Ana Sayfa / Tahminler / 19 EKİM 2017 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BİNBA STAR )
ankara altili tahminleri

19 EKİM 2017 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BİNBA STAR )

1.ayak: Kazanmaya alışan, oldukça iyi bir form tutan ve binicisi ile de uyum yakalayan ADİLABİ-6-’nin bir kez daha finish çizgisini diğer rakiplerinden önce görememesi için hiçbir sebep yok.Bir kez daha beyaz bayrak ayna yapmasını beklediğim safkan BANKOM!

2.ayak: Zor kazanabilen bir isim olmasına karşın bu kez çok daha etkili bir koşu çıkartmasını beklediğim MONAVENTO-8- favorim.Pist ve mesafenin etkili isimleri BERKİ HATIF-6- ve METİNABİ-7- öncelikli rakipleri konumunda.Biraz ağır kilosuna karşın grubun etkili ismi JAMES BOND-1- ve etkili çalışmaları ile INDIANAPOLIS -4- ihmal edilmemeli. Zaman zaman ters koşabilen BRAVE APTE-3- ve son dönem performansı pek iç açıcı olmasa da gününde olduğunda herzaman tehlikeli olabilecek bir GÖLCÜKLÜ-5- bu ayağın sürpriz hanesinde değerlendirilebilecek diğer isimleri.

3.ayak: Çok zor ve her sonuca açık bir koşu izlenimi verdi burası bana, mümkünse orta ölçekli  kuponlarda dahi ayrım yapılmamalı.HEPSİ.Kupon ölçekleri için sıralamam aşağıdadır.

4.ayak: Gruptan bir adım önde duran İREMSU-2- ve LADY GIRL-1- mücadelesi koşunun kazananını belirler gibi.

5.ayak: Koşuyu süratlendirecek isimlerin varlığı sonları güçlü MADIBA-2- ve AMIGRA-4-’ya yarayabilir.Koşu temposu yukarılara taşınmazsa muhtemelen önlere daha yakın gidecek olan MADEMOISELLE-1-,TATVAN KIZILCA-7- ve GÜRSOY-5- daha şanslı konuma geçerler.Zaman zaman bu pist ve mesafede ters koşabilen Akın Sözen’li İLKNUR SULTAN-6- sürpriz.

6.ayak: Bu koşu için Ankara’ya gelen Yücek Bilik ve GÖKKALE-2- ile kumaşı tartışılmaz olan KARAESER-1-mücadelesine görmüş olduğu koşuların ardından formunu yükseltmeye başlayan SEMADA YILDIZ-8- katılmaya çalışacak.

Kupon

6

8-6-7-1-4//3-5

8-4-1-2-3-9//5-6-7

2-1

2-4-1-7-5-6

2-1//8

43,2tl//136tl

admin
Yönetici

Bol şanslar

Mehmet28
Üye

Bol şanslar

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar binbastar.

Yazar: binbastar

binbastar
1982 Bursa doğumluyum. Maden Mühendisiyim.Uzun yıllar yurtdışında birçok farklı ülkede ve şehirde çalıştım.Şu anda İstanbul'da yaşıyorum.1993 senesinden beri amatör olarak at yarışları ile ilgilenmekteyim.Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım.Ayrıca yine amatör olarak edebiyat, fitness, sinema, yüzme ve satranç ile ilgilenmekteyim.Mümkün olduğunca geniş ve paylaşımcı bir yarışsever kitlesine ulaşarak, at yarışına amatör veya profesyonel bahis anlamında gönül vermiş insanlara bir nebze faydalı olabilmek adına buradayım.