Ana Sayfa / Tahminler / 18 TEMMUZ 2017 SALI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( SCARFACE.01 )
ankara altili tahminleri

18 TEMMUZ 2017 SALI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( SCARFACE.01 )

Merhabalar gündüz saatlerinden bu yana detaylı bir şekilde inceleme fırsatı bulduğum Ankara ikinci altılı tahminlerimi sizlerle paylaşıyorum, umarım herkes için şanslı bir yarış günü olur.

Sponsorlu Bağlantılar...

4.KOŞU: Zor bir Handikap-15 yarışla başlıyor altılı ganyan, ama bu zor koşuyu çalışmalarım neticesin de 4 ata kadar düşürdüm. Öncelikli şansı  ( 10 ) NASİBİN'E veriyorum kilo avantajını kullanabileceğini düşünüyorum. Daha sonra yine uygun kilo da ve binici avantajıyla ( 9 ) AŞK VE GÜL , sonrasın da  (4 ) YILDIZABAKAN ve ( 5 ) ATOMBOMBASI diyerek bu zor handikapı geçiyorum.

5.KOŞU : 1400 de ve de 3 kilo avantajla ( 2 ) BATINHAN bu defa (1 ) KRALINADAMINA direnebilir.Muhtemelen bu iki ismin kapışmalarını izleyeceğiz yine ama bu ikisi birbirini yıpratır da bizim (8 ) GOCAOĞLAN gelirse ne olur çok tatlı bir sürpriz olur diyerekten bu ayağı bu 3 atla geçiyorum.

6.KOŞU : Galoplar, jokeyler, ve de eküriye bakarak oluşturabileceğimiz bir koşu Hepsi diyene de saygı duyarım. Ama benim çalışmalarını beğendiğim ve jokey avantajları olabileceğini düşündüğüm 3 isim sanki diğerlerinden bir adım önde gibi gibi. O yüzden bu ayakta risk alıp ,  ( 2 ) BLACK NIGHT, (4 ) TAMID ve  (8 ) THE SCAR yazıp geçiyorum.

7.KOŞU : İçimden bir his diyo ki yaşlı kurt ( 3 ) KARAESER'i tek at, sonra güvenemiyorum ya sonlarda yıkılırsa netice de Arap atı diyor. O yüzden (3 ) KARAESER'i önde tutmakla beraber bu koşuda ,  ( 2 ) ERKMEN, ( 8 )  VELİCANKIZI ve de bomba hanesinde ( 5 ) EXCALIBUR yazarak bu ayağı geçiyorum.

8.KOŞU: Çok zor bir handikap ama ben tek tercihimi bu koşu da kullanıyorum. Derece olarak da grupta sivrilen , son koştuğu yarışlarını ölçü almadığım ve de F.YÜKSEL ile güzel bir uyum yakalayacağına inandığım  ( 2 ) PERCEPTION 'ı banko olarak önermek istiyorum ve de tek atıyorum.

9.KOŞU : Bal yapmayan arı olarak nitelediğim Çelik'lerin  ( 1 ) I SAW THE SUN isimli bir atı var ki adama saç baş yoldurur. Güvenip tek atsan tabela yapamaz ki tecrübe ettik yeterince, ee yanına 5 at yazsan dalga geçer gibi gelip kazanır. Son ayağa gelipte bu atı tek atıp yatmak istemedim. O yüzden yanına  ( 2 ) KÜÇÜK MATRA,  ( 3 ) GRAND SPRING ve de  (8 ) TORUN CALLAS'ı yazıp ( 1 ) I SAW THE SUN'ın yıkılması için dua edeceğim :):) gelirse ki gelmez diye bir şey yok yine pişman olacağım tek yazmadığıma, neyse bakalım hadi hayırlısı olsun diyerek sözü bitiriyorum herkese bol şanslar diliyorum.

KUPON

10,9,4,5
2,1,8
2,4,8
3,2,8,5
2  TEK
1,2,3,8

Hakkında Scarface.01

Scarface.01

Yorum Gönderin

  1. Bu sitede en cok sizi taktir ediyorum yorumlariniz icin tesekkurler

Bir Cevap Yazın