bursa altili tahminleri

19 HAZİRAN 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: İlk yarışında 1.05 ganyana koşan, ancak beklentilerin altında kalan, bu kez daha hazır gireceği koşuda ekürisininde destekleriyle 8-HAN KUTLU ilk sıradan yazalım.Ancak yine ilk yarışına göre derecesi daha iyi olan ve seri olması dikkate değer, biraz avans alması durumunda bitirebilecek olan 7-ERAYŞE ikilisiyle ilk ayağı geçelim. Burda bomba arayanlar olumlu çalışmalarıyla farklılaşmaya başlayan 5-ELLİBEŞİ mutlaka değerlendirmelidir..

2.AYAK: Günün zor yarışlarından. At yazmaya başlarsak baştan son kadar doldurmak zorunda kalacağız. Oyüzden riski bu ayaktan alıp, geçmeye çalışacağım. Son yarışında birçok kesimin tek olarak oynadığını bildiğim ancak o gün icin beklenen koşusunu yapamayan, bugün bana göre daha uygun rakipleri arasında, kendini daha iyi taniyan binicisi nezaretinde 8-ILDIR RÜZGARI benim BANKOMDUR.

3.AYAK: Yine zorlu yarışta benim öncelikli tercihim süratli gecmesi muhtemel koşuda sonlardaki ataklarıyla 2-KORALAY.. Sonrasında sırasıyla istikrar yakalayan ve seriye bağlayan 5-IŞKINAT, yine sonlarda yapacağı ataklarla 3-KUTLUERİN OĞLU, startta cok fazla oyalanmadığı takdirde 6-EXCALIBUR, önde bugün çok rahat kalacağını düşünmesemde artık biyerlerde direnerek yarış bitirecek kıvamda olan 4-RUAT yazıp bekleyelim. Bütçesi olanlar Hepsi yapabilir..

4.AYAK: Dişilere ait Şartlı4 koşuda, normal şartlarda bu grupla uzaktan yakından alakası olmadığını düşündüğüm, ancak uzun mesafe deneyimi olmaması kafamda soru işaretleri oluştursada 1-VELİAHT BETÜL yinede kazanmaya yakın. Alternatif Tek değerlendirilebilir.. Ancak ben mesafede dezavantaj yaşayabilir düşüncesiyle eküri destekli, uzun mesafeleri seven 2-PART OF ME yazacağım..

5.AYAK: 103 günlük arası olmasına rağmen çalışmaları eksiksiz olan sevdiği pist ve mesafede 5-AUBERON ilk tayımdır. İstanbuldan gelen ve kaba kumu daha iyi yapacağını düşündüğüm 6-CEBERTAY ilk rakibidir. Kazanamasada iyi durumda olan ve heran fotolayabilecek potansiyele sahip 3-KÜLÜNK RÜZGAR, pisti seven 2-ZULFO KİRVE yazıp geçeceğim.

6.AYAK: Günün bir diğer zorlu koşusunda Ankaradan gelen ve son sert rakipleri arasındaki koşusunu ölçü almadığım, kısalan mesafede 6-BATINHAN ve henüz maiden olsada heran koşu kazanabilecek forma sahip 9-KAFKASOĞLU’nu ön planda tutsamda, kalabalık tutacağim koşuda rakipler şablonumda olacaktır..

ALTILI TAHMİNİM

8-7
8 ILDIR RÜZGARI
2-5-3-6-4
1-2
5-6-3-2
6-9-3-5-4-2-13

Bol Şanslar..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..