Ana Sayfa / Tahminler / 18 OCAK 2018 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

18 OCAK 2018 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.AYAK: Mehmet KAYA ile etkili koşular çıkartan SULTANLAR SULTANI-4- favorimdir. GAYEMSU-1-  ve GÖNÜL AVCISI-5- ikilisi çok iyi durumları ile ihmale gelmezler, idmanları etkili DÜNYA TATLISI-8- ve BAHANE-7- daha sonra şans verdiğim safkanlar olup kum pistte etkili yarışlar çıkartan LADY HATUN-2- açılış ayağının sigortası olur görüşündeyim.

2.AYAK: Savaş Dülgar kardeşimiz THARWA-3- ile bulduğu şansları iyi değerlendirdi ve bir apranti için çok iyi sayılabilecek bir istatistikle kariyerine start verdi,bugün ilk birinciliği  ile tanışabilir.Performansı bu grup için yeterlİ  olan CRACKER BABY-1- ve bu kez çok daha etkili koşmasını beklediğim ekürilerden HAŞİMOĞLU-2- daha sonra.

3.AYAK: Rakiplerinden  bir adım önde gözüken ZAFER MEYDANI-3- , ONURBEY-2- ve FLYING PEGASUS-4- üçlüsü ayrımsız blok halinde öncelike yazılsın, geniş kuponların riske girmesi gereksiz.

4.AYAK: Son koşusundaki aksiyonlarını çok beğendiğim TUĞALP-1- adeta göstere göstere kazandı , ben safkanın mevcut form durumu ile seriye bağlayabileceğini düşünüyorum, bankom!

5.AYAK: Grubun en etkili ismi konumundaki RIGHT OR WRONG-5- ve sonlarda uçak gibi gelebilen TAHİRİ-6- mücadalesine, genel performansı yeterli GALLOP TO WEST-1- ve yine sonları çok etkili olan RED EYE-4- katılabilir.

6.AYAK: Oldukça etkili bir sezon geçiren AKHTAMAR-9- Kocakaya ile favori olmayı hak eder, son yarışında adeta bundan sonra beni yazmayana cezayı seve seve keserim diyen MEHMET ABİ-1- rakiplerine kıyasla nispeten ağır kilosuna karşın ihmale gelmez. Etkili durumları ile ile BİNGÖLLÜM-5-,OASIS-3- ve GEÇİT YOK-4- zorlu koşunun diğer şanslıları.

Kupon

1.ayak: 4-1-5-8-7-2

2.ayak: 3-1-2

3.ayak: 3-2-4//1-5-6

4.ayak: 1 TUĞALP

5.ayak: 5-6-1-4

6.ayak: 9-1-5-3-4

Tutar: 64,8//129,6 tl

Hakkında binbastar

binbastar
1982 Bursa doğumluyum. Maden Mühendisiyim.Uzun yıllar yurtdışında birçok farklı ülkede ve şehirde çalıştım.Şu anda İstanbul'da yaşıyorum.1993 senesinden beri amatör olarak at yarışları ile ilgilenmekteyim.Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım.Ayrıca yine amatör olarak edebiyat, fitness, sinema, yüzme ve satranç ile ilgilenmekteyim.Mümkün olduğunca geniş ve paylaşımcı bir yarışsever kitlesine ulaşarak, at yarışına amatör veya profesyonel bahis anlamında gönül vermiş insanlara bir nebze faydalı olabilmek adına buradayım.

13 yorum

  1. yavuzhan41

    Bol şanslar

  2. Bol şanslar

  3. Kupon mis, rastgelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir