19 Kasım 2013 Salı Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda formda isim 4-PASTACI favorim.Bu tip mesafelerde etkili olabilen ve %12 gibi birincilik istatistiği bulunan binicisi SERCAN AKTAŞ ile start alacak olan 3-ORHANCAN ihmal edilmemeli diye düşünüyorum.Zor günler geçiren 7-FIRTINAHAN son koşusunda dili bağlanarak koştu ve yarış hayatının devam etmesini sağladı.Tekrar dili bağlı koşacak  FIRTINAHAN’a yine şans verilmeli.

2.AYAK : Günün maiden mücadelesinde 11-THE PROFESSIONEL koşusun favorisi olsada son ataklarıyla yarışı ikinci sırada bitiren 6-LITTLE EAGLE favorim.İlk koşusunda starsttan çıkar çıkmaz aralara sıkışıp kalan ve oldukça avantaj kaybedip koşuya başlamasına rağmen tabelada yer bulan 14-VICTORY BOOK bu yarışta kalitesini ortaya koyabilir.7-LUCKY SU, 1-ARTENA, 12-TORRENT, 2-BELOVED şans verdiğim diğer safkanlar.10-TABU sürpriz olarak değerlendirilebilir.

3.AYAK : Rakiplerine oranla uygun sikletiyle 11-ERENCAN favorim.İkramiyeyi riske edebilseydim tek aradım.5-MERT MEMET, 9-TECER, 1-BERKCAN, 2-HIZLITAY ve hiç tutmasamda 8-ŞİMŞEĞİM bu ayak için yeterli olacaktır.

4.AYAK : Dişilere ait Şartlı 4 mücadelede 7-YELLOW APACHY bana göre bu grubun üzerinde.3-COFFEE BEAN ise son birinciliğinde daha alt grupta zorlanarak kazandı bu grupta kazanacağını düğünmüyorum.YELLOW APACHY’nin en güçlü rakibi 1-GÖKMAVİSİ.

5-AYAK : Handikap puanı olarak koşunun şartına uygun ve form durumu iyi olan 1-GÜNHAT pistten etkilenmez ise bu gruba geçilmez.Ben riske girip tek atmayı düşünüyorum.Rakip arayanlara 5-ELOĞLU, 3-GÖLCÜK ASLANI, 8-AFŞİNBEY, 7-LATİFBEY sırasıyla önerebileceğim safkanlardır.

6.AYAK : Günün son koşusu 1-NO JOKE, 2-BURJ ve eküri destekli 3-BLACK MODEL arasında geçecek gibi görünsede koşusun Handikap 17 ve 100 handikap puanına kadar olan safkanlara ait olması bu handikap sınırındaki safkanların koşuyu kazanması halinde zayıf gruplarda yer alamayacağı anlamına geliyor.Yukarda yazdığım üçlünün tabelaya koşacağını, handikap puanının ve sikletinin koşunun şartına uygun olması sebebiyle 11-PIETRA bana göre bu grupta kazanabilecek tek safkan.Aksini düşünenler ve güvenmeyenler için eküriler 13-FATHER MOUNTAIN ve 14-GREN ALLEY alternatifim.Bu yaptığım açıklama tüm Handikap koşular için geçerlidir.Herkese bol şanslar.

 

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 4 – 3 – 7

2.AYAK : 6 – 11 – 14 – 7 – 1 – 12 – 2 – 10

3.AYAK : 11 – 5 – 9 – 1 – 2 – 8

4.AYAK : 7 – 1

5.AYAK : 1

6.AYAK : 11

TUTAR : 14,40 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.