19 HAZİRAN 2017 BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

ERAYŞE; Yarış hayatının ilk startında güzel bir ikincilik elde eden safkan o gün koşulan diğer maiden koşudan daha iyi bir derece elde etti. Buda eğer ki o grupta start alsaydı bu dereceyle maidenden çıkmış olacaktı. Bugün aynı performansı sergilerse maidene veda eder. Aksi durum olursa devreye girebilecek isimler şablonumda.

SONIC BOOM; Aslında çok beğendiğim bir safkan lâkin sürekli binicisi değiştiğinden bir türlü istenilen performansı ortaya koyamıyor. Sürekli yanlış stilde koşturulan safkan eğerki bugün başarılı bulduğum binicisi tarafından son 400’de teşviğini kuvvetlendirirse fotoyu önde geçer. İlk olarak tek atmayı düşünüyordum ancak yine farklı bir stilde koşar başarısız olur diye riske edemedim.

PART OF ME; Sürekli tabelada gezinmesine rağmen bir türlü fotoyu önde geçemeyen safkan bugün hem koşunun temposunu hemde binici faktörünü göz önüne aldığımızda güçlü rakibi VELİAHT BETÜL‘e rağmen fotoyu önde geçmesini bekliyorum. Rakibi çok güçlü olsa da ve aynı binicisiyle son koşusunu kazanmasına rağmen ben safkanı iyi idare edemediğini düşünüyorum. Buda şartları bugün PART OF ME lehine çevirecektir.

ÇEBERTAY; İlk startını sermayeli birincilikle süsleyen safkan sonraki koşularında ise rakiplerinden ve pistten etkilendiği için etkisiz kalmıştı. Bir süre geri alındıktan sonra bugün dahada etkili olabileceği piste çıkıyor. Daha öncede belirttiğim gibi ARACI ekürisine mensup safkanların bende yeri ayrıdır. Adamlar yetiştiriyor saygı duymak lazım. Bugün her nekadar rakipleri güçlü olsada sürpriz konumda bulunması ikramiyeye katkı sağlayacak safkanın kazanmasını bekliyor riskli olmasına rağmen banko olarak öneriyorum.

ARASLI; Gruptan çok farklı bir yapıya sahip. Güzel bir performans çizgisi yakalayıp son iki koşusunda etkisiz kalınca sahipleri tarafından muhtemelen sorunları sebebiyle geri alındı. Kısa bir süredir start almamış olasa da kalitesiyle fotoyu önde geçebilir.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : 7.8.11.1
2.AYAK : 4.1.8.3.6.7.5.12
3.AYAK : 4.5.2.7.3
4.AYAK : 2
5.AYAK : 6
6.AYAK : 2.1.3.6.8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet28

Bol şans Ramazan

COMMANDANTE

bol şanslar Ramazan bey :) bende bizim whatsapp grubuna uyanın orjin güzeli ERAYŞE koşuyor diye msj atmıştım geçilmesi büyük sürpriz olur bana göre

COMMANDANTE

Dün kurgu hatasından beşte kaldım beşinci ayaktan yattım kuponu gönderiim dedim ama gönderilmio :)

BARIŞ

Ben KÜLÜNK RÜZGAR ve VELİAHT BETÜL ün geçilmiyeceği kanaatindeyim

7
0
Tahmin paylaş.x
()
x