ankara at yarışı tahminleri

19 EYLÜL 2020 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (RISING)

ANKARA

5.KOŞU: Son koşularında formunda ilerlemeler olduğunu gösteren 9-MEZZO SOPRANO favorim. Öndeki temponun içinde yer alacak 7-BOEL uygun tempoda giderse virajdan sonra bu rakiplerine dayanabilir.12-PRENSES GODA, 2-SOUR TIMES ,3-SIN , 4-BOUDICCA koşuda şans bulabilecek diğer safkanlar.Startta çok oyalanmazsa 8-ORPHAN GIRL koşunun sürpriz ismi olabilir.

6.KOŞU: 3-SAVAŞ BEY , 5-STOPPER , 7-CORCASISTA , 8-KEEP ON DREAMING ve 11-MIA VICTORIA ayrımsız olarak yazacağım isimler olacak.

7.KOŞU: Bu rakiplerinden üstün olduğuna inandığım 6-KALAGAY bankomdur.

8.KOŞU: Seri safkanların yüksek tempoya çıkaracağını düşündüğüm koşuda etkili sprinti ile 2-TUANAHANIM kazanmasını beklediğim isimdir. 1-KÖÇEK rakibi olarak gördüğüm isimdir.

9.KOŞU: Kumda henüz geçilmeyen 2-SPENCER diğer bankom olacak.

10.KOŞU:  Sonlarda etkili gelen 10-OLINDA maidenda fazlasıyla kaldı, bugün veda edebilir.12-TOUCH OF CLASS , 5-TANAKA , 1-EROS DIAMOND ve 3-KING ATLAS rakipleri olacaktır. 8-HEAVEN’S GARDEN koşunun sürpriz ismidir.

 

ANKARA II

1.AYAK: 9,7,12,2,3,4,8

2.AYAK: 3,5,7,8,11

3.AYAK: 6

4.AYAK: 2,1

5.AYAK: 2

6.AYAK: 10,12,5,1,3,8

Kupon bedeli: 24,50 TL

Yazar: RISING

guest
108 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aksacli

Harikasın rising.. hakkın ödenmez…

Buca06

Sevgili RISING elinize sağlık, bol şans üstadım…

admin

Bugün de siteyi kurtardığın için herkes adına teşekkür ederim Rising ;) Bol şanslar.

Hüseyin

ANKARA 1. Altılı
1) 6
2) 5,3,1,9
3) 1,4,5
4) 1,2,3
5) 7
6) 11,5,3,8,7

2.Altılı
1) 7
2) 11,5,3,8,7
3) 1,5,6,9
4) 1,7,9,2
5) 2
6) 1,10
Bol şanslar.

ihatar

Sevgili RİSİNG, Güzel İnsan emeğine yüreğine sağlık. ???

Yazmazsam içim rahat etmeyecek. Ne istiyorlar yarışseverlerden. Alay eder gibi birkaç gün 14-15 lira veren sonuçlar çıkardılar. Hadi beni geçin Sevgili derince, O Gemi Admin,… daha başka dostlar programa bakınca para verir dediler ama onlar yarış severle dalga geçer gibi altı favoriyi getirdiler. Sevgili O Gemi yaptığı kuponu misli yapsa( ikişer at F-P) böyle sonuçlar çıkar miydi.

Ya bizden ne istiyorlar; bizler Anadolunun gariban çocuklarıyız. Yamalı çorap giyip konu komşu veya akraba çocuklarından gelen önlüklerle okula giden, küçülünce bir başkasına verilen önlük le.

Yetmedi mi yarış severe kurdukları tezgahlar. Bunları görünce uzun bir ara vermeye karar verdim. Belki de hiç oynamam bir daha. Site bizim mahallemiz mahalleden bir yere gitmiyorum takibe devam. Sevgili Adminin dediği bir şey vardı süper mi sayısal mı tam hatirlayamadim birine yapılan zammı geri aldirmisti oynayanlar demişti Admin. Bizler birlik olamıyoruz. Adamına göre değişen yarışlar, vs, vs,… Bu yazdıklarıma karşı çıkanlar da olabilir o da başım üstüne.
En güzel günler, en güzel geceler hepimizin olsun. Şans hepimizden yana olsun.

temmuz06

evet ihatar ..bazan raydan çıkıyor dümenciler..bence güzel yorum.

ihatar

Eyvallah Dostum yazmadiklarimi da sen dile getirmişsin eksiği var fazlası yok????

Ahmet29

İhatar kardeşim 35 yıldır yarış oynuyorum ne dediğini anlayamadım 15tl verdiler az para veren sonuçlar yaptılar falan diyorsun ya kim bu meblağları veriyor ayarlıyor ?öyle bir müessese varda bizmi bilmiyoruz yarışınpara verip vermeyeceğini o gün gelen atlar belirler başkası bilemez sen öyle bir anlatmışınki yarışı kaç para vereceğini birileri belirliyo biz boşa bulacaz diye uğraşıyoz sonucu çıkıyor ben böyle şeylere inanmıyorum sana ve tüm mahalle sakinlerine bol şanslar

ihatar

Ahmet. Kardeşim günlük yarış sonuçlarına bir bak günlük yarışlarda kulvar numara veya kulvar kulvar numara numara( örneğin birinci ayak 5 kazanıyor 3 numaralı kulvardan çıkıyor bir sonraki ayağı üç numara veya 5. kulvardan çıkan veya 5 kazanıyor. Bu üç beş yarış olsa anlaşılır ama 1000 koşudan en az 500-600 ü böyle bitiyorsa bunda birşey ararım. Ha at nihayetinde canlı yarış içinde sıkıntı yaşar sakatlanir binicisi düşer eyvallah ama kurgulanmış oyunların olduğunu düşünüyorum. Bu benim düşüncem kimse buna katılmak zorunda değil. Dünkü İstanbul birinci altılı ilk iki ayak= Dünkü Bursa Startay, Serdengeçer- Hastikaga. Ozakbey Süveyş örnekleri yakın örnekler eskilerden daha cikarabilirim. Bunu ben haklıyım demek için anlatmiyorum. Ben böyle düşünüyorum diyorum. Oyun oynarken ben bu durumları da dikkate alırım diyorum bu kulvar numara meselelerinin tesadüfi olmadığını düşünüyorum eğer geriye doğru siz de bir bakarsanız daha net görürsünüz. 1987-88 li yıllarda sahanın içinde neler yaşandığını da bizzat gören biri olarak bunları söyledim. En basiti üç kardeş at biniyor aynı yarışta deve dişi gibi atlarin yanında en olmayacak en küçük kardeşin bindiği at geliyor. Ha oynama o zaman diyeceksin haklısınız. Ama meret sigara bağımlılığı gibi ışte. Yukardaki yazılanlar beni bağlar eğer yazdıklarım sizi uzduyse özür dilerim. Size de bol şanslar dilerim kalın sağlıcakla.

demirfaruk

RISING EMEGINE SAGLIK,BOL SANS
6…2.8.9.12
3
6.1.5.8.9
1.4.3.6.
2
10.3.2.12.7

Wolkiii

Maksat yorum yazmak olsun diye bir site oldu burası yalan yok. Zaten tüm yorumların yüzde sekseni. Bol şans, teşekkürler sana da teşekkürler eline sağlık senin de eline sağlık saygılar sevgiler pış pış pış.. Birinci altılı altılı değil mi niye yorum yok?yorumlarda yüz lirayı geçen bir altılı neden hiç tutturulamıyor mesela. Siz ne istiyorsanız yapıyoruz reklamlara da tıklıyoruz. Gerekirse para da veririz ama derece ile galop ile jokey ile ilgili özenli yorum bekliyorum.sahadan hiç mi tanıdık yok. Herhangi bir atın sakatlığı sorunu bişeyi var mı yok mu arada böyle bilgilerde verin lütfen. Sadece kazanmasını bekliyorum demeyle olmaz neden kazanmasını bekliyorsun v. s v. s. Neyse iyi çalışmalar

admin

Bu site yıllardır yayında, para istemeyi bırak reklamlara tıklayın şeklinde bir talebimiz olmadı, teklif edene de yapmayın dedik. Çapulcularla karıştırıyorsunuz. Bu site en aktif halinde iken bile törpülediniz yazarları, ortada verilen emeği görmediniz, onlarda ufak ufak yazmayı bıraktı. Hem sömürdünüz hem çemkirdiniz. Yüz liranın üstünde kupon tutacak mantığındasınız, size cevap yazmak boşa aslında. İnsanların selamlaşmasından bile rahatsız olacak durumdaysanız burada hala ne işiniz var?

admin

Bir de işi gücü bırakıp sahaya inip bilgileri burada paylaşacağım. Onu bile yapsak doyumsuz kalırsınız. Mustafa’ya yapılanlar ortada.

Kargon

Böyle kişilere cevap vermek bile beyhude bence gitsin paralı sitelere sahadan haberler alsın.

Falcon06_66

Çok haklısınız bizler at yetiştiricisi olarak şunu konuşuruz atım birinci olacak saha inmek demek sadece saatçiler in tuttuğu notlar v.s.birde Sabah çalışan atın galobunu gören bilen saatçi,apranti, ahır ekibi ve ortada dolaşmaya başlayan fısıltılar.Ayrica özel çiftliklerde saklanan ganyan basılacak atlar v.s.Atin galobu güzel olur yarış saatinde ağrısı olur,hayasi çeker, bağırsağı gaz yapar,sinir yapar v.s..şimdi ekibi arıyorum durum nasıl iyi abi inşallah,aslında bunu bütün ahırlar aynı şekilde yaşıyor.Ben Mustafa’yı da buradan izliyorum küçük kupon güvendiği duyduğu atı yazıp bekliyor.olay bu.yaris koşana kadar bizde bilmiyoruz yani.Birde elindeki hamur önemli sonucda fırına giren ekmek olup çıkıyor fakat tadlari değişiyor.çok yazacak şey var.Artik at sahipleri atım kazansın diye elinden geleni yapıyor.Buda sürprizleri doğuruyor.Tabi azda olsa saklanan üzerine ganyan oynanan dolaplar var elbette.kisacasi ben bu siteyi uzaktan takip ederim bakarım,, yönetim çok iyi niyetli ben üye bile değilim,, geçenlerde reklam konusunda üyelerden birisi tıklıyorum siteye faydam olsun diye yazmış,adamının cevabı güzeldi gerek yok tiklaminiza diye….Fakat burası bir yorum sayfası canlı olanlar sahada onlarında canlı olarak problemi olan var v.s.Ayrica neden paralı siteler var çünkü saatçi takımları ve içerdeki kulakları.Sonucda ortada bir parasal oyun var mazallah.Elestiri ve tebrikler olacaktır ben site yönetimine ve üyelerine başarılar diliyorum.Bundan sonra İzmir ve Ankara yarışlarında sağlam duyumları paylaşacağım.bol şanslar..

Mustafa 1324

Yorumunu okudum çok güzel özetlemişsin olayı mesela bilmez çoğu kişi yarıştan saatler önce iğne vurulur ve bu iğneler safkanda müthiş değişim yapar o yüzden farklı koşar buda son dakika bilgi olarak gelir ama 6 lıda fayda etmez sonra burayı tjk patlattı der sanki tjk oyun oynuyor kurum parasına bakar sadece.
Birde özellikle bursada saatçilere zerre güvenmeyin doğru yazmıyorlar kedindilerine saklıyor lar nede olsa para var işin ucunda zaten çoğunu alakası olmayan atları tanımayan insanlar tutuyor

Falcon06_66

Sevgili Mustafa sen camiada olduğun için konuşmadan anlarsın hepsinide biliyorsun zaten bursa konusunda haklısın Ankara’da eski dostum rahmetli yılmaz baç kardeşim vardı işi saklanan atları bulup dergisinde yazmakti insanlar kazanınca mutlu olurdu.Nur içinde yatsın ondan sonra göremedim,,Yani oyleside var arapibo gibi beyaz deyip siyaha para basanda,,,Onun için biraz bilgi biraz şans biraz takip gerekir bu işe gönül verdiysen diyorum hazır kupon bekleyen bilmezler,,,bol şanslar.

Mustafa 1324

Rısıng bursada isim vermeyeceğim ama bi abimin 2 atı var geçen ay kadir ile biri istanbul kv de olmak üzere biride bursada diğeride maiden yarış aldı ama pandemi çok zorladı bide biri sakatlandı seyisine bu ay maaşını bile veremedi gerçekten zor meslek at sağlıklı ise 7 bin en az masrafı var bide arıza gösterirse o zaman gücün yeterse işte aylık 20 bulur

Falcon06_66

Aynen sevgili kardeşim çekene sor derler ya girmekde çıkmakda mesele herkesin işi rast gitsin diyelim ,,,

trev73

35 yılı önce at yarışı ile tanıştım, Bu tür siteler ise son 15-20 yıl içinde yavaş yavaş çıktılar. Hemen hepsini gezdim, hala arada sıkılınca gezerim. Hiçbirisine yazmadım, ama yorumları okurum. İlk defa bir sitede ağır çoğunluğun evde büyükleri ile sohbet eder gibi saygı, nezaket ve iyi dilekler ile yazışıtığını gördüm. (İstisnalar kaideyi bozmaz) Son derece iddialı, buldukları bazı atlar gerçekten etkileyici birçok site/konuk yazarın mütevazi bir şekilde çıkar gütmeksizin yazdığını gördüm. Ben de işe yarar/yaramaz ilginç bir at gördüğümde 50 yaşımda bir siteye arada yorum yaptım. Mustafa gibi iyi niyetle sahadan bildiklerini veren, Derince gibi Mehmet 28 gibi kolayca efsane olabiliecek bomba yorumcular gördüm. Son derece rasyonel yaklaşımları olan (ben de 25 yıllık bir mühendisim) görece yeni ve başarılı Raising, son derece tutarlı korkusuz Admin, Bombacı, Adrian ve adını saymadığım arkadaşları takip ettim. Bu son derece istisnai vahayı hırpalama niyetiniz, hayatta iyi hiç birşeyi haketmediğini düşünen ve herşey yolunda iken kavga çıkartan eski karımı hatırlattı. Neyse ki burada boşanmak kolay… Yorumunuz yakışmadı. Paralı üfürükten sitelerinize dönün, yapıcı değilsiniz. Herkese iyi hafta sonları. Tadınızı kaçırmayın.

OGEMI

Müthiş tespit benim bişey yazmama gerek kalmadı kıymetli Trev73??

KADİR

Şu anda cevap yazmak bile wolkii kardeşimize ödül vermek gibi keşke umursamaz olunsaydı diye düşünüyorum bu mantelite gereksiz kaos oluşturmaktan başka bişey yaratmaz

Burhan

Ankara 2 altılı
8 banko
3.5.8.10
6.8.9
2……..1
2.3.4.1.
7 banko
Herkese bol şanslar dilerim

Mustafa 1324

Herkeze merhaba bu hafta benim için çok yoğun oldu dün kafamı bile kaldıramadım. Ama dünkü ve bugünkü yorumları okudum öncelikle şunu belirteyim bu işin garantisi olmaz böyle yazan kim varsa yalan söyler para falan demiş bir arkadaş şahsıma 2 ay önce paralı siteden gel abi yaz çiz kafana göre ne kazanırsak senide ekibe dahil edelim dediler bir tek küfür etmediğim kaldı oda tanıdığım insan oldukları için paralı siteye sadece para kaptırırsın para vermeyle olmaz kimse garanti veremez hiç bir şeye bak örnek borahanbey benim safkanımdı 60 lira ganyanla kazandığında altılı devir yaptı ben kendi safkanımdan 5 te kaldım kendi atım yok bilemezsin at koşar kazanır geçen hafta ki brave aır gene örnek vereyim yamanlar beyi bursada koşuyor üstünde karataş biz sahada oyun yaptık 4 ortak isimlere bak ö.canalat s.demir bunlar kurtelin baş ant. Diğeri bursa sorumlusu ben ve brom mustafa bizde yamanlar beyi tek kazanan at kurtellerin atı Mustafa çiçekle biz gene 5 te kaldık ama hepimiz şaşırdık seyisi abi bizi zorlmayın bizden bişey olmaz dedi ama at kazandı bazı zamanlar safkanlar değişiklik gösteriyor mesela bugün mevsim 600 sptrintinde 36 yaptı bursada bu hafta kimse yapamadı bunu geçtiği atlar dün bursada startaya burunla kaybetti ama yarışta değişiyor kenter kazanması lazım ama değişiyor sahada sahada koşan safkanların ya sahiplerini yada ant tanırım hepsinle sohbetim vardır %80 tanırım ama tanıdıkla olmaz bu iş kimse yoğurdum ekşi demez birde sana 6 lı vericem diye kalkıp 50 kişi aranmaz kimse rahatsız edilmez benim şahsi telefonum sürekli sessiz dedir diğer telefon numaram sadece ailemde vardır yarış zamanı hiç susmaz telefonum kaç kere bu site ne oyunlar verdi ben buna şahit oldum ama herkez her oyunu bilemez boşuna sitem etmeyin heleki böyle olmaz DEMEKKİ DOĞRU YOLDA bu site aynen devam edin derim sevgili admin ve rısıng bombacı adrian comandantte aynen devam güzel işler yapıyorsunuz ben buranın samimiyetini ve doğruluğunu sevdiğim için burada yazıyorum mesela avcı gardaşım bilir ortak watsap grubumuzda vermiyorum çoğu zaman oyun ama buraya atıyorum elimden geldiği kadar bide bu işin 100 liralık oyunla alakası yok 3 tekle azatkuşu. Winstarwin.sado by sado ile 4.20 lira kuruşa 325 binde aldım 3 tek le 94 senesinde tek başımada aldım ama 600 liraya 3 te kaldığımda oldu geçen ben veridm bursa oyunu 30 lira idi 3500 verdi geçen buradan bi arkadaş iyi para aldı yanlış hatırlamıyorsam kimse elinize alın oynayın diye 6lı vermez az sen takip edeceksin bunları yazacak kadar çok biliyorsan demekki 6 lı oynamayıda biliyorsun kendin oyna bak bu ismi not et dün koşacaktı küçük bi sıkıntı yaşadı yarıştan çıktı ama koşsa idi kazanırdı
Şirin urfalı arkadaşım atı bursada saklanan at hiç koşmadı bu at sahadan kimse yokmu demişsin sana bu atı paralı siteler vermez allah razı olsun desen yeter
P. Tesi son kez mevsim bu işi ile kenter yapar heleki kumda
Bide demişsiniz arızalı atları kimse yokmu yazacak kaç kere yazdım burada arızalı atları belliki karalamak için buradasın
Burada adana zambağı dün düzlükte dili boğazına kaçtı o yüzden kazanırdna düştü bir sonrakine dil bağı alacak bak buda sahadan bilgi neyse çok çok uzun oldu bugün işim yok kel aynak biraz yazayım dedim siz yazın ben daha çok bozarım sizi sıkmayın canınızı

Aston

O altilida bende beste kaldim mustafa dorduncu ayakta biri tek attim ekuriler geldi

Kargon

Ya arkadaş canınızı sıkmaya demez bu işi biliyorum diyen en çok kaybedenler. Dün adana zambagina ganyan bastım kaybettim bu kadar basit yarın kossa yine basacagim kalem yazmassa altılı bulunmaz ben bunu bilir bunu söylerim emeğine sağlık. Watsap hattiniza naçizane girmek isterdim.

Mustafa 1324

Merhaba ben burada pay ediyorum oynadığım ve duyum olduğu zaman oraya çoğu zaman yazmıyorum bile

Veysel

Sen adamsın mustafa abi kalemine yüregine saglık ne güzel özetlemişsin

aksaçlı

Buradaki dostların,(Başta admin),Dürüstlüğüne ve Samimiyetine inanıyorum…Çok iddialı söylemlere kulak asmıyorum.. ama. derinceyi unutmuyorum..Bir atı tanıtırken, “Ben kuponumda tek atacağım,siz de bulundurun” demişti..hem 7 li plase se hem 6 lıda tek verdim..yüksek ganyan ile geldi..atyarışı hayatımın en yüksek ikramiyesini aldım.4.900 tl…Hamasi söylemleri ciddiye almamak en güzeli.. Haaa. Bu site de 4 tane de at nalı kazandım…unutmam…

TOMMY SHELBY

ANKARA 1.ALTILI
7,2,3,4,6,5
9,2,3,4
4,1,5
1,2
2,5
11 MI VICTORIA

ANKARA 2.ALTILI
8,1,4,2,3,5,7
10,7,8,3,5
1,5,3,6,8,9
1 KÖÇEK
2,6
10,12,1,3

Yücel

Tommy 1 altılı son ayak 11 tek 2 altılıda11 hiç yok lütfeh milletin aklıyla alay etmeyin doğru dürü.s tahmin yapın.

admin

Ekürisini yazmış.

Yüce

Admin orda 11 tek atmışsa 2. Alt

Yüce

2 altılıdada ekürisini tek atsın

admin

Herkes bi talepkar, birisi yazar bul diye emreder birisi verilen kupon biçimini beğenmez. Sayısal loto mu bu ekuriyi ayiramiyorsan oynama bu oyunu.

Metin

Herkese merhaba Mustafa abi sana a katılıyorum bu işi bilen yok ben kupon yaparken derece galop orjin son yarışları üstüne kurarım oyunu siteye de her kupon yapışımda bakarım iyi tahmin iler var ücretsiz site inanın bulmak zor yıllardır takip ederim burayı mesajla bombacı sayesinde 2 sene olucak sanırım en az 1 000 TL aldım ben ufak oynarım bütçeyi sarsmıyacak.1995 yılından beride altılı oynarım yaşım 38 sahada bir çok kişi ile tanıştım antrenör seyis jokey apranti bir çok kişi ama sormadım hep kim gelir diye takip çok önemli dediğim gibi ücretsiz tahmin veren en iyi sitelerden biri burası iyi günler…

Menderes

1. Altılı Ganyan Tahmini.
1.AYAK: 4,6,3,2
2.AYAK: 1,3,5
3.AYAK: 4,5,1
4.AYAK: 1
5.AYAK: 9,8,5,2
6.AYAK: 8,11,3

Bahis: 288 Tutar: 20.16 tl

2. Altılı Ganyan Tahmini.
5.AYAK: 9,8,5,2
6.AYAK: 8,11,3
7.AYAK: 6
8.AYAK: 1,2,3,4,6,7
9.AYAK: 2
10.AYAK: 1,2,3,5,7,10,12

Bahis: 504 Tutar: 35.28 tl
Herkese Bolşanslar.

Rasit.beyaz.

o.yorumu.yapan.arkadas.kimse..gelsin.beni.bulsun.parayla.oyun..alanlarin.halerini.görsün.zamaninda.bizimde.atlarimız.vardi.yetiştiricisi.oldugumuz
Atilabey.eskalibur.dahadavar.tjkya.girib.bakabilirsiniz.bursada.kosardik.oarkadas.sacmalamis
Kisacasi

Abbas

Exalbur n çok ekmeğini yedik emeğinize sağlık

Rasit.beyaz.

Bizde.cok.yedik. sag.olasin

derince

Eleştiri yapıcı ise alıp baş üstüne, değilse Atiye şarkısındaki gibi gideni sallla..

Ankara 1

— son yarışlarıyla forma giren uygun kilolu jacobin bankom

–3569214

— hepsi

–123

–uygun grup ,çok uygun kiloyla 3 sin bankom

–11-342758

Keyifli günler..

Turgay

2.koşuya kisos var onuda eklesen olmazmı.

aksaçlı

derince.. sin için teşekkürler…

gökhan

mustafa abi bugün için ank1 altılı yorumun olacakmı bekliyelimmi :)

Mustafa 1324

Oyun yapıcam bi kaç dostu aradım geri dönüş olmadı daha olursa buraya atıcam olmazsa kendi oyunum diye atıcam

gökhan

tamam abi beklemedeyiz sağolasın

stalingrad

gereksız gereksız cumleler kuruyorsunuz walla. ozenlı yorum 30 yıllık atcıyım yok su kadar kazandırdım yok sundan dolayı … neyın yarısını yapıyorsunuz kı ? :)) yapın yorumunuzu okusunlar begenırlerse tumden yatırırlar yok begenmezlerse yorumlarınızın bellı kısımlarını alır kupona eklerler .100 tl ye herkes altılı tuttursa hergun buraya nıye yazsın gıder bayıye hergun parasını alır senlemı ugrasacak.bos yapmayın oyuzden bu altılı mevzusu şanş ve his işidir gerisi boş kimisi atın ısmıne jokeyıne bakar yazar kımısı babasına dedesıne .30 ganyanlık atları tek verebılıyorsan ve verdıklerının yuzde 10nu bıle tutuyorsa sen yuksek ıkramıyelı altılıları 5 6 ayda 1 kere gene yakalarsın mevzuda bu zaten suprız atı bılmek .eglencenıze bakın .kımseyıde elestırmeyın sız daha ıyısını yapın sız yazın :))

KADİR

ANKARA 1
4,5,6,7
4
5
1,2,3,5
1,2,3,7,8,9,12
3,5,7,8,11

sivaslı

5 – JACOBIN
2.Ayak
1 – HEMEDAN
3.Ayak
1 – HIGH PRESSURE
2 – ALLORA
3 – PANCHMAHAL
4 – SUN OF DAY
5 – OSMAN BABA
4.Ayak
1 – KEREM EYLE
2 – SPEED FORCE
3 – ATICI BEY
5.Ayak
7 – BOEL
6.Ayak
2 – KNIDOS
3 – SAVAŞ BEY
4 – SOUTHERN DANCER
7 – CORCASISTA
8 – KEEP ON DREAMING
11 – MI VICTORIA

admin rising ve butun arkadaslara bol sanslar diliyorum. saygı ve sevgiler

Buca06

ANKARA -2- KUPONUM:
Sayfanın ahenk ve karşılıklı iyi niyet içerisinde devamını sağlayan başta admin, RISING olmak üzere diğer yazar/yorumcu arkadaşlara emekleri için yine teşekkür ediyorum, bundan sonra da etmeye devam edeceğim.
Eleştiri bile diyemeyeceğim bir yazı üzerine gerekli açıklamalar ilgililer ve diğer takipcilerimiz tarafından nezaket içinde yapılmış, şahsen farklı bir şey söylemeye de gerek kalmamıştır. Herkese sağlıklı bir hafta sonu ve bol şanslar diliyorum.

1.AYAK: 1-3
2.AYAK: 11 ** MI VICTORIA
3.AYAK: 6 *** KALAGAY
4.AYAK: 4-6
5.AYAK: 1-2-3-4-5-6
6.AYAK: 1-4-7-10

Atahan kaya

Arkadaşlar cümleten hayırlı günler ben 31 yaşındayım bu oyunu da 18 yaşımdan beri ama ufak ama büyük oynarım bu işin bileni yoktur ve hiç Bi zamanda olmadı şansı kısmeti olan bu işi en iyi bilendir kısacası şunu söylücem Mustafa abide gayet iyi cevabını verdi arkadaşın. Sizin yorumlarınız ben kendi şahsıma söylüyorum çok değerli bilmeseniz de hrycan yaşatıyoraunuz admin rising ogemi derince Mustafa1324 ve ismini sayamadığım Bi çok insan hepinize teşekkürler değmicek şeylere parmak yormayın ???

cüneyt67

Ankara 2
1.ayak:(1’2’4’5’7)
2.ayak:(3’5’7)
3.ayak:(6’9)
4.ayak:(1’4’5’6’7)
5.ayak:(2)
6.ayak:(10)

Bol şanslar

Mustafa 1324

Ankara 1
3.4.6 isteyen 2 ile 5 de ilave etsin ben yazmıyorum kazanırları var 1 de ciddi bi kanama var belli olmaz gene çıkar alır
3 tek rakipleri 1.4.6
4 5
1 2
Hepsi
3.5
Benim şahsi oyunum dur yatarsak 2 ye kısmet artık

Onur

Merhaba Mustafa bey İzmir yorumlariniz olucak mi? Olucaksa erken paylasim yaparmisiniz .Teşekkürler

Faruk Kahraman

Bol Şanslar Rising…

Anıl

Aynen arkadaşın dediği gibi bu iş his işi benim arkadaşım tek başına bildi nasıl bildi annesi evden çıkarken evde çiçekler varmış sardunya diye bi çiçek oğlum sardunyalara şu verdin mi diyo Oda tmm anne vereyim çıkmadan diyo veriyo cikiyo evden altılı yapmaya bi bakıyo sardunya diye at var sıfır puan tek atiyor 60 70 lira ganyanla 100 liralık bi kupon tutuyor tek başına iş bu yani.burdaki herkez bi emek veriyo saygı duyalım sevmesek bile ben en az beş yada altı senedir takip ediyorum ve de çok memnunum saygılar adminden üyesine ziyaretcisine kadar bol şans…

bypatron

Arkadaşın yapmış olduğu kendince yorumlar (eleştiri demiyorum) doğrulukla Alakası olmayan tamamen karalamak adına yazılmış yazılar burda herkes kimin ne olduğunu ne yaptığını zaten çok iyi biliyor gülüp geçiyorum sadece…

Bol Şanslar

2.Altılı Tahminim

1.Ayak Hepsi
2.Ayak 3,11,8,5,7,2,4
3.Ayak 9-Onarbey
4.Ayak 4-Güldürenkız
5.Ayak 2-Spencer
6.Ayak 12,3,1,10,7,5,2

41,16 TL

kumarbaz16

Arkadaşlar selam
Ankara.1
1.Ayak-5-7-6-3
2.Ayak-3-4-1-2-5
3-Ayak-5-1-4
4-Ayak-KEREMEYLE BANKOO (rövanşı alacaktır)
5-Ayak-9-2-5-7-1-3-6-12-4-8
6-Ayak-CORCASISTAAA BANKOO (bu kilo ile avantajlı kulvar direk öne gelip virajı 3 boy önde dönsün arkadan kimse gelemez bence kazanicak.
Herkese bol şans?‍♂️

admin

1.altılı

6-4
1-3
h
1
1-2-3-4-5-7-9
5-3-2

Mustafa 1324

Sevgili admin 5 li yaparsan ilk ayak 4 yaz derim şimdi saha daki arkadaşlar onsuz oynama dedi bilgin olsun burası 4 sonraki ayak 5 dediler ben buraya 3. 4 sonra 4.5 yaptım bol şans

admin

1-3 ikili almıştım, ikisini de düşürüp 2-4’e çevireyim. 5’li 2. altılıya bakarım.

admin

3-4’ün oranını beğenmedim :)

Mustafa 1324

Bırak bende almadım sadece 5 li yaptım

gökhan

ah be mustafa abi göremedim yazını yoksa atardım bi 20 30 sıralı..şimdi osmanbaba mı diyosun abi

Mustafa 1324

Aynen bana söylenen onlar

Helios

TJK Bilet Detayı

OGEMI

Herkese bol şans ?
TSN CE34-180B-5EC6
Koşu Tarihi 2020-09-19
Hipodrom 75. Yıl Hipodromu
Bahis türü 6’lı Ganyan
Koşu 5
Bahis sayısı 2376
Misli 1
Tutar 166,32 ₺
1.Ayak
1 – OKO MOYE
2 – SOUR TIMES
3 – SİN
4 – BOUDICCA
5 – IMOGEN
6 – PRAGYA
7 – BOEL
8 – ORPHAN GIRL
9 – MEZZO SOPRANO
11 – AFBRİ
12 – PRENSES GOLDA
2.Ayak
5 – STOPPER
3.Ayak
1 – AĞAMSIN
2 – ALİBEĞ
4 – BAŞROL
5 – HEDEFİGÖR
6 – KALAGAY
7 – KAYIKÇI BERKE
8 – KÖSEF
9 – ONARBEY
4.Ayak
1 – KÖÇEK
2 – TUANAHANIM
3 – TEKKURŞUN
4 – GÜLDÜRENKIZ
5 – TRACE
6 – KIŞMASALI
7 – SELDA HANIM
8 – GELKIZ
9 – NAZARNAZ
5.Ayak
2 – SPENCER
6.Ayak
3 – KING ATLAS
10 – OLINDA
12 – TOUCH OF CLASS

derince

Sin
23456789-11
Onarbey //1256
3476125
Spencer
1_7_10_12_3

OGEMI

Şimdi Spencer düşünsün sevgili Derince güzel oldu kuponun ?

derince

Öyle. Burası ve son ayağın patlaması ile 5000 e kadar gidebilir..kendini unutturan trace bı gelse ;))

OGEMI

Ben sana burda 7 Selda Hanım getireyim dur:)

OGEMI

Acayip bi kısmetsizlik var üzerimizde Derince yaw… teki buluruz full agf biter, kapatırsın köçek gelir şaşılacak iş…ben en iyisi kendimi 15 gün nadasa çekeyim sonra dönüşte belki baktığımız açı değişmiş olur??‍♂️

ayhansn37

ankara 2 altılı

ilk ayak uygun grupta OKO MOYE BANKO
Yeterli forma ulaşan SAVAŞ BEY BANKO
124568 10
123456
GECİLENE KADAR SPENCER BANKO
123578 10 12

HERKESE BOL ŞANS

admin

1-2-3-4-5-7-8-9
2-3-4-5
1-3-4-5-6-9
1-3-6
2
2-3-10-12

SANAL

ANKARA -2-

1.AYAK: 2,4,5,6,7,8,11,1,3,9
2.AYAK: 3,5
3.AYAK: 6,5,1,8,4,10,2,3
4.AYAK: 1,4
5.AYAK: 2,1,4
6.AYAK: 10,3
134 TL
Değerli Admin, RISING ve site takipçileri;
Lafı uzatmadan olabilecekleri yazdım.
Kafam beşinci ayaktadır dikkatli olun!!!

Garsonrakıgetir

Ankara 2. Altılı
1.ayak—7 Boel tek
2.ayak—3,5,8,11
3.ayak— 1,5,6,9
4.ayak— 1,3,4,6
5.ayak— 2 Spencer tek
6.ayak— 1,3,7,10,12
Herkese bolşans. Yazdığınız ganyan olur inşallah

sivaslı

44-1FF1-5EC6 Bahis türü 6’lı Ganyan
Tarih 19-09-2020 15:16:02 Hipodrom 75. Yıl Hipodromu
Koşu 5 Misli 1
Bahis sayısı 81 Tutar 5,67 ₺
Sonuçlar ///// Durum Oynandı
1.Ayak
7 – BOEL
2.Ayak
2 – KNIDOS
3.Ayak
5 – HEDEFİGÖR
6 – KALAGAY
9 – ONARBEY
4.Ayak
1 – KÖÇEK
2 – TUANAHANIM
3 – TEKKURŞUN
4 – GÜLDÜRENKIZ
5 – TRACE
6 – KIŞMASALI
7 – SELDA HANIM
8 – GELKIZ
9 – NAZARNAZ
5.Ayak
1 – AKABBA GÖKTUĞ
2 – SPENCER
4 – SER VEYRON
6.Ayak
2 – HIZLI han

bol sanslar diliyorum herkese

Şener1903

7-8-9-1
11
H
1-4-7
2 // 4
1-10-12

Bol şanslar herkese,

Gereksiz bir arkadaş kuyuya bir taş atmış herkes ciddiye alıp cevap vermiş, sitedekilerim samimiyetine inanmayanlar girmesin o zaman siteye gerek yok kimse zorla gel demiyor, neyse herkese bol bol kazançlar, sevgiler selamlar…

ihatar

Çok doğru en güzelini siz söylediniz ????

derince

Birinci besliyi hedef alırken. Son anda altiliya kaçtık kafayı tek attım ve yattım
birinci beslide iyi harçlık verecektir..
Kısmet ikinci altiliya artık..

stalingrad

izmir 2

3.4.5.9
1.7.8
1.4.6.8
7
10.6.5
8

bolsans

Mustafa 1324

İzmir 2 oyunum
4
1.2.3.6.7.8
1.6.8
2.3.7
3.5.6.7
1.5
Herkeze bol şans olsun

Mustafa 1324

4 ayak 6 yerine 7 yazılmış ben oyunumdada aynısını yatırmışım değiştirmeyeceğim ama 6 tekli bi oyun yapacağım

admin

İlk ayak 1 in yanına at arıyordum aldım senden. Bol şanslar

Mustafa 1324

Şans hepimizin yanında olsun

Mustafa 1324

Maşallah dediğimiz 3 gün yaşasın arkadaş kamçı yı düşürdü eliyle bişeyler yapmaya çalıştı ama kısmet yok

derince

İzmirde besliye kaciyorum..
Şehire ilk defa gelen , ama pilotuna kavuşan
2 don corleone bankom.

admin

1.4
1.2
H
6
4.5
H

admin

5. ayak yanlış yazıldı. 5.6 olacak.

Buca06

İZMİR – 2 – KUPONUM:

1.AYAK: 2 *** LİZARDON
2.AYAK: 7 *** ÖZALAK
3.AYAK: 8 *** RASGELE
4.AYAK: HEPSİ
5.AYAK: 5-6-7-10
6.AYAK: 1-5-8-9-10
İyi akşamlar….

SANAL

İZMİR -2-

1.AYAK: 4,8,7,5,9
2.AYAK: 3,1,2,7,8
3.AYAK: 1,8,4,6,2
4.AYAK: 6,2,5,1,3,4,7
5.AYAK: 7,5
6.AYAK: 5
123TL
Değerli site sakinleri;
İzmir yarışlarında iki şekilde oyun oynamak mümkün. İlk ayak PİST KRALI tek ikinci ayak KUZEN ve yanına iki isim sonraki ayaklar dörder, beşer isim yazılabilir.
Ben farklı bir kombineyi kuponlaştırdım.
5.Ayakta (5)HARZEMŞAH üstünde tam bir satıcı var. Zerre kadar haz etmem. Normalde de altılıma yazmazdım ancak burada tek kaçak tay budur. Başka bir jokey binseydi tereddütsüz tek yazardım. (7)KIRATİLLA son yarışında düzlükte en gerideyken aralardan bir süzüldükü tarif edemem. Yarış biterken hala sprint mesafesinde değildi. Bugün 100 m uzayan mesafe lehinedir açıkçası tek yazılabilir.
Son ayakta (1)BENLİ SULTAN ve (5)RÜZGAR FIRTINASI arasında bir yarış bekliyorum. Handikapı yükselince kilo alan bir isim ve apranti indirimiyle 60 kg diğer yandan şehir şehir dolaşan ve kaçak tek isim. Bakalım tavşanı tazı yakalayabilecek mi ?
Bol şanslar dilerim.

akrep13

Bilet no 12A3-1321-5EC6 Bahis türü 6’lı Ganyan
Tarih 19-09-2020 18:55:17 Hipodrom Şirinyer Hipodromu
Koşu 5 Misli 1
Bahis sayısı 240 Tutar 16,80 ₺
Sonuçlar 8///// Durum Oynandı
1.Ayak
8 – KÜRŞATBABA (1)
2.Ayak
1 – ALEMİN KRALI
2 – BENLİGÜL
6 – KARATEPELİ
7 – ÖZALAK
10 – SU MELEK
3.Ayak
1 – ALAK
4 – DI MARIA
8 – RASGELE
4.Ayak
1 – CRIMINAL
2 – DON CORLEONE
3 – WALTZ GOES ON
4 – KHAN OF THE SEA
5 – SAKEENA
6 – UTKUNUN KIZI
7 – FEARLESS FLAME
8 – PRENSES BESO
5.Ayak
5 – HARZEMŞAH
6.Ayak
1 – BENLİ SULTAN
5 – RÜZGAR FIRTINASI

SANAL

Kanada yarışlarını oynayacak oyunculara bir şablon vereceğim. Çok zor bir oyun. Açık yarışlarda bile çok sürpriz oluyor. Son ayakta yazdığım tek sürprizdir. Diğer açık yarıştan silinip buraya koşturuluyor son ili ikincilik sonrası kazanabilir.

WOODBİNE

3,7,8,9,10,5,1
12,3,10,4,9,1,11
6,2,4,3,8,1
9,5,2,4
4,7,2,6
6

admin

Bol şanslar, bende de makine oyunu var.

3
3-4-8-12
1-2-6-7-8
5-7-9
2-3-4-5-7
1-8

SANAL

Bol şans, iyi gidiyor

admin

Teşekkürler

108
0
Tahmin paylaş.x
()
x