düz oyunlari sevmiyorum ve mantigima yatmayan hicbir ati yazmiyorum genelde favori bile olsa mutlaka ogun neden gelmesi gerektiği hakkinda bir fikrim yoksa yazmak icimden gelmiyor.Bugun istanbul için bi çalışma yaptım ama başlık açıp köşe yazısı yazacak kadar vakit bulamadım is seyehatlerimden dolayi.o yüzden yorumcu arkadaşlarımdan birinin yazısının altına yapistıacağım.

Hepimize bol şanslar olsun, ilgin için tekrar teşekkür ederim

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x