Ana Sayfa / Tahminler / 19 HAZİRAN 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)
bursa altili tahminleri

19 HAZİRAN 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: İlk yarışında 1.05 ganyana koşan, ancak beklentilerin altında kalan, bu kez daha hazır gireceği koşuda ekürisininde destekleriyle 8-HAN KUTLU ilk sıradan yazalım.Ancak yine ilk yarışına göre derecesi daha iyi olan ve seri olması dikkate değer, biraz avans alması durumunda bitirebilecek olan 7-ERAYŞE ikilisiyle ilk ayağı geçelim. Burda bomba arayanlar olumlu çalışmalarıyla farklılaşmaya başlayan 5-ELLİBEŞİ mutlaka değerlendirmelidir..

2.AYAK: Günün zor yarışlarından. At yazmaya başlarsak baştan son kadar doldurmak zorunda kalacağız. Oyüzden riski bu ayaktan alıp, geçmeye çalışacağım. Son yarışında birçok kesimin tek olarak oynadığını bildiğim ancak o gün icin beklenen koşusunu yapamayan, bugün bana göre daha uygun rakipleri arasında, kendini daha iyi taniyan binicisi nezaretinde 8-ILDIR RÜZGARI benim BANKOMDUR.

3.AYAK: Yine zorlu yarışta benim öncelikli tercihim süratli gecmesi muhtemel koşuda sonlardaki ataklarıyla 2-KORALAY.. Sonrasında sırasıyla istikrar yakalayan ve seriye bağlayan 5-IŞKINAT, yine sonlarda yapacağı ataklarla 3-KUTLUERİN OĞLU, startta cok fazla oyalanmadığı takdirde 6-EXCALIBUR, önde bugün çok rahat kalacağını düşünmesemde artık biyerlerde direnerek yarış bitirecek kıvamda olan 4-RUAT yazıp bekleyelim. Bütçesi olanlar Hepsi yapabilir..

4.AYAK: Dişilere ait Şartlı4 koşuda, normal şartlarda bu grupla uzaktan yakından alakası olmadığını düşündüğüm, ancak uzun mesafe deneyimi olmaması kafamda soru işaretleri oluştursada 1-VELİAHT BETÜL yinede kazanmaya yakın. Alternatif Tek değerlendirilebilir.. Ancak ben mesafede dezavantaj yaşayabilir düşüncesiyle eküri destekli, uzun mesafeleri seven 2-PART OF ME yazacağım..

5.AYAK: 103 günlük arası olmasına rağmen çalışmaları eksiksiz olan sevdiği pist ve mesafede 5-AUBERON ilk tayımdır. İstanbuldan gelen ve kaba kumu daha iyi yapacağını düşündüğüm 6-CEBERTAY ilk rakibidir. Kazanamasada iyi durumda olan ve heran fotolayabilecek potansiyele sahip 3-KÜLÜNK RÜZGAR, pisti seven 2-ZULFO KİRVE yazıp geçeceğim.

6.AYAK: Günün bir diğer zorlu koşusunda Ankaradan gelen ve son sert rakipleri arasındaki koşusunu ölçü almadığım, kısalan mesafede 6-BATINHAN ve henüz maiden olsada heran koşu kazanabilecek forma sahip 9-KAFKASOĞLU'nu ön planda tutsamda, kalabalık tutacağim koşuda rakipler şablonumda olacaktır..

ALTILI TAHMİNİM

8-7
8 ILDIR RÜZGARI
2-5-3-6-4
1-2
5-6-3-2
6-9-3-5-4-2-13

Bol Şanslar..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..