Ana Sayfa / Tahminler / 19 HAZİRAN 2015 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

19 HAZİRAN 2015 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1. Ayak Süratli geçmesini beklediğim koşuda grubun ayağına en seri ismi olan (7) OĞLUM ÖMER koşuya tempo veren isim olup beyaz bayrak ayna yarışı yapmaya yakın duruyor. Grubun en etkili sprinter safkanı olan (2) GREEN BARON ve bu yarış bambaşka bir kimliğe bürünmesini beklediğim (4) NEYMAR yazacağım.

2. Ayak Sonunda stiline göre çok uygun grup yakalayan (2) SÜNNETÇİ BEYİ ayağına gelen bu fırsatı değerlendirmesini bekliyorum favorimdir. Bu safkana rakip olarak (3) TAKASHIMA, (1) TIME ATTACK, (4) HAKUNA MATATA, (8) ALFA KIZI, sonrasında ise (10) İRLANDA KARTALI ve (9) EL MİRADOR yazacağım.

3. Ayak Sürpriz sonuç beklediğim koşuda (2) SANCAKGÖR favorim olmayı hak ediyor. Farklı bir yarış beklediğim grubun kalite isimlerinden (9) BAHTIŞAHANE, istikrarlı yarışlarıyla (1) AKOĞUZ, etkili sprintini tutturabilirse (4) DENİZERİ, inatçı kimliğiyle (3) CERRAH ve sonrasında (6) SABIRLICAN sürprizde ise (7) AKGİRAY yazacağım.

4. Ayak Yarış hayatının ilk startında sizlere banko önerdiğim kazandığı yarışında ileriye dönük sinyaller veren (3) RUAT net favorimdir. Bu safkana rakip olarak formda (2) KIRDENİZ sürprizde ise son yarışlarında favori olup bu yarışta plase olan (5) TORAMAN yazacağım.

5. Ayak Son 2 yarıştır takibimde olan gruba baktığımda kendisi kadar seri bir ismin olmayışı da beni bu safkanı banko önermeye itti diyebilirim. ASİ RÜZGAR önlerde yürümeyi seven bir safkan lakin (3) AYLİŞKO'nun temposuna ayak uydurabilecek kadar güçlü olduğunu düşünmüyorum. Gerilerden gelebilecek bir safkanda göremediğim grupta starttan çıktığı gibi yarışı kazanmasını bekliyorum BANKOMDUR.

6. Ayak Her yarışında farklı bir kimliğe bürünen her yarışında performansının bir tık üzerine çıkan (2) YAMAK TAY bir kez daha kazanamaya yakın BANKOMDUR.

ALTILI ŞABLONUM : 

1. Ayak : 7,2,4

2. Ayak : 2,3,1,4,8,10,9

3. Ayak : 2,9,1,4,3,6,7

4. Ayak : 3,2,5

5. Ayak : 3 TEK

6. Ayak : 2 TEK

ŞABLON TUTARI : 26,46 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Özcan
Ziyaretçi
Özcan

Bol şanslar…

OZAN BOĞURCU
Ziyaretçi
OZAN BOĞURCU

CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ….

YORUMLAR…

1.AYAK= FAVORIM… BUSSINES MAN,,(1),, ÇİME YATKIN OLAN.. GREEN BARON,,(2),, SERT RAKİBİ OLACAKTIR… OĞLUM ÖMER,,(7) İHMALE GELMEZ.. RAZİYE ANA,,(10),, HANİMUN,,(11) SÜPRİZE VERİLEBİLCEK İSİMLERDİR…

2.AYAK= FAVORIM… TAKASHIMA,,(3),, BOMBOŞ KİLOSU İLE… İRLANDA KARTALI RAKİBİ OLACAKTIR… WHITE LAYD,,(7) SONLARDA KUVVETLİ BİR SPRİNT ATARAK KOSUYU KAZANBİLİR… SON OLARAK HAKUNA MATATA,,(4),, VE… TİME ATTACK,,(1),, BU KOSU İÇİN YETERLİ OLACAKTIR…

3.AYAK= KARIŞIK VE SUPRIZE ACIK BU KOSUDA SIRALAMAM… BAHTIŞAHANE,,(9),, DENİZERİ,,(4),, ONURLUCAN,,(11),, AKGİRAY,,(7),, AKOĞUZ,,(1),, CERRAH,,(3) YETERLİ GÖZÜKÜYOR…

4.AYAK= KARACABEY KOSUSUNDA… JOKEYİ S.KAYA İLE START ALACAK OLAN… KIRDENİZ,,(2) BANKOMDUR.. RAKİP ARAMAK İSTEYENLER… TORAMAN/AMANKAYA,, (5/7. YETERLİ OALCAKTIR..

5.AYAK= FAVORIM.. ASİ RÜZGAR,,(2),, DIR… RAKİPLERİ SIRASIYLA… YUSUFHAT,,(1),, GALLOPING RİVER/GALLOPING SEVGI,, CİKOK GIRL,,(4),, ROYAL HIGNESS,,(8) YETERLİ OLACAKTIR…

6.AYAK= GÜNÜN SON KOSUSUNDA SIRALAMAM… LÜTFİ BEY,,(1),, YAMAK TAY,,(2),, FINISHER,,(7),, CANCANBEY,,(8),, YOLKESEN,,(16),, YETERLİ OLACAKTIR…

ALTILIM…

1.AYAK=1,2,7,10,11
2.AYAK=3,7,4,1
3.AYAK=9,4,11,7,1,3
4.AYAK=2 BANKO 5/7
5.AYAK=2,1,4,8
6.AYAK=1,2,7,8,16

KUPON TUTARI= 125 TL
BOL ŞANSLAR DİLERİM…
OZAN BOĞURCU…

Sedat
Ziyaretçi
Sedat

Emeğine sağlık by Creed

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

Gelsin gelmesin 10 numara kupon olmuş. Ben tek farkla TORAMAN tek atip son ayak 5 at giricem. Bol şans.

Oruç
Ziyaretçi
Oruç

Bursa 5 ayak 5 tek

Ahmet Ziya
Ziyaretçi
Ahmet Ziya

Bol şanslar Creed
Güzel kupon inşallah bugün şanssızlık peşini bırakir ;)

Yazar: Bycreed

Bycreed