Ana Sayfa / Tahminler / 18 ŞUBAT 2018 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

18 ŞUBAT 2018 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İzmir altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Her sonuca açık olan mücadelede form durumu, mesafeye olan yatkınlığı ve siklet avantajı ile (7) KRONOS ilk safkanım olup son iki yarışına sakın aldanmayın ve kuponlarımızda bulunsun diyeceğim ilk rakibi (3) KIRTOPRAKTIR.

2.ayak: (4) CÖMERT ÇOCUK ve (1) ALTEPENİN birincilik mücadelesine sahne olacağı yarışta eksik koşması durumunda (7) SELKUT ve (8) TEKİNER süprizde şans vereceğim safkanlardır.

3.ayak: (1) CAN DADAŞ ve (2) COOGER arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğini düşünüyorum. Ancak bundan sonra bende ismini artık açıkça duyacağınız bir safkan geliyor. Bu önemli mücadelede ön plana atacağım muhtamelen bundan sonra ki 1-2 yarış içinde de tek yakalayacağız (3) DOMBRA üçünü şans verdiğim isimdir.

4.ayak: Süpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ olacak.

5.ayak: EL NİNO nın hedefleri çok büyük. Kendisi de büyük bir safkan. Bulundurmak isteyen elbette ki yazsın. Benim tercihim ise çok başka olacak. Bu safkana bu yarışta çok güveniyorum. Tarihi fırsatlardan biri olabilir (6) GRAYAMAZON BANKOMDUR.

6.ayak: Sanırım bu saatten sonra (3) AZE LEA yı sizlere en son anlatacak kişi benimdir. Rakipleri şablonumdadır herkese Bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 7-3-5-1-4-9-2

2.ayak: 4-1-7-8

3.ayak: 1-2-3

4.ayak: hepsi

5.ayak: 6 tek

6.ayak: 3-6

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

9 yorum

 1. Bol şanslar Bombacı

 2. Bol şanslar bombacı. Diğer yorumcu arkadaşlara ve takipçilere de bol şans

  Bugün site geneli olarak grayamazondan beklenti oluşmuş. Kafa karıştırmayı ve büyük konuşmayı sevmem ama bu beklentinin benim göremediğim veya bilmediğim bir sebebi mi var diye merak ettim. Bana düzlüğe lider çıkması bile düşük ihtimal geliyor

  • Bombaci

   Mehmet selam GRAYAMAZON U çok atta yazmayanları UYARMAK ATIN HAZIR OLDUĞUNU belirtmek be ikramiye için ön plana attım. Elimde At la ilgili çok sağlam veriler var EL NINO yu yıkmak isteyen ve takip atı isteyenler için tavsiye ediyorum. İnanmayan elbet dilediği gibi davranmakta Özgür.

  • Oyun için karar veremedim. El ninoyu tek atsam ikramiye beklentisi yüksek olmayacak. Yıksam bir yerde risk alıp önde tuttuğum ama güvenimin yüksek olmadığı tek kullanmam gerekecek. Grayamazonu da 4 atta düşünüyordum o yüzden sordum

 3. Bombaci

  Bol şans kardeşim bekleyip göreceğiz bakalım

 4. 6,2,7,9,3,4,8,5
  7
  1/4,2
  3,5,6
  3
  6/5,3,4,1,2

  El ninoyu yıksam 1,4,2 yazmayı düşünüyordum. Son ayağı tek atıp dombrayı da ekleyecektim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir