Ana Sayfa / Tahminler / 18 TEMMUZ 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

18 TEMMUZ 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

18 Temmuz 2018 İstanbul tercih ve yorumlarımı huzurunuza sunuyor, tüm yarışseverlere şansı ve ikbali daim bir yarış günü diliyorum. Bu defa da misli oynanabilecek türde mini bir kupon hazırladım. Eklemeler yapabilmeniz için ucu açıktır.

1.AYAK Mesafe ve pist ayırt etmeksizin, Mayıs ayından bu yana katıldığı tüm koşularda 1.lik ve 2.liğin dışına çıkmayan BALIK KAAN, rakiplerine oranla, yarışlarına da bakılırsa daha formda bir intiba bırakıyor. Ama bu demek değildir ki bu at rakipsiz kalacak. 4 Temmuz tarihli İSTANBUL 1900 ÇİM koşusunda 60 kg sıklette grubunun kalite atlarının önünde yarım boy farkla liderliği kimseye kaptırmayan ŞEHLEVENT, BALIK KAAN’ın en belirgin rakibi olacaktır. Bu iki isme önem verilmelidir. (2-4)

2.AYAK: Gerek geçmiş koşularından performasına aşina olmam hasebiyle, gerek Uğur POLAT’a alışık stiliyle, bir başka açıdan da niteliğine oranla grubunun en üstün safkanı olarak gördüğüm TEZCANLI tek tercihim olup, yarış içinde diğer rakiplerinin kaosundan sıyrılıp tecrübesiyle liderliği edinebilir güçtedir. İlk bankomdur. (8)

3.AYAK:
Tabela sıralarında yarış bitiren rakiplerinin gerek İstanbul dışında gerekse uzun zamandır koşmaması kriterler çerçevesinde değerlendirilirse, yeni yeni form tutmaya başlayan ve Mehmet KAYA’ya alışkın bir stilde izleyeceğimiz, 8 Temmuz tarihli yarış hayatının ilk koşusu olan İSTANBUL 1200 ÇİM sınavında elde ettiği 2.likle göz dolduran KAYI OVASI bu koşuda yukarıda bahsettiğim ölçütler oranında diğerlerinden daha şanslı görünümdedir. İkinci Bankomdur. (4)

4.AYAK:
92. Gazi koşusu tecrübesini ve o koşuda KARATAŞ idaresinde elde ettiği 5.liği inkar edemeyeceğimiz, oldukça bitirici bir tecrübe ile KOCATEPE KOŞUSU’na yine KARATAŞ idaresinde katılacak olan RHTYHM DIVINE tek başına koşuya hükmedecek güçtedir. Dikkatle incelenmesi gerekir. Ve bu da üçüncü Bankomdur. (4)

5.AYAK:
Bu defa da tercihleyeceğim banko atımı diğerleriyle mukayese çerçevesinde sizlere ifade edeceğim. Yani demem o ki, BERKTİN diyeceğim. Muhammed Bedir SAKALLILAR idaresinde izleyeceğimiz bu isim yaklaşık 1 yıl aradan sonra katıldığı ilk çim koşusunda hem de uzun mesafede Harun KILIÇARSLAN idaresinde parmak ısırtacak bir liderliğe imza attı. Bu ayakta, gruptaki diğer isimlerin bitiriş süreleri sizi bu anlamda yanıltmasın çünkü 50 kg sıklette YAKUTİYE ve ÖZALAK’ın elde ettiği dereceler benim açımdan yeterli değil. Diğer isimlerin de gerek İstanbul deneyimlerinin olmayışı, gerekse İstanbul deneyimleri olsa bile bitiriş dereceleri bana yeterli gelmiyor. O yüzden grubunun üstünde bir isim olarak BERKTİN’i dördüncü bankom olarak öneriyorum. (4)

6.AYAK:
Gerek eküri avantajı yönünden, gerekse diğer atlara oranla daha tecrübeli durumda olan CERSEI-MÜFETTİŞ ikilisinden CERSEI’yi baş tercihim olarak öngörüyorum. IMPASSABLE GIRL ise 3 Haziran tarihli İSTANBUL 2200 ÇİM koşusunda startta 5-6 boy kaybetmesine rağmen yarışı tabela sınırında 5. olarak bitirdi. Bu açıdan düşünüldüğünde bu atın da bu yöndeki tecrübesini dikkate almanızı öneriyor, bu 2 kısrağın da dikkate alınması taraftarı olduğumu söylemek istiyorum. (7-9)

1.AYAK: 2 – 4 (Balık Kaan –Şehlevent)
2.AYAK: 8 (Tezcanlı)
3.AYAK: 4 (Kayı Ovası)
4.AYAK: 4 (Rhtyhm Divine)
5.AYAK: 4 (Berktin)
6.AYAK: 7 – 9 (Cersei – Impassable Girl)

TUTAR: 10 MİSLİ (2.80 TL)

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

bol şanslar etc

binbastar
Üye

bol sanslar ETC dost:))

Deniz56
Ziyaretçi
Deniz56

Bol Şanslar Etc Kardeš

Deniz56
Ziyaretçi
Deniz56

Istanbul
1,košu 5,4
Altili Ganyan
1,ayak 2,8,4,3
2,ayak 7,5,6,8
3,ayak bu ayak karişik HEPSI diyorum
4,ayak 1,4,6
5,ayak 1,4
6,ayak 9 tek

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar

Deniz56
Ziyaretçi
Deniz56

Bu gun 7li plasem istanbul
5,,2,,7,,4,,4,,4,,9
100 misli yatiracam
Hepinize bol şanslar

Yazar: ETC

ETC