Ana Sayfa / Tahminler / 19 EKİM 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)
ankara altili tahminleri

19 EKİM 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)

Bugün tercihimi Ankara 1. Altılı ganyandan yana kullandım. Tüm yarış sever arkadaşlarıma Bol şanslar Dilerim.

1.AYAK : Gülerce Ekürisi bu koşuya iyi hazırlanmış iki isimle girerek yarışın favorisi konumuna getirmiş haklı olarak kendisini idman görüntüleri son performansına bakıldığında gayet iyi işlerle bu yarışa girecek ekürinin şansı oldukça fazla ilk şans verdiğim isim 4 THE MAİLMAN , Yarış hayatının ilk startında oldukça güzel ve etkili koşan ve yapmış olduğu idmanlarla hazır durumda olduğunu gösteren bugün ekürilerin tek rakibi konumunda ki 8 SLIENT WISPER, Bu iki safkanın ön plana çıkmasından faydalanarak biraz daha geri planda kalmış olsa dahi yaptığı hazırlık ve koşmuş olduğu rakiplerin daha sert olduğunu düşündüğüm kendisini unutturan 6 WILDEST INDOCHINA  koşunun tatlı süprizine imza atabilir aman dikkat...

2.AYAK : Son kum yarışını kazandıktan sonra dinlendirilen ismin bugün ki rakiplerini geride bıraktığı aşikar etkili formunu koruduğunu düşündüğüm ismin sevdiği piste bugünde güzel bir yarış ortaya koymasını bekliyor  ve ilk şansı 2 ZEHİR HAFİYE' ye veriyorum. Tek rakip olarak gördüğüm isim ve kuponu da çok fazla yükseltmemek adına kum - çim iyi koşan ve son koşularında adeta sıçrama yapan ismin bugünde favoriye en yakın ismin 5 BAHAR SULTAN sıralamasının koşu için yeterli olduğu görüşündeyim.

3.AYAK : Gülerce ekürisinin ikinci maiden savaşı iki maiden de çok iyi hazırlık aşamasında ki safkanlarıyla yarışın ciddi favorileri olan taylarıyla bugün yarışseverlerin güvendiği isimlerin yer aldığı bu maiden mücadele de gülerce ekürisi 3 isimle koşacak olması ve bu 3 isimden özelikle 2 ismin çok formda ve rakiplerinden önde olduğunu düşünüp günün ilk bankosu olarak değerlendirdiğim GÜLERCE EKÜRİSİNİ ( 2,6,8) BANKO olarak kuponumda yer veriyorum.

4.AYAK :İkinci altılı ganyanın başlangıç ayağında peş peşe bir bankom daha yer alacak bugün form sıçraması yapıp sahiplerinin hazır formu yerindeyken kazandığımız para bize kar kalsın diye malasef formdaki atından yararlanıp artık bugün nasıl bir sonuç alacağı ve herkezın kafasında bir soru işareti bırakan ismin bugün kuponumun dışında yer alacak gelirse gerçekten kendi adıma üzülmem ama sahipleri adına da sevinmiycem çünkü bu kadar sık koşturulması ve para uğruna bu hayvanın bu kadar heba edilmesi benim adıma üzülmesi kısacası bugün ADİLABİ nin önde bozacak isim AGAH la gireceği mücadele de etkileneceğini ve üst üste gelen yarışlarından sonra bu yıpranmadan olumsuz etkileneceğini düşünüp son yarışında İstanbul pistinde kazanırken oldukça etkili gözüken ve hem görüntü hem duruşuyla mükemmel bir duruş sergileyen bugün ki yapmış olduğu hazırlıkları ve bakıldığında koştuğu rakiplerinin önünde olduğunu düşündüğüm 5 VAKURKIZ'ı günün ikinci BANKOSU olarak kuponumda tek olarak geçiyorum.

5.AYAK : Günün karışık ve her sonuca açık olan bir koşusu normal şartlarda her ismin pat diye çıkıp gelebileceği bir yarış bu yüzden süpriz bekleyeceğim için HEPSİ  diyerek geçiyorum.

6.AYAK : Kapanışı dört isme şans vererek yapıyorum. İlk şansı bugün çok etkili bir yarış koşmasını beklediğim 5 DIANA'ya öncelik şans verip. Kum pisteki başarılarından sonra tekrar çim piste yarış görecek olan formda isim 1 VICTORY PROMISE, son yarışını görmezden gelip etkili sprinter 2 YOLANDA ve bugün koşunun tatlı süprizine imza atabilecek forma sahip etkili isim 6 İNAZUMA sıralamasıyla kapanışı yapıyorum..

ANKARA 1 ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 4,8,6

2.AYAK : 2,5

3.AYAK : (2,6,8) eküriler

4.AYAK : 5

5.AYAK : HEPSİ

6.AYAK : 5,1,2,6 

TUTAR : 11,52 (kuponum misli olarak oynanmıştır) 

Hakkında yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...

11 yorum

  1. Bol şanslar

  2. yavuzhan41

    Tesekkur ederim admınım ve mehmet sizlerede bol şanslar dilerim.

  3. binbastar

    bol şanslar

  4. yavuzhan41

    Vakurkız gelirse sanırım bugün herhalde tamam gibi :)

    • binbastar

      bol şans dileyeceğim ama bende ADİLABİ tek bilemedim şimdi))))şaka bir yana iyi koşan hak eden kazansın, VAKURKIZ gelirse baya kolaylarsın ama son ayak bana çok karışık geldi, kim gelirse şaşırmam,bol şanslar yavuzhan

  5. yavuzhan41

    Bugün yine mislilik bir tablo gördüm dünden sonra şansımı denemek istedim bakalım nasip dediğin gibi bugün VAKURKIZA güvendim normal de evet ADİLABİ çok iyi ve formda bir isim yorumlarda açıkladığım gibi etkileneceğini düşündüm. Burayı geçersem muhtemelen bir aksilik olmazsa içeri atabilir. İzleyip göreceğimiz zevkli bir koşu olacak :))

  6. yavuzhan41

    Adilabi beklendiği gibi koştu yazık oldu agah beklenimin üstünde koştu misli dışına çıksam çok basit bir altılıyı yine ellerimle teslim ettim tjk ya :) sağlık olsun

  7. binbastar

    ikisinden birisi gelseydi bari neyse geçmiş olsun ne diyelim

  8. yavuzhan41

    Sağol nasip değilmiş mislisiz kupon çatısı yapayım artık :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir