Ana Sayfa / Tahminler / 19 EKİM 2017 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BİNBA STAR )
ankara altili tahminleri

19 EKİM 2017 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BİNBA STAR )

1.ayak: Kazanmaya alışan, oldukça iyi bir form tutan ve binicisi ile de uyum yakalayan ADİLABİ-6-’nin bir kez daha finish çizgisini diğer rakiplerinden önce görememesi için hiçbir sebep yok.Bir kez daha beyaz bayrak ayna yapmasını beklediğim safkan BANKOM!

2.ayak: Zor kazanabilen bir isim olmasına karşın bu kez çok daha etkili bir koşu çıkartmasını beklediğim MONAVENTO-8- favorim.Pist ve mesafenin etkili isimleri BERKİ HATIF-6- ve METİNABİ-7- öncelikli rakipleri konumunda.Biraz ağır kilosuna karşın grubun etkili ismi JAMES BOND-1- ve etkili çalışmaları ile INDIANAPOLIS -4- ihmal edilmemeli. Zaman zaman ters koşabilen BRAVE APTE-3- ve son dönem performansı pek iç açıcı olmasa da gününde olduğunda herzaman tehlikeli olabilecek bir GÖLCÜKLÜ-5- bu ayağın sürpriz hanesinde değerlendirilebilecek diğer isimleri.

3.ayak: Çok zor ve her sonuca açık bir koşu izlenimi verdi burası bana, mümkünse orta ölçekli  kuponlarda dahi ayrım yapılmamalı.HEPSİ.Kupon ölçekleri için sıralamam aşağıdadır.

4.ayak: Gruptan bir adım önde duran İREMSU-2- ve LADY GIRL-1- mücadelesi koşunun kazananını belirler gibi.

5.ayak: Koşuyu süratlendirecek isimlerin varlığı sonları güçlü MADIBA-2- ve AMIGRA-4-’ya yarayabilir.Koşu temposu yukarılara taşınmazsa muhtemelen önlere daha yakın gidecek olan MADEMOISELLE-1-,TATVAN KIZILCA-7- ve GÜRSOY-5- daha şanslı konuma geçerler.Zaman zaman bu pist ve mesafede ters koşabilen Akın Sözen’li İLKNUR SULTAN-6- sürpriz.

6.ayak: Bu koşu için Ankara’ya gelen Yücek Bilik ve GÖKKALE-2- ile kumaşı tartışılmaz olan KARAESER-1-mücadelesine görmüş olduğu koşuların ardından formunu yükseltmeye başlayan SEMADA YILDIZ-8- katılmaya çalışacak.

Kupon

6

8-6-7-1-4//3-5

8-4-1-2-3-9//5-6-7

2-1

2-4-1-7-5-6

2-1//8

43,2tl//136tl

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

5
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Mehmet28
Üye

Bol şanslar

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar binbastar.

Yazar: binbastar

Avatar