ankara altili tahminleri

19 EKİM 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1 – AYAK: 6 – ADİLABİ güzel formuyla favorim. 1 – AKARNEJAT, 2 – CEFAKEŞ ve 5 – VAKURKIZ rakipleridir.

2 – AYAK: Son koşusunu kazanırken beğendiğim 7 – METİN ABİ uygun kilosu ile yine farklı koşabilir. Denk güçteki 1 – JAMES BOND, 5 – GÖLCÜKLÜ ve 3 – BRAVE APTE rakipleridir. 8 – MONAVENTO ve ilk Ankara koşusunda tabela dışı kalmasına rağmen istekli gözüken 6 – BERKİ HATIF daha sonra tuttuğum isimler.

3 – AYAK: İlk iki koşusunu kazanan ve son koşusunda savrulan 2 – YOLANDA favorim. G2’deki son koşusunda beklenenden fazlasını veren 3 – HAFO rakibidir. Güzel orijini ile 5 – DIANA ve başarılı kum yarışları sonrasında tekrar çime çıkacak 1 – VICTORY PROMISE kuponumda olacak diğer isimler.

4 – AYAK: 1 – LADY GIRL son koşusunu kazanırken hiç yorulmamış gibiydi, bankom

5 – AYAK: 7 – TATVAN KIZILCA yine kafayı tek başına alıp skor yapma derdinde olacak. Mesele 5 – GÜRSOY’un ne kadar rahatsız edeceği. Erken bir kapışma olursa 2 – MADIBA ve 4 – AMIGRA’nın şansı yükselir. Hatta 1 – MADEMOISELLE’de yazılabilir. Bu senaryo yerine 7 – TATVAN KIZILCA’nın önde tek kalacağı senaryoyu tercih ederek 2 – MADIBA ile beraber sadece ikisini yazıyorum.

6 – AYAK: Muhtemelen 1 – KARAESER’in temposuna ayak uyduracak 8 – SEMADA YILDIZ, sonlarda gücü nispetinde zorlamaya çalışacak. 3 yarış gören kalite isim son 5.liği ile formunu yükseltmiş gözüküyor. Bu ikili beklenin altında koşarsa yine 2 koşu gören ve son yarışında ışığı yakan 2 – GÖKKALE rakipleridir.

Kupon

6-1-2-5
7-1-5-3-8-6
2-3-5-1
1
7-2
1-8-2

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

bol şanslar adminim

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

herkezebolşans
3.koşu ekürilersıralı gelir 8kazanırarkası 2
4.koşu hepsi
5.koşu JAMES BONDUZAKARA BANKOM
6.KOŞU 2.1.6.5,
7.KOŞU1.2.3.5
8.KOŞU2..3
9.KOŞU 1.5

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Bol şanslar adminim.