19 AĞUSTOS 2017 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

Bugün Ankara’da oldukça zevkli mücadeleler var. Bu mücadelelerin Bankotahminler ailesine kazançlı olması umuduyla herkese bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Altılı ganyan koşmamış İngiliz safkanların mücadelesiyle start alıyor. Taylar arasında müthiş pedigriye sahip isimler varken aralarından seçim yapmak bir hayli zor oldu. Yarışseverleri beşli ganyana sürüklemek için biçilmiş kaftan bir koşu. ilk olarak Sponza ekurisine mensup TURKISH LEGEND göze çarpıyor. İthal orjine sahip safkan muhtemelen koşununda favorisi çıkacak. Çaresiz kalanlar ise tek yazmak durumunda olacak. Ancak bazen bu tip orjine sahip safkanlar bizim piste alışması biraz zaman alabiliyor. Bu sebeple ilk startı beklenilenin altında kalabilir. Bu sebeple bu ayağı biraz daha sağlama almakta fayda var. Rakip önereceğim isimler şablondadır.

2.AYAK : Bir önceki koşusunda güçlü rakiplerinin yanında üçüncülük elde eden 3numaralı BALIK KAAN son koşusunda ise son düzlükte çok iyi aksiyonlarla gelmesine rağmen erken öne düştüğünden tabela dışında kalmıştı. Bugünse Ahmet Çelik idaresinde mesafe iyi ayarlanması durumunda fotoyu önde geçebilir.

3.AYAK : Açıkcası üzerine en çok düşündüğüm ayak burası oldu. TAKIL BERİ birkez daha bitirirmi yoksa bukez yanıltır mı? Mesafenin uzun olması kaçak atların bitiremeyeceği manasına gelmiyor tabiki ancak favori olarak gösterilen kaçak ismin diğer isimler tarafından önde boş bırakılmama ihtimali yüksektir. Bir önceki koşuda olduğu gibi sonlarda temposunu daha da artırıp avansı alırsa zaten fotoya uzanır ancak özellikle İDEALİST bukez önlemini erkenden alırsa ozaman iş biraz sakata girer. Böyle bir ihtimal varken sonlarda güçlü gelecek isimlerin olmasıda fotoyu biraz karıştırabilir. Küçük çaplı kuponlarda TAKIL BERİ tek yazılabilir lâkin geniş kuponlarda sağlam tutmakta fayda var.

4.AYAK: Aracı ekurisinin en beğendiğim safkanlarından birisidir DRIVE FASTER. Müthiş bir yarış karakteri var Ankara pistinde katıldığı üç koşuyuda kazanarak bugünkü koşuna bu pistte namağlup olarak katılacak. Mesafede ve koşunun tüm şartları tam istediği tarzda. Dinlenmiş olacağı koşu öncesinde galopları oldukça iyi. Bugün için tek dezavantajı olası bir Çelik kumpası.Olursa çelikler arasında olurda farklı bir senarto çizilirse bilemem ancak Ahmet Çelik’in Aracı ekurisine ihanet etmeyeceğini düşünerek DRIVE FASTER‘i banko olarak öneriyorum.

5.AYAK : Önceki koşularında HAS YAĞIZ, AYRTON gibi çok güçlü isimlerin arasında kendini gösteremeyen CARACAS son koşusunda ise daha uygun rakiplerin arasına katılınca rakipleri ne olduğunu anlamadan çoktan fotoya uzanmıştı. Bugün yine benzer rakiplerinin yanında start alacağı için birkez daha fotoya uzanacaktır.

6.AYAK : Günün kapanış koşusu biraz karmaşık geldi bana. Favorim ise bir önceki koşusunu kazanan ve bu pistte farklı olduğuna inandığım YÜREĞİM‘dir. Rakipleri şablonundadır.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : 7.10.1.5.9
2.AYAK : 3.2.7.6.5.10.11
3.AYAK : HEPSİ
4.AYAK : 1
5.AYAK : 1
6.AYAK : 6.2.11.10.3.7.1.4

DÜZELTME: İkinci ayakta çıkan 8numaralı safkanın yerine 5numaralı safkan eklenmiştir.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Ramazan. At kalmadı herhalde her hafta aynı atlar koşuyor :)

admin

Coşanmeriç tek atsam ayıp olur mu acaba:)

admin

H //
H //
7 //
1 //
1 //
H //

admin

Aynen tek koşu gibi duruyor :)

Miramiss104

Bol şanslar…

06 Cengo 06

Bolşans rastgelsin kardeş 😊

Mehmet28

Bol şans Ramazan

Teoman zozik

At sahip leride işin icinde biz ne yapabiliriz yazik.!!
BİR TURLU DÜRÜST TOPLUM OLMAYI BECEREMİYORUZ..

16
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x