18 OCAK 2018 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.AYAK: Mehmet KAYA ile etkili koşular çıkartan SULTANLAR SULTANI-4- favorimdir. GAYEMSU-1-  ve GÖNÜL AVCISI-5- ikilisi çok iyi durumları ile ihmale gelmezler, idmanları etkili DÜNYA TATLISI-8- ve BAHANE-7- daha sonra şans verdiğim safkanlar olup kum pistte etkili yarışlar çıkartan LADY HATUN-2- açılış ayağının sigortası olur görüşündeyim.

2.AYAK: Savaş Dülgar kardeşimiz THARWA-3- ile bulduğu şansları iyi değerlendirdi ve bir apranti için çok iyi sayılabilecek bir istatistikle kariyerine start verdi,bugün ilk birinciliği  ile tanışabilir.Performansı bu grup için yeterlİ  olan CRACKER BABY-1- ve bu kez çok daha etkili koşmasını beklediğim ekürilerden HAŞİMOĞLU-2- daha sonra.

3.AYAK: Rakiplerinden  bir adım önde gözüken ZAFER MEYDANI-3- , ONURBEY-2- ve FLYING PEGASUS-4- üçlüsü ayrımsız blok halinde öncelike yazılsın, geniş kuponların riske girmesi gereksiz.

4.AYAK: Son koşusundaki aksiyonlarını çok beğendiğim TUĞALP-1- adeta göstere göstere kazandı , ben safkanın mevcut form durumu ile seriye bağlayabileceğini düşünüyorum, bankom!

5.AYAK: Grubun en etkili ismi konumundaki RIGHT OR WRONG-5- ve sonlarda uçak gibi gelebilen TAHİRİ-6- mücadalesine, genel performansı yeterli GALLOP TO WEST-1- ve yine sonları çok etkili olan RED EYE-4- katılabilir.

6.AYAK: Oldukça etkili bir sezon geçiren AKHTAMAR-9- Kocakaya ile favori olmayı hak eder, son yarışında adeta bundan sonra beni yazmayana cezayı seve seve keserim diyen MEHMET ABİ-1- rakiplerine kıyasla nispeten ağır kilosuna karşın ihmale gelmez. Etkili durumları ile ile BİNGÖLLÜM-5-,OASIS-3- ve GEÇİT YOK-4- zorlu koşunun diğer şanslıları.

Kupon

1.ayak: 4-1-5-8-7-2

2.ayak: 3-1-2

3.ayak: 3-2-4//1-5-6

4.ayak: 1 TUĞALP

5.ayak: 5-6-1-4

6.ayak: 9-1-5-3-4

Tutar: 64,8//129,6 tl

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: binbastar

Avatar
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
yavuzhan41

Bol şanslar

yavuzhan41

Bugün hazardağına güvendim zevkli bir koşu olacak. İyi koşan kazansın diyorum :)

admin

Bol şanslar.

Mehmet28

Bol şanslar

admin

Kupon mis, rastgelsin.

admin

Burada 5 yıkılsın o zaman.

admin

Zarar ettirmez herhalde. Tebrikler.