Ana Sayfa / Tahminler / 19 EKİM ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

19 EKİM ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

1.AYAK: Son KV-8 koşuda baş boyun 4. ayrılan YEŞİL YOL kendisini tekrar tercih eden jokeyi ile bugün kazanacaktır, bankom.

2.AYAK: Yamak 2 koşuda çok öne çıkan birsafkan görünmüyor. Devam eden formları ile  NEVCİHAN, ŞAHİNTER ZİLZAAL, HAYAL DÜNYASI grupta biraz sırıtsa da bence sürprize çok açık bir koşu, Hepsi diyeceğim.

3.AYAK: Ankara'daki son yarışında starttan geç çıkıp düzlükte çokça kapanmasına rağmen müthiş bir sprintle AKARÇAY' la farkı yarım boya kadar indirmeyi başaran ALİŞİRİN OĞLU diğer bankom.

4.AYAK: Dişilere ait maiden mücadelenin HATİCE, SERMELEK ve TETİNA arasında geçeceğini düşünüyorum. İlk kez koşacak olmasına rağmen hazırlıkları ile BEYHAN SULTAN bu üçlüye rakip olmaya çalışacaktır.

5.AYAK: Günün en zevkli mücadelesinde yağan yağmurun da etkisi ile 1.GRAVESEND, 5. RADYOCU ve 2.HARPUTLUNUN OĞLU bence çok şanslı. Fakat birbirini her zaman geçmeye namzet safkanların hiçbirini ayırmıyorum ve bu ayağa da Hepsi yazıyorum.

6. AYAK: ULUDAZ ve MAKBET in ikili bitirdiği yarışta çok az farkla 3. olan 11.POWER LOVE favorim.  Pist ve mesafeye yatkın orjini ile 5.GHOST WARRIOR ve kilosuna rağmen 1.YAĞIZINOĞLU rakipler. Bol şanslar.

2

H

2

6,7,8,3

H

11,5,1

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.