Ana Sayfa / Tahminler / 18 OCAK 2018 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

18 OCAK 2018 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.AYAK: Mehmet KAYA ile etkili koşular çıkartan SULTANLAR SULTANI-4- favorimdir. GAYEMSU-1-  ve GÖNÜL AVCISI-5- ikilisi çok iyi durumları ile ihmale gelmezler, idmanları etkili DÜNYA TATLISI-8- ve BAHANE-7- daha sonra şans verdiğim safkanlar olup kum pistte etkili yarışlar çıkartan LADY HATUN-2- açılış ayağının sigortası olur görüşündeyim.

2.AYAK: Savaş Dülgar kardeşimiz THARWA-3- ile bulduğu şansları iyi değerlendirdi ve bir apranti için çok iyi sayılabilecek bir istatistikle kariyerine start verdi,bugün ilk birinciliği  ile tanışabilir.Performansı bu grup için yeterlİ  olan CRACKER BABY-1- ve bu kez çok daha etkili koşmasını beklediğim ekürilerden HAŞİMOĞLU-2- daha sonra.

3.AYAK: Rakiplerinden  bir adım önde gözüken ZAFER MEYDANI-3- , ONURBEY-2- ve FLYING PEGASUS-4- üçlüsü ayrımsız blok halinde öncelike yazılsın, geniş kuponların riske girmesi gereksiz.

4.AYAK: Son koşusundaki aksiyonlarını çok beğendiğim TUĞALP-1- adeta göstere göstere kazandı , ben safkanın mevcut form durumu ile seriye bağlayabileceğini düşünüyorum, bankom!

5.AYAK: Grubun en etkili ismi konumundaki RIGHT OR WRONG-5- ve sonlarda uçak gibi gelebilen TAHİRİ-6- mücadalesine, genel performansı yeterli GALLOP TO WEST-1- ve yine sonları çok etkili olan RED EYE-4- katılabilir.

6.AYAK: Oldukça etkili bir sezon geçiren AKHTAMAR-9- Kocakaya ile favori olmayı hak eder, son yarışında adeta bundan sonra beni yazmayana cezayı seve seve keserim diyen MEHMET ABİ-1- rakiplerine kıyasla nispeten ağır kilosuna karşın ihmale gelmez. Etkili durumları ile ile BİNGÖLLÜM-5-,OASIS-3- ve GEÇİT YOK-4- zorlu koşunun diğer şanslıları.

Kupon

1.ayak: 4-1-5-8-7-2

2.ayak: 3-1-2

3.ayak: 3-2-4//1-5-6

4.ayak: 1 TUĞALP

5.ayak: 5-6-1-4

6.ayak: 9-1-5-3-4

Tutar: 64,8//129,6 tl

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

13
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
yavuzhan41
Üye

Bol şanslar

yavuzhan41
Üye

Bugün hazardağına güvendim zevkli bir koşu olacak. İyi koşan kazansın diyorum :)

admin
Yönetici

Bol şanslar.

Mehmet28
Üye

Bol şanslar

admin
Yönetici

Kupon mis, rastgelsin.

Yazar: binbastar

Avatar