Ana Sayfa / Tahminler / 18 ŞUBAT 2018 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

18 ŞUBAT 2018 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Bugün çok iyi koşacağına inandığım KIRTOPRAK (3) favorim.ÖZGÜRÜNOĞLU(5) ve KRONOS (7) en sert rakipleridir. Henüz maiden olsa da uzayan mesafede etkili koşabilecek DEDEÇAM (9) ihmale gelmez. Mesafeden yana tereddütüm olsa da çok formda VASEEM (4) ekleyip geçiyorum bu ayağı.

2.Ayak: Grup koşuda start alacak tayların hemen hepsi bu mesafeye ilk defa çıkacak. Pedigri olarak mesafeye yatkın SELKUT (7) favorim. Kaliteleriyle CÖMERT ÇOCUK(4) ve TEKİNER (8) rakipleri.

3.Ayak: CAN DADAŞ (1) müthiş bir tempo atı yine kazanabilir ancak bu sefer sadece dombra yok yarışta, grayempire da önde onu rahatsız edebilir. Böyle bir senaryoda COOGER (2) ve pilotunu bulan MORE THAN A GAME (4) devreye girer.

4.Ayak: Grubun altında bir isim olduğunu düşündüğüm angel of city dışında hepsinin geliri var.

5.ayak: Agf'yi gördüğümde gözlerime inanamadım. Favori çıkmasını beklemiyordum ama bu kadar düşük agf de beklemiyordum. Önde kendisini rahatsız edecek hiç bir safkanın olmaması şansını oldukça da artırıyor. Kendi temposunda götürdüğü koşunun son metrelerinde El Nino'ya direnecektir. GRAYAMAZON(6) bankom.

6.Ayak: Çekişmeli geçeceğini düşündüğüm koşuda sıralamam şablondadır.

Altılı Şablonum

1.ayak:3.5.7.9.4

2.ayak:7.4.8

3.ayak:1.2.4

4.ayak:3.5.6.4.2

5.ayak:6 tek

6.ayak:3.5.6.2.1

Herkese bol şans...

Hakkında Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...

7 yorum

  1. Sevgili bariscil kardesim grayamazonu onde rahatsiz etmeyecek at yok demissin bigdadasda onlerde yarisi kabul eden bir at dikkatini cekerim

  2. Bol şanslar Barış

  3. Sevgili kardesim bigdadasin onceki yarislarina bak onlerde gittigi yarislarinida gorursun

    • 1600 de onde giderek kazandığı bir yarış var. Bir de ilk yarışında onlerde gitmiş. Orijin olarka ta sprinter at. Bence Dombra kafayı alacaktır.

    • Kafayı almakla kalmadı yarışı da aldı, tebrikler.

  4. can911

    Güzel şablon olmuş Barış’ım, 5.ayakta her şey belli olur desene…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir