Ana Sayfa / Tahminler / 19 EYLÜL 2017 SALI DİYARBAKIR AT YARIŞLARI
diyarbakir altili tahminleri

19 EYLÜL 2017 SALI DİYARBAKIR AT YARIŞLARI

19 Eylül 2017 Diyarbakır at yarışları için paylaşım alanı. Yorum, görüş ve kuponlarınızı bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Diyarbakır'da 10 koşulu bir program var. Diyarbakır yarışları için Beygir com tahminleri.

1 - KOŞU: Günün ilk koşusunda HAVARHATUN (11) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SAĞIRLI ŞAH (6) ciddi rakibi olacaktır.AZRAZEYNEP (8-1) ve ÖZPERİ (12) sonraki ihtimallerdir.

2 - KOŞU: İyi durumdaki ERSANAĞA (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.GÜVENBAKAN (3) en yakın takipçisi olacaktır.AKGİRAY (2-1) ve DİYARIN OĞLU (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3 - KOŞU: İyi formuyla ADALETKAYA (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GOBAKLI (4) en yakın takipçisi olacaktır.FOTERLİ (7) ve AKTEMUR (6) sonraki ihtimallerdir.

4 - KOŞU: Artan formuyla MIZARBEYİ (3) ve OYUNBOZAN (7) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BEYHAK (2) en yakın takipçileri olacaktır.TUĞBEY (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5 - KOŞU: İyi durumdaki VENİ VİDİ VİCİ (13) koşudaki ilk şanslı isimdir.ATOMYILDIZI (8) en yakın takipçisi olacaktır.ALKOR (3) ve DİLARA GÜZELİ (11) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6 - KOŞU: İyi formuyla MY HEART (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SILVERADO (10-4) en yakın takipçisi olacaktır.BLACKS WINNER (1) ve SAWYER (9) sonraki ihtimallerdir.

7 - KOŞU: İyi durumdaki DEMİRYAYLASI (2) ve TEKSİMA (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.CANGOBAK (1) en yakın takipçileri olacaktır.YAMARALİBEY (8) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

8 - KOŞU: İyi formuyla SEA HORSE (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FREESIA (3-2-13) en yakın takipçisi olacaktır.UNIVERSE (1) ve SANGRIA (4) sonraki ihtimallerdir.

9 - KOŞU: Formda olan ÖZHABER OĞLU (7) koşudaki favori isimdir.ALNURA (8) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KRALİÇEECRİN (9) ve TONTON NİNE (15-12) sonraki ihtimallerdir.

10 - KOŞU: İyi formuyla RACON (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ELİF NUR (3) en yakın takipçisi olacaktır.KARAMELEK (14) ve DURAN AĞA (1) sonraki ihtimallerdir.

Efsanehoca
Ziyaretçi
Efsanehoca

2. Altılı
11
10
H
H
H
3,7,14

Yazar: admin

Avatar
At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.