istanbul altili tahminleri bombaci

18 ŞUBAT 2017 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Heh işte tamam zevksiz program, şöyle program böyle program alın size program :):) Toplamda 77 safkanın koştuğu zorlu programda tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Son yarışına inanmadığım safkandan mesafesinde Kocakaya ile bu yarışta kafa burun photalamasını bekliyorum. (2) ALLSHANTİ ilk safkanım. Son yarışında startta takılıp geriye düşen safkan çok iyi hatırlıyorum son düzlük dönüldüğünde kadraj da görünmüyordu. :) O kadar geriden o kadar dinç geldi ki ne oluyor dedim. (9) MY SWEET LADY ikinci safkanım. Yine son yarışında son düzlük aksiyonlarını çok beğendiğim (8) MOONGLOW üçüncü şans verdiğim isimdir. Eğer gününde olursa bu kilo ile bu grubun ipini çeker  (1) MOTHER OF DRAGONS son şans verdiğim isimdir.

2.AYAK: Zamanı geldi de geçiyor bile. (6) numaralı SHESHBESH ilk şans verdiğim isimdir. Yine kısa mesafeli işlerini uzunca taşıması halinde söz sahibi olabileceğini düşündüğüm (3) İZSOY ve son yarışı ile mesfede çok gösterişli kazanan (7) ALİ NAZİK mesfeye yatkınlığı ile (8) KAZAZEDE benim bu yarışta şans vereceğim isimlerdir. Daha fazla gitmek istersem çok yazmak zorundayım. Onu yaz bunu yaz olmuyor. Heryerde de hepsi diyemeyeceğime göre bu yarışı bu 4 safkanla riske edeceğim.

3.AYAK: Böyle bir programda en akıl karı iş toplamda 4 yarışta boy gösterecek olan Halis Karataş’ı bir yerde tek atıp arkaya bakmamak olsa gerek. Safkanda zıpkın gibi (11) LİON MASTER alternatif BANKOM olup ilk safkanımdır. İlk rakip gördüğüm isim (7) GRACİA dır. Bu yarışta bu şekilde son yarışlarına göre yaptığı işlerde üzerine koyan çok sayıda safkan var. Bunlardan bir diğeri de son yarışına inanmadığım  (9) KALIMBA dır. (8) GÜL AYŞEM ve (13) MY GIRL ASYA sonraki ihtimallerimdir.

4.AYAK: (5) KECHICHE olmasa 100 küsur gündür koşmayan safkanlarda dahil net olarak HEPSİ derdim. Bu safkanın koşuyor olması ve muhtamel yarışı forse edecek olması az çok yarışın gidişatı ve temposu hakkında fikir sahibi olmamızı sağlıyor. Buradan yola çıkarsak. 3-4-7-8-9-10 numaralı safkanların son düzlükte helak olacağını düşünüyorum. Geriye kalan safkanlar arasında son düzlükte vitesi artırıp bu safkanı geçebileceğini düşündüğüm iki safkan var. Bunlardan ilki son yarışında rakibinin kuyruğundan ayrılmayıp olan tozu dumanı yutup son düzlükte de çok yıpranan ancak bu yarışta Özcan’ın asla aynı hataya düşeceğine inanmadığım (6) ZU HAT bir diğeri ise çok suprizde çıkacak olmasına rağmen (2) DUKE OF KENT. Ben son yarışı kadar şanslı olacağına inanmıyorum dileğen (1) ASLAN AĞZI nı ilave edebilir.

5.AYAK: Çok güzel bir yarış. Son yarışında mesafenin kısa olmasından dolayı geri planda kalan ve son yarışında hiç planlarında olmadığı halde supriz safkana takılan, yine son yarışında çok güzel pusuya yatsa da yarışı koparamayıp mesafenin 100 metre daha uzamasının işine yarayacağını düşündüğüm üç safkanın mücadelesine sahne olacak. (8) TANATAR kaçacak  (1) AZMİ REİS ve (3) İLGİLGE yakalayacak (mı). ?

6.AYAK: (14) YİĞİT ALP ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır. Gün boyu ara ara dahil olacağım. Dolayısı ile sohbete çok fazla dahil olamayabilirim. Hepinize şimdiden bol şanslar dilerim. Adminim mesaj onaylarını çok geciktirme :):)

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 2-9-8-1

2.AYAK: 6-3-7-8

3.AYAK: 11 /// 7-9-8-13

4.AYAK: 5-6-2

5.AYAK: 8-1-3

6.AYAK: 14-2-9

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
cancino

Günaydın. Bombacı Abuşu ekle derim. Benim tekim. Uzun ara vermiş olsada. En iyi koştuğu mesafe ve dinç. Sprinti çok güçlü. Mesafe kısa olmasa yazılmaz. Patlayıcı gücüyle daha önce geçtiği rakiplerini yine geçer. Bol şans herkese

admin

Eski üyelerin mesajları otomatik onaylanıyor :)

Altılı güzel para verecek

devir34

Bol sanslar bombacı

Azor Ahai

Bol şanslar tahmin yazmak için geç kaldım bende kuponu paylaşayım .

Azor Ahai
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x